2024. Május 07. - 02:09:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498822 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2009. December 30. - 17:14:26
Válasz #645
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen,lehetséges.Csak sehol nem találtam a fórumon arra vonatkozó információt,hogy önmagában valaki szedte volna a nolvat levezetés gyanánt,így számomra legalábbis,nem egyértelmű a dolog.
Nem kötekedés gyanánt,de Godtól mire vonatkozott az "Áh hagyjuk kijelentés"?Ennyire fasz dolgokat kérdezek?Viszont köszönöm a segítséget,örülök,hogy megtaláltam ezt az oldalt,napi szinten olvasom,tetszik az itt lévő közösség.


A mikor mennyit meddig témára írtam hogy hagyjuk, mert a levezetés topikban MINDEN több soron ki van vesézve. Levezetésben nolva kell az ösztrogén miatt, és ha a libidóval gond van (winstrolnál nem valószínű) akkor kell clostyl. De winstrolt egy kevés nolva+clostyl magában is szépen levezeti, ha meg mondjuk NOVEDEX XT+ PCT kombóra esne a választásod ezek HELYETT, akkor mégjobban járnál, szerintem még a levezetésben is nőnél tőle.

Nem szoktam kötekedni, csak lusta vagyok sokszor leírni ugyanazt olyannak, aki annyira se veszi a fáradtságot hogy visszaolvasson  :-}

2009. December 30. - 22:38:48
Válasz #646
Nem elérhető

Tudi


Azért nagyon köszönöm,hogy leírtad.Ez nekem sokat segít.Sok mindent tisztába kell tennem e témakörökbe,mert nagyon érdekel a dolog.
A Novedex XT+PCT kombót pedig kipróbálom ;)
Üdv

2009. December 31. - 13:55:44
Válasz #647
Nem elérhető

Milo


winstrolról sokan mondták nekem ,hogy egyáltalán nem egy lightos cucc, főleg a vesét terheli. Állítólag a vesére mérgezőbb mint a tesztó. Mi erről a véleményetek? (injekciósokra értem ezeket)
Riceman

2009. December 31. - 17:51:34
Válasz #648
Nem elérhető

God Vazzeg


winstrolról sokan mondták nekem ,hogy egyáltalán nem egy lightos cucc, főleg a vesét terheli. Állítólag a vesére mérgezőbb mint a tesztó. Mi erről a véleményetek? (injekciósokra értem ezeket)

Kémia részére nem tudok sajnos kitérni, de én is ezt hallottam. Szerintem a fokozott fehérje szintézis által terhelheti, nem hiszem hogy maga a vegyület lenne mérgező a vesére. Bár végülis... A trenbolone ami még kifejezetten terheli a vesét "állítólag". Aki otthon van a kémiában írhatna valami okosat.

Szerintem az orális szerek terhelhetik jobban a vesét, az injekciós cuccok elvileg nem kellene hogy terheljék, maximum mellékhatásként. De én nem értek hozzá  /:-)  :-){

2009. December 31. - 19:01:24
Válasz #649
Nem elérhető

Maszat


Én csak az ldl-hdl(koleszterin) arány felborításárol hallottam.Ami megnövelheti az érelmeszesedést meg az infarktust.De gondolom ezt nem nagy mértékben csinálja és inkább hosszútávon.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 31. - 19:59:00
Válasz #650
Nem elérhető

Maszat


infarktus kockázatát... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 31. - 19:59:46
Válasz #651
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Elnézzük, a mai napra való tekintettel.  ;D

2010. Január 02. - 23:09:11
Válasz #652
Nem elérhető

Maszat


winstrolról sokan mondták nekem ,hogy egyáltalán nem egy lightos cucc, főleg a vesét terheli. Állítólag a vesére mérgezőbb mint a tesztó. Mi erről a véleményetek? (injekciósokra értem ezeket)

Kémia részére nem tudok sajnos kitérni, de én is ezt hallottam. Szerintem a fokozott fehérje szintézis által terhelheti, nem hiszem hogy maga a vegyület lenne mérgező a vesére. Bár végülis... A trenbolone ami még kifejezetten terheli a vesét "állítólag". Aki otthon van a kémiában írhatna valami okosat.

Szerintem az orális szerek terhelhetik jobban a vesét, az injekciós cuccok elvileg nem kellene hogy terheljék, maximum mellékhatásként. De én nem értek hozzá  /:-)  :-){

Pont ma olvastam,h a winstrol injektálható válltozata ugyan úgy 17alfa alkilált szteroid mint a tabis válltozata, így teljesen ugyan olyan káros hatással van a májra.
Ezt eddig Én sem tudtam.Kerültem direkt a szemest mert nekem eleve magas a bilirubin szintem.
Érdekes meglepetés volt olvasni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 02. - 23:48:56
Válasz #653
Nem elérhető

Tudi


Hmmm.Eddig úgy tudtam,hogy az injektálható változat lényegesen kevesebb stressznek teszi ki,mint a tablettás kiszerelés.
Többek között ezért is volt szimpatikusabb.Viszont az általános nézet az,hogy a tabbletás kiszerelésű szteroidok sokkal jobban terhelik a vesét és a májat az injektálható változatokkal szemben.Ami szerintem igaz is,de ez közel nem jelent 100%-os védelmet,mint azt sokan gondolják.
Ezért hiszek a kúra közbeni májvédők alkalmazásában.

2010. Január 02. - 23:59:42
Válasz #654
Nem elérhető

Maszat


Az oldalon ahol ezt olvastam azt írta a tag,h a winstrol az 1etlen injektálható steroid ami 17alfa alkilált.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 00:12:49
Válasz #655
Nem elérhető

Tudi


Én úgy tudtam,hogy a 17alfa-alkiált szerek csak orálisan alkalmazhatók.

2010. Január 03. - 00:16:35
Válasz #656
Nem elérhető

Maszat


majd az okosok megmondják, Én is csak olvastam ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 00:27:42
Válasz #657
Nem elérhető

Tudi


Remélem,jó lenne tudni mi a helyzet! ?:-/

2010. Január 03. - 11:41:08
Válasz #658
Nem elérhető

God Vazzeg


Stanozolol
    [17beta-Hydroxy-17-methyl-5alpha-androstano[3,2-c]pyrazole]
    Molecular Weight: 344.5392
    Molecular Formula: C22H36N2O
    Melting Point:N/A
    Manufacturer: (Originally) Sterling
    Release Date:1962
    Effective Dose(men): 50-100mgs/day
    Effective Dose (women): 2.5-10mgs/day
    Active Life:8hours
    Detection Time:3 weeks (oral) to 9 weeks (injectable)
    Androgenic/Anabolic Ratio:30:320


Adding it to a heavy bulking cycle could be problematic, as Stanozolol is a 17aa compound, meaning that it´s been altered to endure the first pass through your liver without being destroyed. This makes it an orally active compound; so many people choose to take the pills which are available from both legitimate pharmaceutical companies as well as Underground Labs. Unfortunately, since it is 17aa, it is also liver toxic& in fact; Stanozolol has one of the worst hepatoxicity (mg for mg) of any steroid. This is the reason its addition to a bulking cycle could be problematic; generally a bulking cycle will be very heavy, dosage wise as well as toxicity-wise. It also has undesirable results on Cholesterol, and a mere 6mgs/day of Stanozolol can lower HDL by 33% and raise LDL by 29% (3). Cardiac Hypertrophy, even at lower doses could be a concern with Winstrol as well (4) Thus, many people limit their intake of Stanozolol to precontest or Summer-cutting types of cycles. It´s generally accepted that due to the toxicity issues of Stanozolol, its use should be limited to 6 weeks& as with anything though, many people have run it for up to 12 weeks with no problems.

2010. Január 03. - 14:12:16
Válasz #659
Nem elérhető

sterol


érdekes ez a leírás, egy honlap címet tudnál dobni, szívesen olvasgatnék a többi szteroidról is