2024. Május 06. - 17:22:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498694 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2010. Január 06. - 13:00:57
Válasz #690
Nem elérhető

doncicco


Mindenki a cigivel, meg az itallal példálózik, de szerintem messze nem hasonlíthatók össze az emberi szervezetre gyakorolt hatásaik.A negatív mérleg messze a szteroidok fele billen..

2010. Január 06. - 13:21:44
Válasz #691
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindenki a cigivel, meg az itallal példálózik, de szerintem messze nem hasonlíthatók össze az emberi szervezetre gyakorolt hatásaik.A negatív mérleg messze a szteroidok fele billen..

Szerintem meg pont nem, sokkal veszélytelenebbnek tartom a roidokat mint a cigarettát és az italt. Drogokról nem is beszélve. Természetesen ebben is igaz, hogy nem kell túlzásokba esni, mint minden ilyen dologban  ***

2010. Január 06. - 13:46:29
Válasz #692
Nem elérhető

Maszat


Mindenki a cigivel, meg az itallal példálózik, de szerintem messze nem hasonlíthatók össze az emberi szervezetre gyakorolt hatásaik.A negatív mérleg messze a szteroidok fele billen..

Én az emberi hülyeségröl beszéltem.Szívják azt az undorító szart, pénzt adnak érte,h füstöt,kátrányt, nikitont szívjanak a tüdejükbe és mit kapnak érte???

Nagy  lóf@szt...

Lehet a negatív mérleg a roidok felé billen, szerintem is több bajt tudnak okozni azáltal is,h kétes eredetűek.De ezeket legalább célok álltal vezérelve használja az ember.

Én akkor is úgy vagyok vele,h nagyobb idióta aki cigizik mint aki a testét 1 magasabb szintre akarja vinni.

A pia más tészta, azt ha mértékkel issza az ember jobb kedve lesz, van értelme.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 06. - 14:45:17
Válasz #693
Nem elérhető

hopika


Én meg senkivel nem értek egyet...de ez megint más tészta...
 @-o
Lehet mindent együtt és okosan csinálni.
Ha nem akarsz világmegváltó lenni és sok részét szeretnéd élvezni az életnek,akkor ki kell mindent próbálni.Én spec. nem,vagy csak nagyon pici mértékben bántam meg az eddig elkövetett dolgaimat.
Nem fogok 80 évig élni,de már most sokkal többet éltem,mint egy 90 éves...
Ki mit választ...szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 06. - 15:02:14
Válasz #694
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem az ilyen káros szenvedélyek azért nyomot hagynak az emberen és meglátszik az arcukon, testükön, ha nem tartanak mértéket...
De mindenki úgy éli az élatét, ahogy neki jól esik!  :-}

2010. Január 06. - 15:11:34
Válasz #695
Nem elérhető

atleeta


Én meg senkivel nem értek egyet...de ez megint más tészta...
 @-o
Lehet mindent együtt és okosan csinálni.
Ha nem akarsz világmegváltó lenni és sok részét szeretnéd élvezni az életnek,akkor ki kell mindent próbálni.Én spec. nem,vagy csak nagyon pici mértékben bántam meg az eddig elkövetett dolgaimat.
Nem fogok 80 évig élni,de már most sokkal többet éltem,mint egy 90 éves...
Ki mit választ...szerintem.
ott az igazság ****:))))))  egyedül a cigit tartom értelmetlennek, mert nagyobbak a káros hatásai mint az élvezeti értéke
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 06. - 15:18:47
Válasz #696
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én meg senkivel nem értek egyet...de ez megint más tészta...
 @-o
Lehet mindent együtt és okosan csinálni.
Ha nem akarsz világmegváltó lenni és sok részét szeretnéd élvezni az életnek,akkor ki kell mindent próbálni.Én spec. nem,vagy csak nagyon pici mértékben bántam meg az eddig elkövetett dolgaimat.
Nem fogok 80 évig élni,de már most sokkal többet éltem,mint egy 90 éves...
Ki mit választ...szerintem.

Hopika, én meg veled értek egyet, mintha egy hajóban eveznénk az életben.  :D (de én legalább már hozzátehetem, hogy 40 év meg volt keményen benne a közepében a világnak, pedig csak 35-öt terveztem fiatalon, legalábbis az életstílusomból kb. ennyi következett, de úgy látszik többet kapok mint amire számítottam. Ami meg bele lett zsúfolva(nem csak negatív de pozitív is) az két 90 évesnek is elég lenne.  :-oD :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 06. - 15:23:36
Válasz #697
Nem elérhető

hopika


Én meg senkivel nem értek egyet...de ez megint más tészta...
 @-o
Lehet mindent együtt és okosan csinálni.
Ha nem akarsz világmegváltó lenni és sok részét szeretnéd élvezni az életnek,akkor ki kell mindent próbálni.Én spec. nem,vagy csak nagyon pici mértékben bántam meg az eddig elkövetett dolgaimat.
Nem fogok 80 évig élni,de már most sokkal többet éltem,mint egy 90 éves...
Ki mit választ...szerintem.

Hopika, én meg veled értek egyet, mintha egy hajóban eveznénk az életben.  :D (de én legalább már hozzátehetem, hogy 40 év meg volt keményen benne a közepében a világnak, pedig csak 35-öt terveztem fiatalon, legalábbis az életstílusomból kb. ennyi következett, de úgy látszik többet kapok mint amire számítottam. Ami meg bele lett zsúfolva az két 90 évesnek is elég lenne.  :-oD :D )

 :-){
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 06. - 15:51:51
Válasz #698
Nem elérhető

God Vazzeg


Én úgy érzem hogy még nem éltem, de majd ezután odateszem magam..  @:-)

2010. Január 06. - 17:25:19
Válasz #699
Nem elérhető

Milo


sztem aki egészségesen él, nem iszik, nem dohányzik, kúráknál hagy annyi idő szünetet,mint a kúra,szemest nem használ,annak nagy problémája nem lehet
Riceman

2010. Január 06. - 17:29:50
Válasz #700
Nem elérhető

Rob


Sztem a cigi a legrosszabb káros szenvedély,biztos hamarabb lennék narkós mint hogy cigizzek...
Azt se értem igazán hogy lehet rászokni a cigire? Kizárt dolognak tartom,hogy a dohányosok az első pár doboz cigijüket úgy szívták,hogy " úh de finom,kérek még ilyet",vagy vmi földönkívül érzést adott volna...
Esetleg ha vki megiszik x db piát vagy partyba belecsöppen a rossz társaságba és jól érzi magát után azt megértem,de hogy a ciginek mi értelme? ????...
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 06. - 17:34:28
Válasz #701
Nem elérhető

God Vazzeg


Sztem a cigi a legrosszabb káros szenvedély,biztos hamarabb lennék narkós mint hogy cigizzek...
Azt se értem igazán hogy lehet rászokni a cigire? Kizárt dolognak tartom,hogy a dohányosok az első pár doboz cigijüket úgy szívták,hogy " úh de finom,kérek még ilyet",vagy vmi földönkívül érzést adott volna...
Esetleg ha vki megiszik x db piát vagy partyba belecsöppen a rossz társaságba és jól érzi magát után azt megértem,de hogy a ciginek mi értelme? ????...


Megnyugodhatsz, semmi  :-}

2010. Január 06. - 17:34:39
Válasz #702
Nem elérhető

Maszat


sztem aki egészségesen él, nem iszik, nem dohányzik, kúráknál hagy annyi idő szünetet,mint a kúra,szemest nem használ,annak nagy problémája nem lehet

Hát azért ez ennél összetettebb.Ésszel kell használni ezeket a zsereket.Tudni kell a dózisokat és,h mit mivel érdemes kombinálni.Fel kell készülni az esetleges mellékhatásokra és azok kiküszöbölésére.
Ezért csodálkozok olyankor amikor úgy kérnek segítséget,h mennyit "szegyek", mit "csinájjak" utána.Ezek alapos utánajárást és gondos tervezést igénylenek, amihez önfejlesztés, türelem és elsosorba intelligencia lenne szükséges.

Ráadásul nem tudni mit adsz be magadnak a legtöbb esteben, mert lehet,h Te heti500 testosteronnal és 400nandrolonnal számolsz, de az lehet,h 1000mg testosteron, mert kamu a decád.Jó esetben legalább steril.
Ráadásul pont most fejtettük ki,h a szuris wini ugyan úgy 17alfa alkilált és mérgező a májra...

Ezért lenne fontos,h ha valaki használja, legalább legyen minél tájékozottabb a témában!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 06. - 18:32:49
Válasz #703
Nem elérhető

thomson


Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Több éve eddzek már kisebb, nagyobb kihagyással. Most már lassan 1 éve folyamatosan. 25 éves, 174cm, és 68Kg vagyok (hím). Az utolsó elkezdett edzésemnél (tavaly tavasszal) fejlődtem pár hónapig és ott megálltam. Próbáltam több déle edzésmódszert, de ha fejlődök is, iszonyatosan lassan. Mintha valami ájt parancsolna a fejlődésemre nézve. Az étkezésem az ugyan úgy nagyjából megvan, mint régen. Általában megvan a napi 5 étkezés. Amit észrevettem, hogy mostanában nagyon felgyorsult az anyagcserém. Naponta kétszer is el kell mennem wc-re. Van hogy egy nagyobb kajálásom után azonnal. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ez nem probléma ilyen idős korban. Majd olyan 30-tól szép lassan lecsökken az anyagcsere.
Szedtem már párszor tömegnövelőket, kreatint, volumasst, transx-et, stb. Eddig a trans-x hozott valamit, de az sem az, amit vártam. Erőm az van, de a tömeg az nem akar nőni. Fekvenyomásnál pl. a 80Kg-ba belenyomkodok 6-7-t, a 90-be a 4-5-t. Még a mázsa is megy 1-szer, talán már 2-szer is. Mások akik lejárnak a terembe izomagy létükre megszenvednek a 70-75Kg-al. Bár én elég szálkás vagyok. A testzsíromat soha nem mértem, de szerintem nagyon alacsony lehet.
Elhatároztam, hogy megpróbálkozom egy kox kúrával. Mostanában nagyon sok fórumot elolvastam és valami fogalmam már van a "híresebb" szteroidokról. Sokat agyaltam, hogy nekem mire lenne szükségem, de nagyon nem tudtam még választani. Szúrni semmiképpen sem akarom magam, pedig tisztában vagyok vele, hogy a szemesnél sokkal biztonságosabb. Sajnos ember sem lenne, aki beadná, meg alapból nem nagyon vagyok oda a tűért. Szóval minden féle képen tablettát akarok. Én elsőre a stanozolol-ra gondoltam. A mellékhatását elég alacsonynak mondják, vizet nem tart vissza, minőségi izmot hoz, ami meg is marad. Ez mind szép is, de a winstrol félékhez mindenhol a deca durabolint ajánlják, ami pedig csak, ha jól tudom ampullában van. Valaki egy másik fórumban ajánlotta (a hsz-ai alapján, tapasztalt, megbízható, régi motorosnak tűnik) a stanozolol-andriol párost. Erről szeretnék most tőletek valami tanácsot kérni. Esetleg ha van itt olyan aki próbálta, leírhatná a tapasztalatait. Pl. az adagolásukat sem igazán tudom, hogy még is hogyan kellene szednem. Amíg minden infőt be nem gyűjtök róluk, addig nem vásárolom meg őket. Ja amúgy a stanozolol-t ismerős hozná elég olcsón (9-ért 200 szem). Én még nem lárram a dobozát sem, szóval nem tudom, hogy nem-e hamisítvány. Csak az árát tudom és azt, hogy 5mg-os. És állítólag "patikából" hozza. Azt olvastam, hogy az eredeti stanozololnak SB Labs-nak kell lennie, hologramnak kell rajta lennie és lekell, hogy legyen fóliázva. De ez most megint olyan dolog, hogy egy hamisítványon miért ne lehetne hologram, meg fólia.

2010. Január 06. - 18:35:54
Válasz #704
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem kell 4* megírnod ugyan azt a szöveget, elég egyszer.  ;) Mivel moderált vagy még, így csak akkor jelenik meg az üzeneted, ha egy moderátor vagy egy adminisztrátor beengedi azt.