2024. Május 06. - 20:37:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2010. Február 15. - 17:36:33
Válasz #870

Rhino

Vendég
külhoni,de jót akar

Mintha google translate-tel nyomná.  :)

2010. Február 15. - 18:43:15
Válasz #871
Nem elérhető

Maszat


Én 1x rákérdeztem,h külföldi vagy szellemi fogyatékos, vagy miért ír így.Azt mondta 1ik sem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 19:35:22
Válasz #872
Nem elérhető

Milo


Szándékosan ír így, ez 1értelmű
Riceman

2010. Február 15. - 20:08:08
Válasz #873
Nem elérhető

Gabe


Én 1x rákérdeztem,h külföldi vagy szellemi fogyatékos, vagy miért ír így.Azt mondta 1ik sem.
Mert egyébként egy szellemi fogyatékos tisztában van vele, hogy az, és ezt el is mondja neked!  :-/-(-: :-<
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 15. - 20:24:47
Válasz #874
Nem elérhető

Taki


Szerintem paraszt a gyerek!(nem sértésnek irom)Töri a magyart !+"% !+"% !+"% Szerintem papa dobd a tikoknak amit megveszel mert te csak félrebeszélsz tőle!!!Gec de tikokat rak ki képnek megáll az eszem ! ezek után mi jön traktor vagy házi sertés ez beszarás!!! ****) ****) ****)

2010. Február 15. - 20:24:56
Válasz #875
Nem elérhető

haven


én nagyon birom a srácot :-)!
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Február 15. - 20:38:36
Válasz #876
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Olvassatok vissza, kíváncsi vagyok hány értelmes hozzászólást találtok nem moderált tagoktól is.  ;) Elég kevés lesz ez a szám. Efiten és régebben még Pistin kívül, nem igen írtak hasznos infókat a témában. Andras123 vagy Pistuka vagy ki a tököm hozzászólásai minimum felét így is kukázom, ti csak a legértelmesebbekkel találkoztok.  ;D
Ha olyanokat ír, megint törölve lesz, és kész.

2010. Február 15. - 20:40:43
Válasz #877
Nem elérhető

Jordan


Olvassatok vissza, kíváncsi vagyok hány értelmes hozzászólást találtok nem moderált tagoktól is.  ;) Elég kevés lesz ez a szám. Efiten és régebben még Pistin kívül, nem igen írtak hasznos infókat a témában. Andras123 vagy Pistuka vagy ki a tököm hozzászólásai minimum felét így is kukázom, ti csak a legértelmesebbekkel találkoztok.  ;D
Ha olyanokat ír, megint törölve lesz, és kész.

Szerintem meg csak irigyek vagytok! Jegyezzetek meg, a tudas hatalom!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 15. - 20:41:28
Válasz #878

Bandi

Vendég
Olvassatok vissza, kíváncsi vagyok hány értelmes hozzászólást találtok nem moderált tagoktól is.  ;) Elég kevés lesz ez a szám. Efiten és régebben még Pistin kívül, nem igen írtak hasznos infókat a témában. Andras123 vagy Pistuka vagy ki a tököm hozzászólásai minimum felét így is kukázom, ti csak a legértelmesebbekkel találkoztok.  ;D
Ha olyanokat ír, megint törölve lesz, és kész.

inkább csinálnál neki egy külön topikot,és oda dobálnád be ezeket a bölcsességeket ;D

2010. Február 15. - 20:43:00
Válasz #879
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Olvassatok vissza, kíváncsi vagyok hány értelmes hozzászólást találtok nem moderált tagoktól is.  ;) Elég kevés lesz ez a szám. Efiten és régebben még Pistin kívül, nem igen írtak hasznos infókat a témában. Andras123 vagy Pistuka vagy ki a tököm hozzászólásai minimum felét így is kukázom, ti csak a legértelmesebbekkel találkoztok.  ;D
Ha olyanokat ír, megint törölve lesz, és kész.

inkább csinálnál neki egy külön topikot,és oda dobálnád be ezeket a bölcsességeket ;D

Ez már nekem is eszembe jutott, amikor be akart dobni egy kezdő szteroid felhasználónak egy 52hetes ciklust.  ;D

2010. Február 15. - 20:44:46
Válasz #880
Nem elérhető

Maszat


Olvassatok vissza, kíváncsi vagyok hány értelmes hozzászólást találtok nem moderált tagoktól is.  ;) Elég kevés lesz ez a szám. Efiten és régebben még Pistin kívül, nem igen írtak hasznos infókat a témában. Andras123 vagy Pistuka vagy ki a tököm hozzászólásai minimum felét így is kukázom, ti csak a legértelmesebbekkel találkoztok.  ;D
Ha olyanokat ír, megint törölve lesz, és kész.

inkább csinálnál neki egy külön topikot,és oda dobálnád be ezeket a bölcsességeket ;D

Ez már nekem is eszembe jutott, amikor be akart dobni egy kezdő szteroid felhasználónak egy 52hetes ciklust.  ;D

 ;D  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 21:03:06
Válasz #881
Nem elérhető

doncicco


De az nem lehet, hogy a fater is ügyesen kokszolt aztán impregnálódott a kicsibe ;D...

2010. Február 16. - 07:11:47
Válasz #882
Nem elérhető

andras123


De az nem lehet, hogy a fater is ügyesen kokszolt aztán impregnálódott a kicsibe ;D...
Ezzel mire akartal celoztal?
Claude Monet: a felkelő Nap impressziója
erre gondoltal


Balu köszi  ****:))))))

2010. Február 16. - 10:24:53
Válasz #883
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Az egyik kedvenc képem Andris, kösz! :-){
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 16. - 12:55:54
Válasz #884
Nem elérhető

Electrol


Sziasztok. Kezdő kúrámat tervezem. Deca+Susta, 400mg deca 500mg susta/hét. 8 hetes kúrát szeretnék. 21 éves vagyok. Szerintetek ez így jó lehet? És a legfontosabb. Segítségeteket szeretném kérni a levezetésről. Hogyan is kéne,mikor, mit kéne, és mennyit? Lehet már le van írva 10x de kérlek írjátok le részletesen hogy ehhez tudjak igazodni. Válaszotokat előre köszönöm!   ?:-/ :-){