2024. Május 06. - 15:29:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. Március 06. - 19:08:14
Válasz #915
Nem elérhető

sterol


Lenne egy kérdésem: a dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2 órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?

2010. Március 09. - 12:43:31
Válasz #916
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lenne egy kérdésem: a dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2 órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?
Természetesen növelheti a vérnyomást a methandrostenolon, mivel egy mérsékelten androgén szteroid, de ráadásul ha hamisítvány és metil-teszto van benne az mégjobban, mert az egy igen erősen androgén szer.Mérjél előbb vérnyomást, nyugalmi állapot, meg foci után sem ártana,.........ha már mindenképpen ragaszkodsz a szedéséhez.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 09. - 13:23:55
Válasz #917
Nem elérhető

andras123


Lenne egy kérdésem: a dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2 órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?
eloször is azert mert viz visszatartas lep fel es jód visszatartasa is fellep ezert is noveli  a vernyomast
fotbal kozbe felesleges szedni testipetesre alkalmas csak
fotbal kozbe kap eleget a aminek eleget kell kapnia nem irom ki a aszervet mert szomorusag gyohet akarkire ha belolvas
elegge ugri-bugralos sport
nem olyan mint a testepites ami konnyed, spiritualis, erzek feletti,Legies
 ***

2010. Március 09. - 13:25:16
Válasz #918
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Lenne egy kérdésem: a dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2 órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?

nem olyan mint a testepites ami konnyed, spiritualis, erzek feletti,Legies
 ***

 :-!

2010. Március 09. - 13:33:06
Válasz #919
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 09. - 15:27:36
Válasz #920
Nem elérhető

Yeti


****:)))))) ;D
Már kezdtem azt hinni, megtalálta a gyógyszerét, aztán a végére csak belejött!  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 09. - 16:12:03
Válasz #921
Nem elérhető

jasnon


Most készülök az első kúrmámra,és kéne egy kis segítség.Sustanon 250 mg lesz heti 2szer,kúra után HCG.Utána olvasgattam és de biztosra akarok menni így gondoltam megkérdezem mi az ami segítené a GnRH beindulását kúra után?Vagy azt közbe is kell?Nem tudom mi tartalmaz ATD-t és azt hogyan kell adagolni.
Esetleg mi kéne még a kúrához?

2010. Március 09. - 16:20:39
Válasz #922
Nem elérhető

Maszat


Most készülök az első kúrmámra,és kéne egy kis segítség.Sustanon 250 mg lesz heti 2szer,kúra után HCG.Utána olvasgattam és de biztosra akarok menni így gondoltam megkérdezem mi az ami segítené a GnRH beindulását kúra után?Vagy azt közbe is kell?Nem tudom mi tartalmaz ATD-t és azt hogyan kell adagolni.
Esetleg mi kéne még a kúrához?

legjobb ha ki se lövöd teljesen a gonadotropin termelésed, amiben nagy segítsége van a novedex xt-ben található ATD nek, azáltal,h a hipotalamuszodba leköti az androgén receptorokat.

HCG-t pedig kúra közben ajánlatos heti 500NE-vel.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.0

de ha ezt elolvasod, akkor nem kell hülyeségeket kérdezgetned.Efit nagyon jól leírja az alapokat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 11. - 07:08:11
Válasz #923
Nem elérhető

jasnon


Köszi szépen a választ,a mennyiségekkel nem vagyok már csak tisztában.
j

2010. Március 11. - 14:34:38
Válasz #924
Nem elérhető

Gorombatrombita


Üdvözlet Mindenkinek!

Elég régóta olvasgatom a fórumot, de igazából még csak most jutottam el odáig, hogy regeljek.
Azért is írok (bár lehet hogy nem ebbe a topikba tartozik), mert stanazolol-t áll szándékomban kipróbálni, és úgy gondoltam, hogy együtt szedném a 10mg-os thai danabol-lal.
Szerintetek ezzel a kombóval már túlterhelném a szervezetem, vagy nyugodtan mehet. ?:-/

Előre is köszi

2010. Március 11. - 22:42:31
Válasz #925
Nem elérhető

Konan


Sziasztok,

29 vagyok, 10 éve "gyúrogatok", immáron 1,5 éve mindennap 2 órát.

Nyár előtt toltam 2x200 szem Stanazololt, amivel elégedett is vagyok.

Nyár óta nem toltam semmit. Most viszont megint tolnék majd Stanazololt, viszont mellé szednék pluszban valami szemest is, ami kiegészíthetné, kicsit megdobhtná a Stanazolol hatását.
Szóba jött az Andriol, valamit a Dianabol. Dianabolt + Stanit a fenti stack-ben szedném. Arról mi lenne a véleményetek?
Dianabol + Stani mellé napi 1 Proviront, Legalont szednék, majd a végén Anabolic Extreme PCT-t.

Esetleg a napi 1 Proviron helyett mehetne Gaspari Novedexe is ?

MI avéleményetek a fentiekről,valamint Stanazolol mellett mennyi maradna abból,amit a Dianabol hoz?

2010. Március 12. - 10:19:07
Válasz #926
Nem elérhető

Gorombatrombita


Azt hiszem, akkor haonló cipőben járunk.  ;D

2010. Március 14. - 07:50:39
Válasz #927
Nem elérhető

Gorombatrombita


Ahogy látom senki nem jár errefelé, amúgy azt elfelejtettem írni, hogy mindkettő tabis kiszerelés lenne.

2010. Március 14. - 16:08:15
Válasz #928
Nem elérhető

sterol


Lenne egy kérdésem: a dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2 órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?
Természetesen növelheti a vérnyomást a methandrostenolon, mivel egy mérsékelten androgén szteroid, de ráadásul ha hamisítvány és metil-teszto van benne az mégjobban, mert az egy igen erősen androgén szer.Mérjél előbb vérnyomást, nyugalmi állapot, meg foci után sem ártana,.........ha már mindenképpen ragaszkodsz a szedéséhez.


Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem a foci miatt szedném, csak megemlítettem, hogy focizni szoktam heti 2x, ami elég magas pulzusszámon történik. Megfogadom a tanácsot és lemérem az értékeket.

2010. Március 16. - 14:09:10
Válasz #929
Nem elérhető

Covax


Sziasztok! Új Tag vagyok,ezért is beszeretnék mutatkozni : 29éves vagyok,14éve gyúrok,195cm vagyok és 105kg,fekve 180kilóval szériázok,48-as bicepsz
a következő lenne a kérésem :
letudna valaki írni nekem 1 2hónapos kúrát,400 szem anabolból?
anabol+sustanon+proviron+hcg kúrát szeretnék kezdeni,400 szem anabol,sustanonból 20 van,remélem annyi elég,de ha nem akkor valaki javítson,és 50db proviront szeretnék a kúra alatt,meg persze kúrába beszeretném illeszteni a hcg-t,mikor kezdjem el a hcg-t?mennyit vegyek belőle?
jah meg még annyi hogy az anabolt mikor szedjem be?reggel kelésnél,edzés után,kajálás után illetve közbe?és a sustanon-t mikor kell beadni?Valaki összetudna állítani nekem 1 kúrát? A hülye válaszokkal kíméljetek,normális kérdés,normális válasz
előre is köszi a segítségeteket ?:-/