2024. Május 07. - 05:23:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498852 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2010. Március 16. - 14:09:45
Válasz #930
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Elég egyszer elküldeni a hozzászólást.  ;)

2010. Március 16. - 14:22:38
Válasz #931
Nem elérhető

andras123


Sziasztok! Új Tag vagyok,ezért is beszeretnék mutatkozni : 29éves vagyok,14éve gyúrok,195cm vagyok és 105kg,fekve 180kilóval szériázok,48-as bicepsz
a következő lenne a kérésem :
letudna valaki írni nekem 1 2hónapos kúrát,400 szem anabolból?
anabol+sustanon+proviron+hcg kúrát szeretnék kezdeni,400 szem anabol,sustanonból 20 van,remélem annyi elég,de ha nem akkor valaki javítson,és 50db proviront szeretnék a kúra alatt,meg persze kúrába beszeretném illeszteni a hcg-t,mikor kezdjem el a hcg-t?mennyit vegyek belőle?
jah meg még annyi hogy az anabolt mikor szedjem be?reggel kelésnél,edzés után,kajálás után illetve közbe?és a sustanon-t mikor kell beadni?Valaki összetudna állítani nekem 1 kúrát? A hülye válaszokkal kíméljetek,normális kérdés,normális válasz
előre is köszi a segítségeteket ?:-/
hat ez eleg vicces
en 4 szer voltam forma egy vilagbajonok De..............DE...........
De Balu jovoheten tanit meg vezetni engem Egy 700 Loeros PEUGEOT 908 ast nekem

2010. Március 16. - 14:28:11
Válasz #932
Nem elérhető

ati75


Sziasztok! Új Tag vagyok,ezért is beszeretnék mutatkozni : 29éves vagyok,14éve gyúrok,195cm vagyok és 105kg,fekve 180kilóval szériázok,48-as bicepsz
a következő lenne a kérésem :
letudna valaki írni nekem 1 2hónapos kúrát,400 szem anabolból?
anabol+sustanon+proviron+hcg kúrát szeretnék kezdeni,400 szem anabol,sustanonból 20 van,remélem annyi elég,de ha nem akkor valaki javítson,és 50db proviront szeretnék a kúra alatt,meg persze kúrába beszeretném illeszteni a hcg-t,mikor kezdjem el a hcg-t?mennyit vegyek belőle?
jah meg még annyi hogy az anabolt mikor szedjem be?reggel kelésnél,edzés után,kajálás után illetve közbe?és a sustanon-t mikor kell beadni?Valaki összetudna állítani nekem 1 kúrát? A hülye válaszokkal kíméljetek,normális kérdés,normális válasz
előre is köszi a segítségeteket ?:-/

Ha valóban ilyen "méreteid vannak" akkor minek akarsz kokszolni..???????????????

2010. Március 16. - 14:31:43
Válasz #933
Nem elérhető

ati75


Sziasztok! Új Tag vagyok,ezért is beszeretnék mutatkozni : 29éves vagyok,14éve gyúrok,195cm vagyok és 105kg,fekve 180kilóval szériázok,48-as bicepsz
a következő lenne a kérésem :
letudna valaki írni nekem 1 2hónapos kúrát,400 szem anabolból?
anabol+sustanon+proviron+hcg kúrát szeretnék kezdeni,400 szem anabol,sustanonból 20 van,remélem annyi elég,de ha nem akkor valaki javítson,és 50db proviront szeretnék a kúra alatt,meg persze kúrába beszeretném illeszteni a hcg-t,mikor kezdjem el a hcg-t?mennyit vegyek belőle?
jah meg még annyi hogy az anabolt mikor szedjem be?reggel kelésnél,edzés után,kajálás után illetve közbe?és a sustanon-t mikor kell beadni?Valaki összetudna állítani nekem 1 kúrát? A hülye válaszokkal kíméljetek,normális kérdés,normális válasz
előre is köszi a segítségeteket ?:-/
hat ez eleg vicces
en 4 szer voltam forma egy vilagbajonok De..............DE...........
De Balu jovoheten tanit meg vezetni engem Egy 700 Loeros PEUGEOT 908 ast nekem


Ezt a gyereket még nem töröltél a moderátorok....????

2010. Március 16. - 14:36:00
Válasz #934
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok! Új Tag vagyok,ezért is beszeretnék mutatkozni : 29éves vagyok,14éve gyúrok,195cm vagyok és 105kg,fekve 180kilóval szériázok,48-as bicepsz
a következő lenne a kérésem :
letudna valaki írni nekem 1 2hónapos kúrát,400 szem anabolból?
anabol+sustanon+proviron+hcg kúrát szeretnék kezdeni,400 szem anabol,sustanonból 20 van,remélem annyi elég,de ha nem akkor valaki javítson,és 50db proviront szeretnék a kúra alatt,meg persze kúrába beszeretném illeszteni a hcg-t,mikor kezdjem el a hcg-t?mennyit vegyek belőle?
jah meg még annyi hogy az anabolt mikor szedjem be?reggel kelésnél,edzés után,kajálás után illetve közbe?és a sustanon-t mikor kell beadni?Valaki összetudna állítani nekem 1 kúrát? A hülye válaszokkal kíméljetek,normális kérdés,normális válasz
előre is köszi a segítségeteket ?:-/
hat ez eleg vicces
en 4 szer voltam forma egy vilagbajonok De..............DE...........
De Balu jovoheten tanit meg vezetni engem Egy 700 Loeros PEUGEOT 908 ast nekem


Ezt a gyereket még nem töröltél a moderátorok....????

András csak kételkedik,h ilyen méretekkel valaki naturál legyen, és alapvető szteroidos tanácsokat kér ilyen formában.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 16. - 14:45:21
Válasz #935
Nem elérhető

Covax


Andra nyugodj meg,nemkell háborogni,menj legozni,azvaló neked,jah és kímélj a hülyeségeiddel,nyugodtan menj el mygar tanárhoz,megtanulhatnál már leírni rendesen akár 1 MONDATOT

2010. Március 16. - 14:45:21
Válasz #936
Nem elérhető

Covax


Kérdésemre kérném a választ!
Kérdésre nemkérdezünk
Üdv.

2010. Március 16. - 14:45:21
Válasz #937
Nem elérhető

Covax


Hát pedig én amiket használtam az tömegnövelő+fehérje+kreatin+multivitamin
napi 6-7 étkezés..és igy havi 4kg jöttrám
jahmeg mindennap gyúrok,nincs pihenő,mindennap másfél-2órát...nemhiszed el az a te dolgod,te véleményed,minden embernek van saját véleménye,szerintem minden ember tartsa meg a saját véleményét...

2010. Március 16. - 14:45:21
Válasz #938
Nem elérhető

andras123


ati75  :-){
Aktív Törzstag  ****:))))))
Elérhető  Łł=
Ugylaton te is fekvenyomas es bicepsz dicsekvok emberenek a Drukker Taborahoz tartozol

Maszat Gratulalok Neked oszinten Mindig Tudtam Okos ember vagy
Ellenben egyessekel kiknek magosabb korosztalyuak is toled

Maszat  :-){ ****:))))))

2010. Március 16. - 14:49:41
Válasz #939
Nem elérhető

ati75


ati75  :-){
Aktív Törzstag  ****:))))))
Elérhető  Łł=
Ugylaton te is fekvenyomas es bicepsz dicsekvok emberenek a Drukker Taborahoz tartozol

Maszat Gratulalok Neked oszinten Mindig Tudtam Okos ember vagy
Ellenben egyessekel kiknek magosabb korosztalyuak is toled

Maszat  :-){ ****:))))))

Sajnálom, hogy Lipótmezőt bezárták, mert így tele az ország szabadlábon lévő idiótákkal... akik ráadásul netközelbe is kerülnek.... szóval vagy tényleg retardált vagy, vagy a bajt keresed.... **:))))* ***))))

2010. Március 16. - 14:51:40
Válasz #940
Nem elérhető

ati75


Hát pedig én amiket használtam az tömegnövelő+fehérje+kreatin+multivitamin
napi 6-7 étkezés..és igy havi 4kg jöttrám
jahmeg mindennap gyúrok,nincs pihenő,mindennap másfél-2órát...nemhiszed el az a te dolgod,te véleményed,minden embernek van saját véleménye,szerintem minden ember tartsa meg a saját véleményét...

ha mindenki megtartaná a véleményét, akkor ez a fórum nem működne... és igy havi 4kg jöttrám
jahmeg mindennap gyúrok,nincs pihenő,mindennap másfél-2órát
  te vagy a tökéletes alany a testépítésre barátom!!!

2010. Március 16. - 14:55:26
Válasz #941
Nem elérhető

Cressler


 ****:))) ****:))) ****:)))

és a 180kilós szériával a fekvenyomásra is  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 14:59:59
Válasz #942
Nem elérhető

Jordan


****:))) ****:))) ****:)))

és a 180kilós szériával a fekvenyomásra is  8-}

Irigy vagy mi?  ;D



Covax, szerintem az utolso 2-3 hozzaszolasoddal csak annyit ertel el, hogy nem fog senki valaszolni neked.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 16. - 15:02:19
Válasz #943
Nem elérhető

Maszat


A régi teremnek a tulaja ahova jártam, többszörös fekvenyomó bajnok volt, 210 volt a csúcsa  naturálon, 95kg volt.

Ő nyomott 180ba pár ismétlést piramisba.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 16. - 15:02:23
Válasz #944
Nem elérhető

Covax


Szeretem amikor olyan szól nekem aki nemért semmihez,még magyarul se tud írni...tessék kitettem magam képnek,ellehet ítélni,de ez natur!! semmifélét nemtoltam ami illegális lett volna,most kiszeretném probálni,véleményt neírjátok le csak azt amit kérdeztem,arra választ
Üdv.