2024. Május 06. - 19:20:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498713 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2010. Február 22. - 20:11:40
Válasz #900
Nem elérhető

Maszat


Valamelyik nap olvastam valahol, hogy a tesztoszteron receptorokat lehet valamivel "érzékenyíteni" kúra után. Ha valaki tudja hol található ez az info, vagy tudja hogy kell ezt megoldani, az jelentkezzen plz  :-){

Efit?  ;-oo-;  :-){

tán olvastam valahol,hogy a receptorok "visszaérzékenyítésében jó hasznát lehet venni a karnitinnak,de lehet hülyeség. A pinenő az igazi,off korsz

Ez igaz, a carnitine segít az androgén receptorok felszabályozásában kúra után.

De hüJe vagyok, ezek szerint itt olvastam  ˝=/  !+"% Köszönöm, nagyon nagy segítség volt, most már beugrott!  ;-oo-;

Nem, valóban ahogy doncicco írta a wini topicban volt.Onnan hoztam át.Soxor Én is elfelejtem mit hol olvasok.
Ugyan, nincs mit!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 01:55:18
Válasz #901
Nem elérhető

Maszat


T bomb II-t érdemes használni ciklus alatt?Mindenki  a levezetésnél emlegeti és inkább a novedexet hallom,h használják ciklus alatt.A novedexnek csak anti aromatáz tulajdonságárol lehet olvasni az imsertetőjében és tesztoszteron szint növelésről. Ezzel szemben a t bombnál nem csak az aromatáz enzim gátlását említik, hanem  az anti ösztrogén szerepet(ösztrogén receptor blokkolás) is.

A t bombnál írják az shbg blokkolást is, míg a novedexnél nem.Emellett még azt is állítják,h fokozza az androgén receptorok érzékenységét.Nem tudom ez mennyire marketing duma.

Ezeket figyelembe véve elképzelhető,h akár ciklus alatt is lehetne novedex mellet vagy helyett alkalmazni, vagy tényleg inkább a levezetésnél érdemes?



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 14:26:04
Válasz #902
Nem elérhető

gaben0413


Hi.

Erőnövelésre milyen kúrát csinálnátok?Ahol nem a tömeg a lényeg.
Pusztán érdeklődöm.
Köszi

2010. Február 23. - 18:08:57
Válasz #903
Nem elérhető

varzso24


Sziasztok!
Nagyon hálás lennék nektek ha felnyitnátok a szemem és ellátnátok hasznos infokkal.
szóval 18 éves vagyok 86 kiló 180 centi régebben kondiztam most kettlebell-ezek nem tudom ki ismeri ezt a sportot mellette még krav-maga is de lényegtelen.az edzöm aminosavat fehérjét kreatint ajánl.én most csak fehérjét szedek és zsír égetöt (brutal blade) meg diétázok le akarok adni egy kis felesleget utánna neki akarok álni keményen izom tömeget növelni. rendeltem 200szem thai anabolt a srác profi ebben és azt mondta 6nal ne szedjek többet mert csak próbáljam ki hogy bevál-e milyen hatása lesz nem-e leszek rosszul ilyenek de nem adott más felvilágosítást. kérdésem lehet ettől az egy kúrátol vmi bajom? kelle szednem valamit közben? ha kettlebellezek az is elég heti 2szer vagy muszály a kondi? egyik ismerösömnek kura után női hormon ölöt kellett szednni -e nekem is kéne? ha esetleg elitélitek a szteroidot akkor mégis mit szedjek? nincs olyan izomtömeg növelő ami nem szteroid de majdnem olyan hatásos? teljessen eltérő kérdés tudtok valamit a király dinnye magról? a válaszotokat elörre is köszönöm nyugattan kinevethettek nem zavar mert semmit nem tudok a szteroidokról csak kérlek segítsetek. ?:-/

2010. Február 23. - 18:27:32
Válasz #904
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok!
Szia!
Normál esetben nem nevet ki senki. De te is megértheted, ha a regisztrációd után az első hozzászólásod egyből egy koxos topicba írod, akkor máshogy ítélhetnek meg. De nem feltétlen rossz indulatból.
A kérdésedre lényegeset nem tudok írni. Nem ismerem az anabolt.
18 éves vagy, tehát erőd teljében és a természetes anabolizmusod is jól kell, hogy működjön. Ha ketlebell - ezel és mellette krav - magázol is, nem hiszem, hogy a szteroidoknak kellene az első helyen lenni. Kajázz rendesen, edzz keményen, szedd nyugodtan a tápkiegeket és a zsírból is veszíteni fogsz, mialatt erősödik a vázizomzatod!
 ****:))))))

A dinnyéről: nyáron nagyon szeretem. Lehűtve. Nagyfaterom pedig fehér kenyérrel eszi!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 23. - 18:35:16
Válasz #905
Nem elérhető

Milo


akár ki akármit mond 1.olvass el mindent ami szteroidokkal kacsolatos,ez akár évig is eltarthat, ércsd meg a dolgokat,és aztán  kérdezz meg tapasztalt embereket.
Riceman

2010. Február 23. - 18:44:47
Válasz #906
Nem elérhető

varzso24


köszönöm a válaszodat. ha valaki még hozzá füzne valamit azt is megköszönném. és még egy kérdést hozzá tennék. nagyon rosz az emésztésem heti egyszer vagyok nagy wc-n és sztem ez az izomtömegnövelésnél elfogadhatatlan a belem hatalmasra nő 2 nap alatt mert a kaját a szervezetem nem emészti meg olyan gyorsan sztem ha tévedek javítsatok ki és ha koplalok  és egy napig nem eszek semmit egyből 2 kilót leadok ami szerintem csak kaja a gyomromba :D

2010. Február 23. - 20:23:48
Válasz #907
Nem elérhető

atleeta


18 évesen senki nem fog neked szerintem szteroid témában segíteni... De ha veszed a fáradtságot és elolvasod az összes koksztopicot, akkor majd rájössz, hogy miért írtam ezt  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 23. - 20:31:12
Válasz #908
Nem elérhető

Maszat


Leszek olyan bunkó,h addig másoljam be a kérdésem, míg 1 témában járatos nem akad rá, nagyon érdkelne a válasz  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 20:36:13
Válasz #909
Nem elérhető

Tóth Attila


Ha heti egyszer kulázol az nagyon cink!Először doki!
Koxot felejtsd el!Kicsi vagy még és tapasztalatlan!Nem kell az még neked!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Február 23. - 20:39:35
Válasz #910
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
T bomb II-t érdemes használni ciklus alatt?Mindenki  a levezetésnél emlegeti és inkább a novedexet hallom,h használják ciklus alatt.A novedexnek csak anti aromatáz tulajdonságárol lehet olvasni az imsertetőjében és tesztoszteron szint növelésről. Ezzel szemben a t bombnál nem csak az aromatáz enzim gátlását említik, hanem  az anti ösztrogén szerepet(ösztrogén receptor blokkolás) is.

A t bombnál írják az shbg blokkolást is, míg a novedexnél nem.Emellett még azt is állítják,h fokozza az androgén receptorok érzékenységét.Nem tudom ez mennyire marketing duma.

Ezeket figyelembe véve elképzelhető,h akár ciklus alatt is lehetne novedex mellet vagy helyett alkalmazni, vagy tényleg inkább a levezetésnél érdemes?





1. T-Bomb inkább csak utókúra kieg.; vagy önmagában naturáloknak érdemes.
2. Semmiképpen nem helyettesíti a Novedexet.
3. A reklámjában sok a "hype"(marketing duma.)
4. a receptorok fel- és leszabályozása, és érzékenysége, és mennyisége egy külön könyvnyi anyag.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 23. - 20:41:02
Válasz #911
Nem elérhető

Maszat


T bomb II-t érdemes használni ciklus alatt?Mindenki  a levezetésnél emlegeti és inkább a novedexet hallom,h használják ciklus alatt.A novedexnek csak anti aromatáz tulajdonságárol lehet olvasni az imsertetőjében és tesztoszteron szint növelésről. Ezzel szemben a t bombnál nem csak az aromatáz enzim gátlását említik, hanem  az anti ösztrogén szerepet(ösztrogén receptor blokkolás) is.

A t bombnál írják az shbg blokkolást is, míg a novedexnél nem.Emellett még azt is állítják,h fokozza az androgén receptorok érzékenységét.Nem tudom ez mennyire marketing duma.

Ezeket figyelembe véve elképzelhető,h akár ciklus alatt is lehetne novedex mellet vagy helyett alkalmazni, vagy tényleg inkább a levezetésnél érdemes?





1. T-Bomb inkább csak utókúra kieg.; vagy önmagában naturáloknak érdemes.
2. Semmiképpen nem helyettesíti a Novedexet.
3. A reklámjában sok a "hype"(marketing duma.)
4. a receptorok fel- és leszabályozása, és érzékenysége, és mennyisége egy külön könyvnyi anyag.



köszönöm a választ!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 22:03:42
Válasz #912
Nem elérhető

doncicco


köszönöm a válaszodat. ha valaki még hozzá füzne valamit azt is megköszönném. és még egy kérdést hozzá tennék. nagyon rosz az emésztésem heti egyszer vagyok nagy wc-n és sztem ez az izomtömegnövelésnél elfogadhatatlan a belem hatalmasra nő 2 nap alatt mert a kaját a szervezetem nem emészti meg olyan gyorsan sztem ha tévedek javítsatok ki és ha koplalok  és egy napig nem eszek semmit egyből 2 kilót leadok ami szerintem csak kaja a gyomromba :D

Kellemetlen lehet az emésztőrendszeri probléma érdemes lenne orvoshoz fordulnod! semmi értelme a szteroidhasználatnak, különösen nem metandrostenolon hatóanyagénak.A leírtak alapján könnyen lehet máj-epe   összefüggés is,- a szteroidok rendesen igénybe veszik a májat - úgyhogy irány a gasztroenterologus.

2010. Február 25. - 18:01:45
Válasz #913
Nem elérhető

BaDaBoo


Sziasztok!

Az alábbi kúrát szeretném kipróbálni:
         methabol 10mg                      stanzol 5mg (kék színű)
1.hét: 2napig 0,5, utána 5napig 1      hétfő, szerda, péntek, vasárnap 2db
2.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
3.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
4.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
5.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
6.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
7.hét: 2db/nap                               5napig (h-->p) napi 6db
8.hét: 5napig 1, utána 2napig 0,5      hétfő, szerda, péntek, vasárnap 2db

Azért gondoltam a kettőt együtt alkalmazni, mert a methabol egy kis erőt is hozna, a stana meg pucolna, így nem maradna annyi víz rajtam. Vagy rossz az elgondolás? Szerintetek jó ez így? Egyik ismerősöm thai-anabol + stanozol 10mg(sárga) kombóval nyomta ugyanezt végig, neki nagyon bejött, csak most nem tud szerezni thai-t. Methabol-nak is hasonló hatása van mint a thai anabolnak, vagy rosszul tudom?

2010. Március 05. - 20:40:48
Válasz #914
Nem elérhető

Taki


Kúrát az interneten találtam!!!(hozzá füzések esetleg?????????????)
1. hét dianabol 2x naponta, stanozolol 2-3x naponta
2. hét dianabol 3-4x naponta, stanozolol 4-5x naponta
3. hét dianabol 4-5x naponta, stanozolol 5-6x naponta
4. hét dianabol 3-4x naponta, stanozolol 4-5x naponta, proviron 1x naponta, Gaspari - Novedex használati utasítás szerint
5. hét dianabol 2x naponta, stanozolol 2-3x naponta, proviron 1x naponta, Gaspari - Novedex használati utasítás szerint

10-14 nappal az utolsó szem után 5-7 naponta a HCG 5000IU adagokban 3x valamint clostyl(clomid) az első HCG szúrása után napi 2 szem az utolsó HCG után pedig 2 hétig még 1db naponta valamint Anabolic Extreme PCT használati utasítás szerint.