2024. Május 06. - 15:29:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2009. December 14. - 21:07:27
Válasz #585
Nem elérhető

Jordan


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D


En hetente 500iu-kat adtam be. Az 5000iu 2ml folyadekban (Cola, bor, whisky tetszes szerint  ;D ) feloldva, 0.2ml-eket adtam be. Folyamatosan a hutoben tartva. A zamatossagabol, izebol, minosegebol nem vesztett.  ;D

Na ez már közelebb van  ;D

Kozelebb? Ezt most nem ertem mire mondod.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 14. - 21:08:25
Válasz #586
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D


En hetente 500iu-kat adtam be. Az 5000iu 2ml folyadekban (Cola, bor, whisky tetszes szerint  ;D ) feloldva, 0.2ml-eket adtam be. Folyamatosan a hutoben tartva. A zamatossagabol, izebol, minosegebol nem vesztett.  ;D

Na ez már közelebb van  ;D

Kozelebb? Ezt most nem ertem mire mondod.

Előtte javasolták hogy az 1ml-ből csináljak 10ml-t  :D A tied mennyiségekre (0.2ml) közelebb van  /:-)

2009. December 14. - 21:10:12
Válasz #587
Nem elérhető

Jordan


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D


En hetente 500iu-kat adtam be. Az 5000iu 2ml folyadekban (Cola, bor, whisky tetszes szerint  ;D ) feloldva, 0.2ml-eket adtam be. Folyamatosan a hutoben tartva. A zamatossagabol, izebol, minosegebol nem vesztett.  ;D

Na ez már közelebb van  ;D

Kozelebb? Ezt most nem ertem mire mondod.

Előtte javasolták hogy az 1ml-ből csináljak 10ml-t  :D A tied mennyiségekre (0.2ml) közelebb van  /:-)

Ertem. Igy volt a legkenyelmesebb, minden szempontbol. Igy jobbnak ereztem, meg valamiert nyugodtabb is voltam a tudattol, hogy allandoan jelen van a szervezetemben.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 14. - 21:24:16
Válasz #588
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D


En hetente 500iu-kat adtam be. Az 5000iu 2ml folyadekban (Cola, bor, whisky tetszes szerint  ;D ) feloldva, 0.2ml-eket adtam be. Folyamatosan a hutoben tartva. A zamatossagabol, izebol, minosegebol nem vesztett.  ;D

Na ez már közelebb van  ;D

Kozelebb? Ezt most nem ertem mire mondod.

Előtte javasolták hogy az 1ml-ből csináljak 10ml-t  :D A tied mennyiségekre (0.2ml) közelebb van  /:-)

Ertem. Igy volt a legkenyelmesebb, minden szempontbol. Igy jobbnak ereztem, meg valamiert nyugodtabb is voltam a tudattol, hogy allandoan jelen van a szervezetemben.

A levezetésed hogyan változott ennek hatására?

2009. December 14. - 21:29:41
Válasz #589
Nem elérhető

Jordan


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D


En hetente 500iu-kat adtam be. Az 5000iu 2ml folyadekban (Cola, bor, whisky tetszes szerint  ;D ) feloldva, 0.2ml-eket adtam be. Folyamatosan a hutoben tartva. A zamatossagabol, izebol, minosegebol nem vesztett.  ;D

Na ez már közelebb van  ;D

Kozelebb? Ezt most nem ertem mire mondod.

Előtte javasolták hogy az 1ml-ből csináljak 10ml-t  :D A tied mennyiségekre (0.2ml) közelebb van  /:-)

Ertem. Igy volt a legkenyelmesebb, minden szempontbol. Igy jobbnak ereztem, meg valamiert nyugodtabb is voltam a tudattol, hogy allandoan jelen van a szervezetemben.

A levezetésed hogyan változott ennek hatására?

Minden marad a regiben, csak a kura vegi hcg ugye kimarad. Meg most probakeppen megy majd a Pct+T-Bomb-II.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 14. - 21:35:27
Válasz #590
Nem elérhető

Maszat


engem is érdekelne a téma.
Hány hetes volt a ciklus, ha nem túl indiszkrét hány mg testosteronnal?
A golyszlik mérete változott így?

Libidó a ciklus után?

bár ha jól vettem ki még nem zárult le teljesen...

Jó lenne ha megosztanád mert a fórumon még nem írt senki kúra közbeni hcg használatával kapcsolatos TAPASZTALATOT.

Efit a lényeget leírta, de érdekel,h hogy működik ez gyakorlatban.

Antiösztrogént kell így szedni ha befejezted, vagy eleve novedexet szedsz? ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 14. - 21:47:29
Válasz #591
Nem elérhető

Yeti


...
Antiösztrogént kell így szedni ha befejezted, vagy eleve novedexet szedsz? ;-oo-;
Az antiösztrogén mindig jól jöhet, például a Zitazonium. Mellesleg van egy kis vízhajtó hatása is.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 14. - 21:50:54
Válasz #592
Nem elérhető

Maszat


...
Antiösztrogént kell így szedni ha befejezted, vagy eleve novedexet szedsz? ;-oo-;
Az antiösztrogén mindig jól jöhet, például a Zitazonium. Mellesleg van egy kis vízhajtó hatása is.

úgy értem a kúra után kell-e szedni és ha igen meddig?
Mert ügye a régi 3x5000ne-s "lóadag" HCG alkalmazás után kell még 2-3 hétig nyomni 10-20mg tamoxifent.

De tököm elolvasom már megint a hcg-s topicot, mert már rég olvastam ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 14. - 21:54:11
Válasz #593
Nem elérhető

Jordan


engem is érdekelne a téma.
Hány hetes volt a ciklus, ha nem túl indiszkrét hány mg testosteronnal?
A golyszlik mérete változott így?

Libidó a ciklus után?

bár ha jól vettem ki még nem zárult le teljesen...

Jó lenne ha megosztanád mert a fórumon még nem írt senki kúra közbeni hcg használatával kapcsolatos TAPASZTALATOT.

Efit a lényeget leírta, de érdekel,h hogy működik ez gyakorlatban.

Antiösztrogént kell így szedni ha befejezted, vagy eleve novedexet szedsz? ;-oo-;

Nem szivesen irom le alltalaban, mert mindenki olvassa, es a legtobben nem is igazan ertik hogy mit is irok.
De ok.

Szoval.

Heti 500mg teszto, 150mg trenbolon ment 10 heten keresztul. Az elso 2 heten nem hasznaltam a hcg-t, a 3. het vegen adtam be az elsot. Ciklus utani libidorol majd csak kesobb szamolnek be, ha lehet  ;D
A golyok merete a kura alatt kicsit sem mentek ossze, es azt vettuk eszre, hogy a hcg beadasok utan 2 napra a normalisnal is nagyobbak voltak. (Ez szemmel is lathato volt) Mivel 8 eves korom ota gynom van (akkor meg nem koxoltam, ezt csak a biztonsag kedveert irom le), en eleve el sem merek kezdeni kurat antiosztrogen nelkul. Most Balu ajanlasara a Gaspari Novedex nevu termeket hasznaltam kura kozben, es nincs okom panaszkodni ra, ezuttal is koszonom neki a tippet.  ****:))))))
Kura utan mint mar azt leirtam Clomid, Pct, T-Bomb-II fog menni, de a biztos ami biztos van itthon nolvadex is.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 14. - 22:00:13
Válasz #594
Nem elérhető

Maszat


 :-){

nagyon köszi,h leírtad.Tudom necces téma ez, de lehet belőle tanulni, ugyhogy nagyon hasznos.
Ha esetleg megint belevágok megint Én is heti rendszerességgel fogom alkalmazni a HCG-t, ezért érdekelnek a tapasztalatok :)

Majd azért 1 kúra utáni libidó érdekelne(persze csak úgy,h mondod miylen, semmi személyesebb ;D)
Meg,h a novedexet mikortol szeded és meddig.

Köszi,h leírtad!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 14. - 22:13:48
Válasz #595
Nem elérhető

God Vazzeg


engem is érdekelne a téma.
Hány hetes volt a ciklus, ha nem túl indiszkrét hány mg testosteronnal?
A golyszlik mérete változott így?

Libidó a ciklus után?

bár ha jól vettem ki még nem zárult le teljesen...

Jó lenne ha megosztanád mert a fórumon még nem írt senki kúra közbeni hcg használatával kapcsolatos TAPASZTALATOT.

Efit a lényeget leírta, de érdekel,h hogy működik ez gyakorlatban.

Antiösztrogént kell így szedni ha befejezted, vagy eleve novedexet szedsz? ;-oo-;

Nem szivesen irom le alltalaban, mert mindenki olvassa, es a legtobben nem is igazan ertik hogy mit is irok.
De ok.

Szoval.

Heti 500mg teszto, 150mg trenbolon ment 10 heten keresztul. Az elso 2 heten nem hasznaltam a hcg-t, a 3. het vegen adtam be az elsot. Ciklus utani libidorol majd csak kesobb szamolnek be, ha lehet  ;D
A golyok merete a kura alatt kicsit sem mentek ossze, es azt vettuk eszre, hogy a hcg beadasok utan 2 napra a normalisnal is nagyobbak voltak. (Ez szemmel is lathato volt) Mivel 8 eves korom ota gynom van (akkor meg nem koxoltam, ezt csak a biztonsag kedveert irom le), en eleve el sem merek kezdeni kurat antiosztrogen nelkul. Most Balu ajanlasara a Gaspari Novedex nevu termeket hasznaltam kura kozben, es nincs okom panaszkodni ra, ezuttal is koszonom neki a tippet.  ****:))))))
Kura utan mint mar azt leirtam Clomid, Pct, T-Bomb-II fog menni, de a biztos ami biztos van itthon nolvadex is.

Nekem is érdekes volt, köszi szépen  :-){

2009. December 14. - 22:31:38
Válasz #596
Nem elérhető

Yeti


úgy értem a kúra után kell-e szedni és ha igen meddig?
Én eddig csak két Stanozolol "kúrán" estem át eddig. Az első az 5mg - os változatból ment napi 5 szemmel, 8 hétig. Nem vezettem le semmivel és közben sem ment semmi.
A második rá fél évvel, már a 10mg - os változat volt. Napi 4 szem, reggel 1, edzés előtt 2, este 1. A 3. héttől kezdtem el mellé a Zitazoniumot (20mg), mint ösztrogén blokkolót. A Stanából 300 szemet szedtem fel, ez nagyjából 11 hétig tartott. A Zitát utána még 6 hétig szedtem. A Zita szedése pedig a következő volt, első két hét reggel fél szem, este a másik. 3. héttől két héten át 1,5 szem/nap, majd 5. héttől napi 2 szem.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 14. - 22:52:17
Válasz #597
Nem elérhető

Gabe


Ezt érdekes volt olvasni Jordan, bár fingom nincs miről van szó, de végre valaki leírja, hogy épp benne van,
mert mindenki úgy beszél a koxolásról, mintha időszámításunk előtt csinálta volna!
Ezzel persze senkit nem akarok megbántani, csak megállapítottam!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 14. - 22:58:53
Válasz #598
Nem elérhető

Maszat


Ezt érdekes volt olvasni Jordan, bár fingom nincs miről van szó, de végre valaki leírja, hogy épp benne van,
mert mindenki úgy beszél a koxolásról, mintha időszámításunk előtt csinálta volna!
Ezzel persze senkit nem akarok megbántani, csak megállapítottam!

ha rám céloztál Én tényleg január óta semmi...

(csakmert Én írtam mostanában ilyet, azért gondolom)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 14. - 23:21:59
Válasz #599
Nem elérhető

Gabe


Nem céloztam senkire!
"Yeah buddy, light weight baby!"