2024. Május 06. - 16:55:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498683 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2010. Február 15. - 08:59:15
Válasz #855
Nem elérhető

God Vazzeg


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.

Fííííí bazzeg  :-Đ

2010. Február 15. - 09:44:47
Válasz #856
Nem elérhető

andras123


Sziasztok!
A segitsgégeteket szeretném kérni még mielött leoltanátok a fejem.
Mostanára elérkezettnek érzem az idöt, hogy elkezdjem az első "kúrámat", csak az a gond  hogy nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.
Annyira komoly szerekhez nem akarok nyulni, gondolok itt az inyjektálható dolgokra, én vmi "lightosabb cuccra" konkrétan a dianabolra gondoltam.
Mivel tudom h orális szer, ezért tisztában vagyok a májra gyakorolt hatásával, de ezért a kura alatt menne májvédő, plusz vitaminok.
Végigolvastam a dianabolos topicot, de van egy pár dolog amire nem kaptam választ, és ezekben kérem a segitségeteket.
Tehát..:
1, Mivel lehetne kombinálni hogy "hatásosabb" legyen? nekem ajánlottak hozzá primobolan tablettát de nemtudom h ez jó ötlet e mellé.
2, Mi lenne ha közben nyomnék T-Bomb-ot? vagyis h a kurra elött 3 héttel elkezdeném, 3 hét mulva jönne a dianabol, a dianabol végén meg még jobban megemelném a tesztoszteront.
Ezekben kérném a segitségeteket, ha pedig olyan dolgokat javasoltok amiket publikusan nem szivesen osztanátok meg, akkor megkérnélek benneteket hogy privát üziben küldjétek el.
Köszi szépen!!!!
   

elöszó is  :-O
minek nyomod a t bombot mikor utana Nyomod a Methandienonumot melik egyes statisztikak szerint 3 dik erősegét tekintve
a T bomb igen utana aktualis Anabol tabletta mennyisegetol fugvően Proviron utana avagy Pregnyl

2010. Február 15. - 10:44:29
Válasz #857
Nem elérhető

tabiherceg


ÉN nem fogok, vagyis nem akarok sekit privátba zaklatni, csak ha ö mondja h irjam privátba. ****)
Hát nemtudom ,nemsokkal lettem okosabb :'( :'( :'(

2010. Február 15. - 10:44:29
Válasz #858
Nem elérhető

andras123


Oke oke Balu bocs skhelyen elirtam mer néha tobb gom is megy Tudod es mindig Sietnem kell
Mivel nincs nyugalmi Allapotva
Balu  ****:))))))

2010. Február 15. - 14:57:13
Válasz #859
Nem elérhető

Maszat


Oke oke Balu bocs skhelyen elirtam mer néha tobb gom is megy Tudod es mindig Sietnem kell
Mivel nincs nyugalmi Allapotva
Balu  ****:))))))

András az avatarod képe az udvarotokon készült?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 15:01:34
Válasz #860
Nem elérhető

Electrol


Sziasztok. Kezdő kúrámat tervezem. Deca+Susta, 400mg deca 500mg susta/hét. 8 hetes kúrát szeretnék. 21 éves vagyok. Szerintetek ez így jó lehet? És a legfontosabb. Segítségeteket szeretném kérni a levezetésről. Hogyan is kéne,mikor, mit kéne, és mennyit? Lehet már le van írva 10x de kérlek írjátok le részletesen hogy ehhez tudjak igazodni. Válaszotokat előre köszönöm!  ?:-/ :-){

2010. Február 15. - 15:04:05
Válasz #861

Rhino

Vendég
Oke oke Balu bocs skhelyen elirtam mer néha tobb gom is megy Tudod es mindig Sietnem kell
Mivel nincs nyugalmi Allapotva
Balu  ****:))))))

András az avatarod képe az udvarotokon készült?  ;D

Ezek szteroiddal fölnevelt csirkék. Egy tojásuk 120g és nincs benne sárgája. Tartalmaznak kazeint, szójafehérjét és L-Carnitint. Mélyalmos változatuk enyhe androgén hatású. Utókúra javallott.

2010. Február 15. - 15:32:52
Válasz #862
Nem elérhető

andras123


Sziasztok. Kezdő kúrámat tervezem. Deca+Susta, 400mg deca 500mg susta/hét. 8 hetes kúrát szeretnék. 21 éves vagyok. Szerintetek ez így jó lehet? És a legfontosabb. Segítségeteket szeretném kérni a levezetésről. Hogyan is kéne,mikor, mit kéne, és mennyit? Lehet már le van írva 10x de kérlek írjátok le részletesen hogy ehhez tudjak igazodni. Válaszotokat előre köszönöm!  ?:-/ :-){
nembaj az köll az ismetles legalabb irni is tanul sz emeber !
figyelj hogy ne legy osszekuszalodva edzes Utan az etkezesnel bekapol egy proviront es a kura vege utan mivel a Isocaproate 9 nap utan deca es a testo decanoate .nakvagy nek 15 nap utan Kezd el Lohadni es atesik a mind amikor a sinusz gorbe 90 foknal 1 igaze utana esik
2 het a kura vegeztevel pregnylt ha betudol szervezni oke vagy PCT tablettakat

2010. Február 15. - 15:46:19
Válasz #863
Nem elérhető

hopika


Ez vicc topik lett?
Most őszintén-régebben volt egy előmoderáció,ez már nem megy???
 :-\
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Február 15. - 16:22:19
Válasz #864
Nem elérhető

Maszat


Ez vicc topik lett?
Most őszintén-régebben volt egy előmoderáció,ez már nem megy???
 :-\

kurvára nem értem andrás hsz-eit minek kell beengedni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 16:25:12
Válasz #865
Nem elérhető

Gabe


Mert a bb.hu-n a fogyatékosokat is ugyanúgy tisztelik!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 15. - 16:26:18
Válasz #866
Nem elérhető

Maszat


Mert a bb.hu-n a fogyatékosokat is ugyanúgy tisztelik!

remélem nem rám céloztál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 16:28:37
Válasz #867
Nem elérhető

Gabe


Mert a bb.hu-n a fogyatékosokat is ugyanúgy tisztelik!

remélem nem rám céloztál  ;D
Konkrétan eszembe sem jutottál, nem úgy, mint te saját magadnak! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 15. - 17:23:02
Válasz #868

Rhino

Vendég
Szerintem külhoni a srác azért ír furán. Vagy direkt.

2010. Február 15. - 17:32:40
Válasz #869
Nem elérhető

player


külhoni,de jót akar