2024. Május 06. - 14:14:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498637 alkalommal)

0 Felhasználó és 58 vendég van a témában

2010. Január 13. - 13:30:40
Válasz #765
Nem elérhető

Maszat


sztem ezt a dózist meg se érezném  :D

Osztá vané ennek valami oka-e?  ;D

Pusztán feltételezés.  :-)->   ;D

Ismerek itt olyat, aki anfetamint hasznal edzes elott, mert nem szeret elfaradni edzes kozben  ;D

Én pont az elfáradást szeretem  ;D (Lelőttem, nem én vagyok az  O0 )

1ik okos haveromnak is ez az 5lete támadt jó pár éve.Talán már 5-6 is van...Lejött össze vissza rohangált, olyan súlyokkal edzett amilyenekkel szerintem utána soha  ;D (már természetesen nem edz)

Másnap meg rádöbbent,h amelyik izomcsoportokat edzette azt mindet meghúzta, fájtak az izeletei meg minden baja volt.  ****)

Azt hozzá kell tennem,h vagy 500mg volt a dózis  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 13. - 15:23:35
Válasz #766
Nem elérhető

hopika


Én azért nem írtam dózist,mert még nem volt nálam soha tabletta formájában...ez sem.
 ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 13. - 15:31:13
Válasz #767
Nem elérhető

Maszat


Én azért nem írtam dózist,mert még nem volt nálam soha tabletta formájában...ez sem.
 ***)))

...tabletta formájában... ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 13. - 15:32:30
Válasz #768
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azért nem írtam dózist,mert még nem volt nálam soha tabletta formájában...ez sem.
 ***)))

 :D

2010. Január 13. - 15:34:24
Válasz #769
Nem elérhető

hopika


Há' most mit csináljak?Én ilyen kis maradi vagyok-ha a kiegeket orrom keresztül kellene használni a gyorsabb felszívódás érdekében,akkor nem lennék rest...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 13. - 15:35:48
Válasz #770
Nem elérhető

God Vazzeg


Há' most mit csináljak?Én ilyen kis maradi vagyok-ha a kiegeket orrom keresztül kellene használni a gyorsabb felszívódás érdekében,akkor nem lennék rest...
 @-o

Igazi HC arc vagy  ****:)))

2010. Január 13. - 18:01:03
Válasz #771
Nem elérhető

pet24


Hello!

Tanácsot szeretnék kérni első kúra ügyben. 24 éves vagyok, 180cm 91 kg, thai-boxolok, mellette heti 3 súlyzós edzést végzek kb 4-5 éve. Étkezés 2-3 éve normális.
Célom pár kg minőségi izom, és ha lehet kis zsír lepucolás. Étkezésem úgy érzem rendben, a kúra alatt totál tisztán szeretnék kajálni de különösebb CH megvonás nélkül. 3g/tskg fehérje, 4-5g/tskg CH       Tápkieg: fehérje reggel, vitamin pak, kreatin, glutamin reggel-este, edzés után szénhidrátos turmix + glutamin
Stanazololt gondoltam ki. Mást mellé nem tervezek, csak magában. Szuris kizárva, nem magától a szúrástól fosok csak nem szeretnék magamba fecskendezni hamis cuccokat, ami ráadásul hol steril hol nem. A szemes stana forrása pedig megbízhatónak mondható, tudom kox ügyben nincs biztos.
A képen látható stanarol lenne szó: http://anabolics-online.com/images/stanozolol-10mg.jpg
1 hét: 10mg/nap
2 hét: 20mg/nap
3-6 hét: 30 mg/nap
7 hét: 20 mg/nap
8 hét: 10mg/nap
Hasonló elosztású kúra edzőtársnak szép eredményt hozott.
Mellé menne végig naponta: Legalon 140 3x1db,  Halolaj 3x1000 mg,  Lenmagolaj: este 10gramm
Ezt a máj védelmében illetve az HDL/LDL arány érdekében.
Engem igazából a mellékhatások érdekelnek. Ezek gyakorlatilag annyiban nyílvánulnak meg egy ilyen 8hetes kúra alkalmával, hogy kis mértékben ideiglenesen eltolódnak a máj értékeim, illetve rossz irányba változik HDL/LDL koleszterin arány?

Érdemes e használom kúra vége felé Advanced PCT-t illetve Novedex XT-t?
Tudom, hogy ez stana, és nem alakul ösztrogénné de azért mégis anabolikus szteroidról beszélünk, számomra logikus, hogy ez is belepiszkál a hormonháztartásba... ha Novedex nem is, PCT talán elmenne mellé  ????...

Ja annyit kell tudni, volt korábban egy prosztata gyulladásom, arra ugye elég brutál antibiotikum adnak több mint 1 hónapig.
Azóta elvileg nincs baja, ez a kúra mennyire zavarhat be egy érzékenyebb prosztatának. Ez egy idült gyulladás volt, enyhe tünetekkel.

Amint látszik elég "fosós" vagyok. :D  Sokan mondják, hogy ez csak wini, olyan mint a "cukorka". De én szeretném ezt alaposan átgondolni, lehet sokaknak furcsa. :) Talán tényleg túlparázom a dolgot.
 Egyébként még az is opció, hogy hagyom a francba a kúrát. Azt szeretném felmérni most, hogy hoz-e egy ilyen kúra annyit, amit áldoz vagy áldozhat vele az ember. (a pénz itt nem szempont)
sry, kicsit hosszú lett. :)
A válaszokat előre is köszönöm! (nagyon megköszönném efitmaster reakcióját)

2010. Január 14. - 01:43:27
Válasz #772
Nem elérhető

Maszat


Sokat olvasok mostanában a ciklus alatt gyógyszerek helyett használatos "alternatív" kiegészítőkröl, mint pl a novedex.

Ciklus alatt az ember 2dolog miatt használ proviront, 1részt mert a proviron blokkolja az aromatáz enzimeket, ezáltal csökkentve az ösztrogén képződést.

Másrészt a provironnak nagy az affinitása az shbg-hez(nemi hormon kötő globulin)-ezáltal biztosítva a maximális szabad tesztoszteront a vérben.

A novedex anti ösztrogén tulajdonságárol már olvastam meggyőző beszámolót, ráadásul ezt nem androgén úton csinálja mint pl a proviron, de SHBG szempont szerint hogy áll a novedex???

Mert pl a t bomb II ismertetőjében írnak az shbg blokkolásrol de a novedexében nem.

Bár lehet ez csak szőrszállhasogatás általam, de érdekelne.

van 1 érzésem,h erre csak Efit tudna válaszolni, annak esélye meg, h Ő ide látogat nagyon kicsi :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 14. - 17:03:06
Válasz #773
Nem elérhető

warren


Hello!

Tanácsot szeretnék kérni első kúra ügyben. 24 éves vagyok, 180cm 91 kg, thai-boxolok, mellette heti 3 súlyzós edzést végzek kb 4-5 éve. Étkezés 2-3 éve normális.
Célom pár kg minőségi izom, és ha lehet kis zsír lepucolás. Étkezésem úgy érzem rendben, a kúra alatt totál tisztán szeretnék kajálni de különösebb CH megvonás nélkül. 3g/tskg fehérje, 4-5g/tskg CH       Tápkieg: fehérje reggel, vitamin pak, kreatin, glutamin reggel-este, edzés után szénhidrátos turmix + glutamin
Stanazololt gondoltam ki. Mást mellé nem tervezek, csak magában. Szuris kizárva, nem magától a szúrástól fosok csak nem szeretnék magamba fecskendezni hamis cuccokat, ami ráadásul hol steril hol nem. A szemes stana forrása pedig megbízhatónak mondható, tudom kox ügyben nincs biztos.
A képen látható stanarol lenne szó: http://anabolics-online.com/images/stanozolol-10mg.jpg
1 hét: 10mg/nap
2 hét: 20mg/nap
3-6 hét: 30 mg/nap
7 hét: 20 mg/nap
8 hét: 10mg/nap
Hasonló elosztású kúra edzőtársnak szép eredményt hozott.
Mellé menne végig naponta: Legalon 140 3x1db,  Halolaj 3x1000 mg,  Lenmagolaj: este 10gramm
Ezt a máj védelmében illetve az HDL/LDL arány érdekében.
Engem igazából a mellékhatások érdekelnek. Ezek gyakorlatilag annyiban nyílvánulnak meg egy ilyen 8hetes kúra alkalmával, hogy kis mértékben ideiglenesen eltolódnak a máj értékeim, illetve rossz irányba változik HDL/LDL koleszterin arány?

Érdemes e használom kúra vége felé Advanced PCT-t illetve Novedex XT-t?
Tudom, hogy ez stana, és nem alakul ösztrogénné de azért mégis anabolikus szteroidról beszélünk, számomra logikus, hogy ez is belepiszkál a hormonháztartásba... ha Novedex nem is, PCT talán elmenne mellé  ????...

Ja annyit kell tudni, volt korábban egy prosztata gyulladásom, arra ugye elég brutál antibiotikum adnak több mint 1 hónapig.
Azóta elvileg nincs baja, ez a kúra mennyire zavarhat be egy érzékenyebb prosztatának. Ez egy idült gyulladás volt, enyhe tünetekkel.

Amint látszik elég "fosós" vagyok. :D  Sokan mondják, hogy ez csak wini, olyan mint a "cukorka". De én szeretném ezt alaposan átgondolni, lehet sokaknak furcsa. :) Talán tényleg túlparázom a dolgot.
 Egyébként még az is opció, hogy hagyom a francba a kúrát. Azt szeretném felmérni most, hogy hoz-e egy ilyen kúra annyit, amit áldoz vagy áldozhat vele az ember. (a pénz itt nem szempont)
sry, kicsit hosszú lett. :)
A válaszokat előre is köszönöm! (nagyon megköszönném efitmaster reakcióját)

Ha kíváncs vagy a véleményemre akkor:

-Ha szerencséd van és tényleg stana akkor nagyjából igazad van, mármint mellékhatások tekintetében, illetve hogy nem igazán aromatizálódik.
De ebben az esetben sem árt a PCT ill. Novedex xt.
Én személy szerint a napi 10mg-ot és még talán a 20mg-t ot kevésnek találom, de lehet nincs igazam. Szerintem, minimum elosztva napi 30-mg, alatta nem sok mit várhatsz.

-Ha nincs szerencséd akkor valami metylteszto, ami ugye egy egészen más felállás.
Azzal szépen bele lehet nyúlni a saját hormontermelésbe 8 hét alatt.
És a beszáradás és csekély minőségi tömeg helyett, lesz víz meg gyno meg összeesés.  ;D

Egyébként eredeti winit nehéz szerezni.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Január 14. - 19:24:51
Válasz #774
Nem elérhető

pet24


Üdv!

a napi 10 és 20 csak a fel- és levezetés lenne 2-2 hétig. Nincs értelme ennyire szórakozni vele? Első hét után felmenni 30ra és le ugyanígy?

Novadex Xt helyett gondoltam valódi nolvára is, valami pici adagban mivel winstrol mellett annyira nem lenne "dolga". Mondjuk napi 10 mg?
Kúra 3-4. hetétől kezdve mondjuk a stana végeztével túlhúzva 2-3 hétig.  ????...
Tudtommal a nolva aldásos mellékhatása a HDL/LDL arány javítása illetve, hogy a "lepucolást" is támogatja  ????...

Ezzel a metiltesztót rizikóval tisztában vagyok. Mondjuk annak illene kiderülni pár hét utána, ha magamrarántok pár kg vizet. Akkor levezetés után dobnám el a francba az egészet, és utána jó is lenne a nolva....

2010. Január 15. - 17:22:06
Válasz #775
Nem elérhető

warren


Üdv!

a napi 10 és 20 csak a fel- és levezetés lenne 2-2 hétig. Nincs értelme ennyire szórakozni vele? Első hét után felmenni 30ra és le ugyanígy?

Novadex Xt helyett gondoltam valódi nolvára is, valami pici adagban mivel winstrol mellett annyira nem lenne "dolga". Mondjuk napi 10 mg?
Kúra 3-4. hetétől kezdve mondjuk a stana végeztével túlhúzva 2-3 hétig.  ????...
Tudtommal a nolva aldásos mellékhatása a HDL/LDL arány javítása illetve, hogy a "lepucolást" is támogatja  ????...

Ezzel a metiltesztót rizikóval tisztában vagyok. Mondjuk annak illene kiderülni pár hét utána, ha magamrarántok pár kg vizet. Akkor levezetés után dobnám el a francba az egészet, és utána jó is lenne a nolva....

Reméltem reagál a hsz-edre valaki más is, mert mint mondtam, én nem vagyok szakértő csak a véleményemet írom le.
Én nem húznám 1 hétig 10mg, 1hétig 20mg-os fel illetve levezetést, kb. megfelezném az időt.

Magamat ismerve a kúra közben és után a nolvát, ha már az, emelném 20mg-ra, csak a biztonság kedvéért.

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Január 16. - 07:33:20
Válasz #776
Nem elérhető

pet24


Én még mindig remélem :D

Azért köszi!  :-){

2010. Január 16. - 09:01:31
Válasz #777
Nem elérhető

RsLeo


szia

nem kell a föl-leveezetés, jó lesz ez 5 hétig 30-nak is. minden szempontbol.
ha eredeti a cucc, nemlesz mellékhatás, max a szer elhagyása után néhány pattanás.

2010. Január 16. - 09:26:52
Válasz #778
Nem elérhető

player


Azért ha kíváncsi vagy néhány mellékhatásra,az utolsó héten csináltass egy májfunkció/lipid vizsgálatot...(és akkor még a saját hormonrendszeredről nem is beszéltünk) .Nekem mindegy persze ,csak megemlítettem.

Minden bántás nélkül,de az ilyen "csak szemes stana" kúráknak semmi,de semmi értelme nincs szerintem.-magánvélemény-

2010. Január 16. - 10:56:54
Válasz #779
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért ha kíváncsi vagy néhány mellékhatásra,az utolsó héten csináltass egy májfunkció/lipid vizsgálatot...(és akkor még a saját hormonrendszeredről nem is beszéltünk) .Nekem mindegy persze ,csak megemlítettem.

Minden bántás nélkül,de az ilyen "csak szemes stana" kúráknak semmi,de semmi értelme nincs szerintem.-magánvélemény-
Egyetért.
Legalább valamit mellé, önmagában gyengus lesz, max. egy nőnek ok, mert ugyebár a férfiakban ( a nőkénél jóval nagyobb mennyiségben ) termelődő tesztoszteron egy sokkal androgénebb hormon, ehhez vagyunk "hozzászokva".
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).