2024. Május 06. - 14:37:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498646 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2010. Január 16. - 11:20:19
Válasz #780
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem értem az embereket, állandóan ezzel a szemes stanával jönnek, azt hiszik megoldja a problémáikat, szép nagy kigyúrt állatok lesznek tőle, vagy formás-szálkás modellfiúk :D.Önmagában annyira drasztikusan nem tud beavatkozni szerencsétlen stanozolol a metalobizmusban, persze tény, hogy mivel eléggé anabolikus szer pozitív nitrogén egyensúlyt hoz létre, de izomtömeg építéshez kell némi androgén többlet is.Ha valaki fél a szuritól ( tesztoszteronra gondolok ) vagy nem tudja magának beadni ( akkor ne is tegye! ), akkor se használjon magában tablettás stanát, mert ritka a megbízható ( szándékosan nem eredetit írtam ) készítmény, főleg az 5-10mg tabletták közt, nagyjából a 2mg-os Cetabon viszonylag megbízható, de az alacsony dózisa miatt kétpofára kell zabálni ;D, önmagában meg az sem megoldás.
Egyszerűbb egy jól összeállított étrendel ( mert erről viszont megfeledkeznek általában 8-) ), egy komolyabb tápkieg kúrát csinálni azoknak az embereknek akiknek lövésük sincs az egészről ( hogy milyen dolgokra kellene figyelni ), vannak faszányos tesztofokozók amikkel 2 hónap alatt egész komoly erőnövekedést lehet elérni, főleg ha elég fehérjét, glutamint és kalóriát fogyasztanak a tesztotermelés serkentőkkel párhuzamosan ( persze a sok fehérje, tápanyag mindig kellene ).
Nekem az alábbi kombinációk nagyon bejöttek, mind erő, mind tömegnövelésnél:

PCT+T-BombII+Anabol5
T-BombII+Novedex XT+Nitrix

Ezek után levezetés sem kell, mint egy szteroidkúra után, szúrni sem kell őket( egy rossz szúrással el lehet cseszni dolgokat ), és látható eredményt produkálnak-tömeg+erő.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 16. - 13:49:14
Válasz #781
Nem elérhető

pet24


Végiggondoltam a dolgokat és tényleg hagyom a francba.
Maradok a natur tömegelésnél, aztán ha később beiktatok egy komolyabb diétát max akkor nyúlok a stanához.
Pontos diéta mellett, ahol csak a katabolizmus megfékezése lenne a célja úgy gondolom jól működne magában is a dolog...

Az étrendem jónak tartom. (persze mindig van mit javítani rajta)
Ezekkel a teszto fokozókkal meg úgy vagyok, hogy inkább költöm azt a pénzt glutaminra vagy valami egyéb normál kiegre. Amit én próbáltam azok gyakorlatilag hatástalannak bizonyultak, lehet bennem van a hiba  ***))))
Mondjuk az csak tribulus volt :) ez a 3-AD meg társai háát... na majd utána olvasok de nekem kicsit parasztvakításnak tűnik. Kicsit a régi prohormonos idők jutnak eszembe, enyhébb mellékhatások valódi hatás nélkül, de majd informálódom :)

2010. Január 16. - 13:49:14
Válasz #782
Nem elérhető

km


Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

2010. Január 16. - 14:16:53
Válasz #783
Nem elérhető

Norbert002


Írok ide, mert ahogy látom még nicns moderálva(moderated jelzés a nevednél) a válaszod ami ahhoz vezet h kivülről nem látni h te írtál a  topikba és így nem is fognak valszeg válaszolni rá, ha nem is tudják h írtál.

2010. Január 16. - 14:18:01
Válasz #784
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amúgy sem hiszem, hogy fognak, mert minden le van írva már milliószor...csak meg kéne keresni.

2010. Január 16. - 14:21:54
Válasz #785
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

1000X átrágott téma.Már tényleg unalmas.A hcg-s topicban le van írva,h közbe és utána miket illetve hogyan érdemes szedni.Olvasd át!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 16. - 14:24:54
Válasz #786
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

1000X átrágott téma.Már tényleg unalmas.A hcg-s topicban le van írva,h közbe és utána miket illetve hogyan érdemes szedni.Olvasd át!

Nem is értem mi van...pár napja ömelenek be ugyan azok a kérdések...csak valaki 16 szusztát fog nyomni, más meg 20at.

2010. Január 16. - 14:26:34
Válasz #787
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

1000X átrágott téma.Már tényleg unalmas.A hcg-s topicban le van írva,h közbe és utána miket illetve hogyan érdemes szedni.Olvasd át!

Nem is értem mi van...pár napja ömelenek be ugyan azok a kérdések...csak valaki 16 szusztát fog nyomni, más meg 20at.
Időben készülnek a strandszezonra  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 16. - 14:27:35
Válasz #788
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

1000X átrágott téma.Már tényleg unalmas.A hcg-s topicban le van írva,h közbe és utána miket illetve hogyan érdemes szedni.Olvasd át!

Nem is értem mi van...pár napja ömelenek be ugyan azok a kérdések...csak valaki 16 szusztát fog nyomni, más meg 20at.
Időben készülnek a strandszezonra  ;D

Ja...áprilisban meg kezdi újra, mert addigra pont lemegy minden, ami feljött.  ;D

2010. Január 16. - 14:31:14
Válasz #789
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Időben készülnek a strandszezonra  ;D
[/quote]
Neeeeeem,ők komoly szándékkal akarnak szteroidokat használni, versenyzési célzattal >:D ;D.
Ez látszik a hozzáértésen is ::).
Na jó én sem vagyok szteroid guru, de szerencsére én utánaolvasok mindennek, folyamatosan gyűjtöm az információkat, ezt így kellene mindenkinek, főleg ha komolyabb androgén szerekhez nyúl valaki.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 16. - 14:34:15
Válasz #790
Nem elérhető

atleeta



Időben készülnek a strandszezonra  ;D
Neeeeeem,ők komoly szándékkal akarnak szteroidokat használni, versenyzési célzattal >:D ;D.
Ez látszik a hozzáértésen is ::).
Na jó én sem vagyok szteroid guru, de szerencsére én utánaolvasok mindennek, folyamatosan gyűjtöm az információkat, ezt így kellene mindenkinek, főleg ha komolyabb androgén szerekhez nyúl valaki.

[/quote]
Am bevallom én is azért jöttem ide mert danabolt akartam szedni.Már meg is volt.Aztán végigolvastam a koxtopicot és eladtam a danabolt. Vettem az árából cellmass-t  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 16. - 14:38:18
Válasz #791
Nem elérhető

pmiller06


szerintem sustanon kírusítás van.

2010. Január 16. - 14:44:18
Válasz #792
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 16. - 14:46:57
Válasz #793
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Január 16. - 14:48:29
Válasz #794
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26