2024. Május 07. - 00:36:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498806 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2010. Január 06. - 18:56:23
Válasz #705
Nem elérhető

hopika


Hahaha-más is szereti a Winstrol-Andriol párosítást...akkor nem csak én vagyok ilyen degenerált! ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 06. - 20:17:38
Válasz #706
Nem elérhető

Maszat


thomson:

1-2éve ugyan ebben a cipőben jártam mint Te.Az istennek sem akartam fejlődni, odáig mentem,h irattal fel féreghajtót mert bemagyaráztam magamnak,h elkaptam a kutyánktól.Meg az összes kolegám is azt mondta látva,h mennyit eszem.

Hidd el,h a kajáddal van a baj.Hiába eszel naponta 5x 6x ha a kajád 1 rakás szar.Szénhidrátnak rízs,burgonya,meg durumtészta, fehérjének csirke,marha,hal.(nagyvonalakban) Hidd el,h ha testsúlykilógrammonként 5g ch-t vagy akár 6ot benyomsz és tskg/2.5 g fehérjét simán fejlődnél.
Most itt nem a koxrol akarlak lebeszélni mert sz@rok rá mit csinálsz csak magamra ismertem az írásodba, és tudom,h Én belött kajával elkezdtem fejlődni(cirka 3-4év edzésmulttal a hátam mögött)

Szóval nincs it ttitokzatos erő ami megált parancsolj se bélféreg ;D

1xüen szar a kajád, és ez tuti!
A stanozolol tabi szinte tuti,h kamu lesz.Lehet rajta akármilyen hologram...és magába szart se ér.Ugyan ugy 17alfa alkilált ugyhogy szar a májnak.
Az ne mmentség,h nincs ki beadja meg,h fosol a tűtöl.Én világ életemben elájultam oltásokon, az első magamnak adfottnál is már nagyon közel voltam hozzá ;D

Én azt mondom lődd be a kajád és ráérsz még ezen gondolkodni.Csak azért írtam ezt le neked, mert tényleg full ugyan ez voltam Én is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 06. - 22:30:00
Válasz #707
Nem elérhető

brutusz


he-he, féregtelenítőhöz én is nyúltam már  ;D

2010. Január 06. - 23:58:29
Válasz #708
Nem elérhető

RsLeo


+am not against the use of drugs in moderation, but when it comes to Manital, and other site injections to colligenate the muscles without training with huge amounts of HGH, Insulin, is simply out of my league." (Eddie Robinson)

Srácok, mi a tököm az a "Manital"?? Vagy ez nem valami anyag, csak én fordítom rosszul??

2010. Január 07. - 00:00:45
Válasz #709
Nem elérhető

Maszat


+am not against the use of drugs in moderation, but when it comes to Manital, and other site injections to colligenate the muscles without training with huge amounts of HGH, Insulin, is simply out of my league." (Eddie Robinson)

Srácok, mi a tököm az a "Manital"?? Vagy ez nem valami anyag, csak én fordítom rosszul??

már megint rosszaságokon töröd a fejed Leo? :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 07. - 00:04:02
Válasz #710
Nem elérhető

RsLeo


Maszat, Maszat, de gyors voltál! :D
Nem. Én edzeni akarok kurvakeményen! ;)
Igazából tényleg csak érdekel. Feltételezem, valami Synthol-szerű gyökérség lehet, de nem találtam semmit és tényleg nem tdom értelmezni.

2010. Január 07. - 00:08:24
Válasz #711
Nem elérhető

RsLeo


Különben is, nem írtad meg priviben, hogy az ismerősöd milyen kúrát szeretne csinálni , Te lőcs! :D

2010. Január 07. - 00:10:57
Válasz #712
Nem elérhető

Maszat


Különben is, nem írtad meg priviben, hogy az ismerősöd milyen kúrát szeretne csinálni , Te lőcs! :D

írtam Én már Neked régebben mindent priviben aztán basztál feladni és a postásra fogtad  ;D

ismerem Én már a fajtád :D

amugy fingom sincs mitt másoltál be, sajnos nem tok külföldiül.Csak olvastam benne a HGH-t meg az inzulint na mondom Leo már megint rosszalkodni akar >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 07. - 03:37:24
Válasz #713
Nem elérhető

thomson


Köszönöm a válaszokat! Azt hittem, hogy a böngészőmmel van a probléma, ezért is nyomkodtam a frissítés gombot. Üzenet írás után kidobott a főmenübe. Elnézéseteket kérem!
A kajámban a szénhidrát szerintem kb. megvan. Rengeteg kenyeret, tésztát, krumplit, rizst eszek. A fehérjéről viszont eltudom képzelni, hogy kevés. Sajnos az a koszt van, amit édesanyám főz. Gondolkodtam már, hogy a fehérjebevitelemet kipótolom tojásfehérjével. Pl. először is megpróbálnám a napi szükségletem felét, tehát 2,5g/tkg-ot bevinni az alábbi termékből:
Tojásfehérje por   "1 kg Tojásfehérje por 240-260 db tojás fehérjéjének a szárítmányát tartalmazza.
Felhasználása vizes hígítással, egy tömegrész Tojásfehérje por 8 tömegrész ivóvízzel történő egyenletes, csomómentes elkeverésével történhet. Csomagolása 10 kg-os és 3 kg-os töltőtömeggel, polietilén fóliával bélelt papírzsákba történik."   
Sajnálattal hallom, hogy nem fogok tudni eredeti stanozololt találni. Megfogadom a tanácsod és odafigyelek jobban a kajára. Pl. lehet, hogy egyszer a táplálékkiegészítők helyett bevásárlok rizsből és csirkemellből és nyomok egy havi kúrát ezeknek a napi 3-4-szeri bekajálásáról. Bár nem tudom mennyi idő alatt undorodnék meg tőlük.
Amúgy mostanában annyit olvastam ezekről a kokszokról, meg a szedése utáni sikerélményekről, hogy tökre felvillanyozott és kíváncsivá tett. Viszont így a stanozolonon kívül nem igazán tudom mi jöhetne szóba, ha netán mégis kiakarnám elégíteni a "doppingszer" vágyaimat.

2010. Január 07. - 03:37:24
Válasz #714
Nem elérhető

gaben0413


HI

Pár napja írtam ide.Azóta még többet olvastam.Nézelődtem mindenfelé.
Még mindig sok a homály.
A winstrol rovatból nem derül ki egyértelműen(nekem) h azt le kell e vezetni vagy sem?Mivel?(annyi értetlenkedés van benne h nem tudom eldönteni h mivan)
Libidót piszkálja?Természetes teszto fokozóval kompenzálható?
Nem akarom magában nyomni söt sehogy sem a koleszterines téma miatt mivel nekem igy kilőve.De érdekel.
Ja és azért írtam ide mert azt nem látogatják.(bocs)

Köszi

2010. Január 07. - 14:09:43
Válasz #715
Nem elérhető

Maszat



A kajámban a szénhidrát szerintem kb. megvan. Rengeteg kenyeret, tésztát, krumplit, rizst eszek.


Sajnos az a koszt van, amit édesanyám főz.



Anyu főztjéből nem hiszem,h meg lenne a ch-d és azt sem hiszem,h minőségi lenne.Márpedig ezek nélkül szart se érsz a testépítés világában.Elárulom neked,h ha koxolsz még többet kellene egyél ugyszintén tiszta kajábol és a fehérjét még feljebb kell vinned egészen 3g-ig, ahhoz,h eredményes legyen a ciklus.


Namármost ha a kajád sincs rendben akkor minek akarsz koxolni?
Azt hiszem Steve írta valamelyik topicban: "Lányos étrend, lányos külső!"  -tökéletesen igaza van!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 07. - 14:16:13
Válasz #716
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sőt a fehérjét nyugodtan felviheted 4-5 g/tskg ra is...de mielött elkezdenéd a  gyógyszerhasználatot, gondolod végig azért kritikus szemmel, mennyire is van rendben az étkezésed...rengeteg kenyeret eszel...nemjó.Kezdetnek.De nyugodtan gépeld be h mi a napi étrended.Szerintem ha csak azt segítenek kijavítani, összerendszerezni, már magában nagy lépés lehet előre, megfelelő táplálékkiegészítőkkel pedi begyújthatos a rakétákat.Szóval a kulcsszavak minőség, mennyiség.Biztos alapokat kell építeni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 07. - 15:07:09
Válasz #717
Nem elérhető

Kicsibors


Sőt a fehérjét nyugodtan felviheted 4-5 g/tskg ra is...de mielött elkezdenéd a  gyógyszerhasználatot, gondolod végig azért kritikus szemmel, mennyire is van rendben az étkezésed...rengeteg kenyeret eszel...nemjó.Kezdetnek.De nyugodtan gépeld be h mi a napi étrended.Szerintem ha csak azt segítenek kijavítani, összerendszerezni, már magában nagy lépés lehet előre, megfelelő táplálékkiegészítőkkel pedi begyújthatos a rakétákat.Szóval a kulcsszavak minőség, mennyiség.Biztos alapokat kell építeni.

Kinek van annyi pénze, hogy 4-5 g/tskg fehérjét bevigyen egy nap (és nem versenyző)?!...   ????...

2010. Január 07. - 15:11:39
Válasz #718
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sőt a fehérjét nyugodtan felviheted 4-5 g/tskg ra is...de mielött elkezdenéd a  gyógyszerhasználatot, gondolod végig azért kritikus szemmel, mennyire is van rendben az étkezésed...rengeteg kenyeret eszel...nemjó.Kezdetnek.De nyugodtan gépeld be h mi a napi étrended.Szerintem ha csak azt segítenek kijavítani, összerendszerezni, már magában nagy lépés lehet előre, megfelelő táplálékkiegészítőkkel pedi begyújthatos a rakétákat.Szóval a kulcsszavak minőség, mennyiség.Biztos alapokat kell építeni.

Kinek van annyi pénze, hogy 4-5 g/tskg fehérjét bevigyen egy nap (és nem versenyző)?!...   ????...

Ez nem hiszem, hogy versenyző vagy nem versenyző függő. Rengeteg olyan srác van, aki tele van pénzzel, és bőven belefér neki, hogy azt eszik, amit akar és annyit, amennyit akar...de mégsem versenyez.

2010. Január 07. - 15:13:08
Válasz #719
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sőt a fehérjét nyugodtan felviheted 4-5 g/tskg ra is...de mielött elkezdenéd a  gyógyszerhasználatot, gondolod végig azért kritikus szemmel, mennyire is van rendben az étkezésed...rengeteg kenyeret eszel...nemjó.Kezdetnek.De nyugodtan gépeld be h mi a napi étrended.Szerintem ha csak azt segítenek kijavítani, összerendszerezni, már magában nagy lépés lehet előre, megfelelő táplálékkiegészítőkkel pedi begyújthatos a rakétákat.Szóval a kulcsszavak minőség, mennyiség.Biztos alapokat kell építeni.

Kinek van annyi pénze, hogy 4-5 g/tskg fehérjét bevigyen egy nap (és nem versenyző)?!...   ????...



Én nem vagyok túlságosan gazdag, de sztem simán ilyen 2,5-3 g között van naponta, és éppen semmi nem megy...A négy öt g- ot ciklus alatt gondoltam ,sztem .... :-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.