2024. Május 07. - 00:41:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498808 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2009. December 11. - 09:34:36
Válasz #555
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 10:42:09
Válasz #556
Nem elérhető

Milo


Elolvastma ezt a Szugi étrendet, hát elég durva. Ha én ezeket enném fél év után úgy néznék ki mint aki a koncentrációs táborból menekült. Joghurtba például az ég világon semmi nincs szinte, vödör számra kéne enni
Riceman

2009. December 11. - 11:03:30
Válasz #557
Nem elérhető

Fekete Ádám


A cukormentes tea fontos része a testépítő étrendnek. ****)

2009. December 11. - 12:33:30
Válasz #558
Nem elérhető

szugi


jó baszus lehet kritizálni de nulla tapasztalathoz képest sztem jó mert nem nagyon vagyok otthol a testépitésbe...amugy sok hust eszek 2 naponta kb...mindennap nem tudok...szoval nem vok vega...amugy bocs a képemért maszat csak ujratelepittetem a gépem és azért van ott a myviplogo mert a gépen már nincs meg a kép... :laugh:a többi tini nem tom miért csinálja :azn:amugy van egy kérdésem az mennyire igaz hogy ha danabolt szedsz akkor nem nagyon ajánlot felüléseket nyomni mert álitolag blokkol a növésbe..én hülyeségnek tartom de a gyerek váltig állitja hogy ez igy van(sztem hülyeség...

2009. December 11. - 12:37:43
Válasz #559
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
jó baszus lehet kritizálni de nulla tapasztalathoz képest sztem jó mert nem nagyon vagyok otthol a testépitésbe...amugy sok hust eszek 2 naponta kb...mindennap nem tudok...szoval nem vok vega...amugy bocs a képemért maszat csak ujratelepittetem a gépem és azért van ott a myviplogo mert a gépen már nincs meg a kép... :laugh:a többi tini nem tom miért csinálja :azn:amugy van egy kérdésem az mennyire igaz hogy ha danabolt szedsz akkor nem nagyon ajánlot felüléseket nyomni mert álitolag blokkol a növésbe..én hülyeségnek tartom de a gyerek váltig állitja hogy ez igy van(sztem hülyeség...

Látod...leírtad a lényeget. Nulla a tapasztalatod.

Olvasgass, tanulj, edz, egyél...és jönni fog az eredmény.
Normális táplálkozással fejlődni fogsz, hidd el.
Az izmaid fehérjékből épülnek fel, de ennyi proteinből, amennyit megeszel, soha a büdös életbe nem lesz izom. A hörcsögünk Szuszi többet megeszik.  ;D

2009. December 11. - 12:47:40
Válasz #560
Nem elérhető

hopika


Igaz,hogy én egy kicsit nagyobbacska vagyok,de már mostanáig többet ettem mint a te napi kajád...és most megyek nemsokára ebédelni(igaz már 3x ettem ma...)
Miért nem érti meg senki,hogy ez nem egy olyan sport,hogy belekezdek oszt jóvan???
Ha arra van fáradtsága valakinek,hogy folyamatosan terembe járjon,akkor olvasson utána.a 2-3 órás edzésedből 1,5 órát fordíts olvasására mindig és jobban fogsz nőni...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 12:52:33
Válasz #561
Nem elérhető

Maszat


amugy van egy kérdésem az mennyire igaz hogy ha danabolt szedsz akkor nem nagyon ajánlot felüléseket nyomni mert álitolag blokkol a növésbe..

már így is túl sokat kérdeztél, ne rontsd a helyzeted ;D

he eddig nem lett volna világos itt senki nem ad teljesen kezdőknek, bárminemű szteriodokkal kapcsolatos tanácsot.
senki nem adja még a nicknevét sem 1 totál hozzáértetlen gyógyszerhasználatához.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 13:27:24
Válasz #562
Nem elérhető

Gabe


sztem elég sokat eszek....még talaán tul sokat is mondjuk sztem az nem baj...leirom egy napi étrendem(általába)
reggeli:-tojásrántotta(6-7 tojásos)
          -cukormentes teával
tizorai:2-3 joghurt egy kis muzlivel
ebéd:-rizses vagy turos dolgok(pl:turostészta,csirkeragu,rizs,levesek)
uzsonna:yoghurt meg sok gyümölcs
vacsora:tejberizs,tejbegriz
szerintem valaki álnéven szopat minket ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 11. - 14:12:34
Válasz #563
Nem elérhető

hopika


A tejbegrízt ne nézd le.Ha főzés végén teszel bele 2-3 kanál fehérjét,akkor tökéletes(persze édesítővel főzve).Én régebben sokszor toltam.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 14:50:40
Válasz #564
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem Kicsibors az asztal ala enne teged...

Lanyos etrend = lanyos fizikum. Ezen meg Kicsibors is jocskan tullepett...  O0 ****:))))))
@-o
 ****:))))))

 :-!  :laugh: :D :D :D

2009. December 11. - 17:43:01
Válasz #565
Nem elérhető

Milo


egy biztos :ilyen étrendel nem lehet eredményt elérni sztem csináld komolyan vagy hagyd abba az egészet.
Riceman

2009. December 11. - 18:47:12
Válasz #566
Nem elérhető

szugi


nem szoatok itt senkit csak kérdezek...végülis jobb elöbb kérdezni mint cselekedni !+"%...kösza  tanácsokat megfontolom...

2009. December 11. - 19:25:52
Válasz #567
Nem elérhető

Maszat


nem szoatok itt senkit csak kérdezek...végülis jobb elöbb kérdezni mint cselekedni !+"%...kösza  tanácsokat megfontolom...

inkább fogadd meg!

hidd el azért ajánlották mert ezzel tudsz fejlődni, nem azért mert nem akarják,h nagy legyél...
beszedsz 2-300dianabolt, fejlődsz tőla 7kg-ot amiböl 4visszatartott víz, a maradék 3kg izom meg az első megfázásnál távozik...

de ha utána is így kajálsz meg se kell fáznod.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 19:35:15
Válasz #568
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
sztem elég sokat eszek....még talaán tul sokat is mondjuk sztem az nem baj...leirom egy napi étrendem(általába)
reggeli:-tojásrántotta(6-7 tojásos)
          -cukormentes teával
tizorai:2-3 joghurt egy kis muzlivel
ebéd:-rizses vagy turos dolgok(pl:turostészta,csirkeragu,rizs,levesek)
uzsonna:yoghurt meg sok gyümölcs
vacsora:tejberizs,tejbegriz
:D

Sztem Kicsibors az asztal ala enne teged...


Lanyos etrend = lanyos fizikum. Ezen meg Kicsibors is jocskan tullepett...  O0 ****:))))))

 !+"% Łł=

2009. December 11. - 23:16:07
Válasz #569
Nem elérhető

fastor


Figyelj Szugi!
Izom, nem a tabikból lessz,hanem a kajából!
a yoghurt nem kaja
a leves csak akkor kaja, ha oylan sürü,hogy megáll benne a kanál
én is házikoszton élek, tudom hogy nehéz így fejlödni, de a danaboltól nemfogsz jobban, úgy van ahogy Maszat mondta lehet,hogy felszedsz valamennyit, de annak nagyrésze víz, a többi meg lejön mikor már nemszeded!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó