2024. Május 06. - 20:21:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498737 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2010. Január 05. - 09:31:39
Válasz #675
Nem elérhető

Joel


Possible steroid cycle for ronnie coleman:
Week    Testosterone    Anadrol    Dianabol    HGH    Insulin
1    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
2    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
3    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
4    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
5    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
6    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
7    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
8    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
9    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
10    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
11    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
12    2000mgs/week    200mgs/day    100mgs/day    12 IUs/day    10 IUs/day
Hogy mennyire testépitőknek való ez a kis cumo arra BigRon a példa.De sorolhatnák még sok testépitőt de felesleges.Nem mindeggy ki szedi és hogyan?
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Január 05. - 09:36:17
Válasz #676
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kérdezte már szerinted Ronnitól valaki hogy "haver a pisztollyal mizujs?"  ;)

Meg, ne ragadjuk már le egy példánál. Lehet hogy túlélő (külsőleg),de a hormonháztartásáról mit sem tudunk. Nem játékszerek ezek!

2010. Január 05. - 09:48:35
Válasz #677
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem ha ésszel van használva ez se problémás, mint olyan sok más cucc. Napi 50mg-al is szép eredményeket hoz, nem kell ész nélkül kapkodni és kész. De ez mindenre igaz, szóval kár is beszélni róla  ;)

2010. Január 05. - 09:50:52
Válasz #678
Nem elérhető

Joel


Senki sem mondta hogy játékszerek.A legerősebb anabolika amivel valaha találkoztam(tényleg bitang erős).És biztos oda vág a hormon háztartásnak is.De ennél a cumonál nem is az a gond hanem a májkárositó hatása,de az nagyon durva.
És hát ha profi testépitőkről beszélünk,szerintem mind kinyirta már a saját teszto-termelését.
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Január 05. - 09:52:07
Válasz #679
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Senki sem mondta hogy játékszerek.A legerősebb anabolika amivel valaha találkoztam(tényleg bitang erős).És biztos oda vág a hormon háztartásnak is.De ennél a cumonál nem is az a gond hanem a májkárositó hatása,de az nagyon durva.
És hát ha profi testépitőkről beszélünk,szerintem mind kinyirta már a saját teszto-termelését.

Ebben egyetértünk. Ne ragozzuk.

2010. Január 05. - 10:20:46
Válasz #680
Nem elérhető

God Vazzeg


Senki sem mondta hogy játékszerek.A legerősebb anabolika amivel valaha találkoztam(tényleg bitang erős).És biztos oda vág a hormon háztartásnak is.De ennél a cumonál nem is az a gond hanem a májkárositó hatása,de az nagyon durva.
És hát ha profi testépitőkről beszélünk,szerintem mind kinyirta már a saját teszto-termelését.

Szerintem biztos odafigyelnek magukra annyira, hogy ne legyen irreverzibilis a heresorvadás, más nem, kevés HCG 5 naponta kúra alatt szerintem nem olyan megterhelő ha már ennyi cucc megy. De én nem értek hozzá, csak okoskodok  /:-)

2010. Január 05. - 10:29:03
Válasz #681
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


http://www.curehunter.com/public/keywordSummaryD010110.do


Itt ír ezt -azt hatás mechanizmusról,a kezelt betegségekről.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 10:45:35
Válasz #682
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


The recommended daily dose in children and adults is 1-5 mg/kg body weight per day. The usual effective dose is 1-2 mg/kg/day but higher doses may be required, and the dose should be individualized. Response is not often immediate, and a minimum trial of three to six months should be given. Following remission, some patients may be maintained without the drug; others may be maintained on an established lower daily dosage. A continued maintenance dose is usually necessary in patients with congenital aplastic anemia.


Forrás: www.rxlist.com
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 13:33:46
Válasz #683
Nem elérhető

Maszat


Nem is tudtam,h az IFBB profik használnak olyan szereket mint a dianabol.Bár nem tom mennyire megbízható ez a forrás.
Napi 100mg az 20tabit jelentene? :o Ráadásul 12hétig??? Létezik?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 13:37:01
Válasz #684
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem is tudtam,h az IFBB profik használnak olyan szereket mint a dianabol.Bár nem tom mennyire megbízható ez a forrás.
Napi 100mg az 20tabit jelentene? :o Ráadásul 12hétig??? Létezik?

Hallottam ennél már sokkal többet is naponta.

2010. Január 05. - 13:38:51
Válasz #685
Nem elérhető

Maszat


Nem is tudtam,h az IFBB profik használnak olyan szereket mint a dianabol.Bár nem tom mennyire megbízható ez a forrás.
Napi 100mg az 20tabit jelentene? :o Ráadásul 12hétig??? Létezik?

Hallottam ennél már sokkal többet is naponta.

Ennél sokkal többet????? :o
nem tom Én fosok a dianaboltol mint a tűztől.Ismerek olyan kis hülyegyereket napi 8 szemeket szedett, 3hét után nagyon szúrt a veséje és amikor megmutatta milyen szinűt hugyozott Én szégyeltem el magam  :-\
Rendesen sötétbarna volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 13:47:52
Válasz #686
Nem elérhető

tabiherceg


Léteznek ilyen dolgok, mondjuk nekem nem egy IFBB profi mondta hanem egy hazai versenyző, hogy ilyen cuccosok is vannak a repertoárjaikban. :-}  Łł=

2010. Január 05. - 13:52:47
Válasz #687
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem is tudtam,h az IFBB profik használnak olyan szereket mint a dianabol.Bár nem tom mennyire megbízható ez a forrás.
Napi 100mg az 20tabit jelentene? :o Ráadásul 12hétig??? Létezik?

Hallottam ennél már sokkal többet is naponta.

Ennél sokkal többet????? :o
nem tom Én fosok a dianaboltol mint a tűztől.Ismerek olyan kis hülyegyereket napi 8 szemeket szedett, 3hét után nagyon szúrt a veséje és amikor megmutatta milyen szinűt hugyozott Én szégyeltem el magam  :-\
Rendesen sötétbarna volt.


VAn minden mi szem-szájnak ingere ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 13:55:55
Válasz #688
Nem elérhető

doncicco


Szerintem ha ésszel van használva ez se problémás, mint olyan sok más cucc. Napi 50mg-al is szép eredményeket hoz, nem kell ész nélkül kapkodni és kész. De ez mindenre igaz, szóval kár is beszélni róla  ;)

Nincs olyan, hogy ésszel használva.Akinek esze van eleve nem visz be a szervezetébe plusz hormont, de talán ez különböztet meg bennünket testépítőket, az átlagembertől, hogy a biztos károsodás lehetőségének ismeretében is megtesszük. >:D

2010. Január 05. - 13:57:20
Válasz #689
Nem elérhető

Maszat


Szerintem ha ésszel van használva ez se problémás, mint olyan sok más cucc. Napi 50mg-al is szép eredményeket hoz, nem kell ész nélkül kapkodni és kész. De ez mindenre igaz, szóval kár is beszélni róla  ;)

Nincs olyan, hogy ésszel használva.Akinek esze van eleve nem visz be a szervezetébe plusz hormont, de talán ez különböztet meg bennünket testépítőket, az átlagembertől, hogy a biztos károsodás lehetőségének ismeretében is megtesszük. >:D

az átlag ember ismerve a kockázatot szívja a gennyes, undorító cigijét és még pluszt sem kap érte.Na most akkor ki a hülye?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26