2024. Május 06. - 12:53:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498618 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2010. Március 16. - 15:02:23
Válasz #945
Nem elérhető

Covax


Leírtam már hogy saját vélemény nemérdekel,kérdésemre nemtudsz válaszolni akkor kímélj meg,mindenki máshogy csinálja,kérdésemre válaszoljatok,ne hülyeségeket beszéljetek,jah és én nem zsirrol beszéltem
ÜDV ATIKA  :-/-

2010. Március 16. - 15:02:23
Válasz #946
Nem elérhető

andras123


Dehogy keresem en a Balt en egyuterzek veled
Es Tudom 8 tol tobbszor is megfogja kapni az Olimpia Cimet
Vagy Vlagyimirt elveri vagy Vitalijt alaposan elveri
Ati  ****)  ****:))))))

2010. Március 16. - 15:02:23
Válasz #947
Nem elérhető

Covax


Eljössz Kaposvárra,és itt megtekinthetsz engem
Üdv.

2010. Március 16. - 15:02:23
Válasz #948
Nem elérhető

andras123


Cressler A haverom az edzoteremben 72 kilos es tegnap 275kgrammal nyemot melbe
                                                             a vegen meg 10 szer bele

2010. Március 16. - 15:09:29
Válasz #949
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én nem szarakodnék a helyedben 20 darab szusztával.csaverj be egy negyvenest. @:-) ;D
Írj és miután átutaltál nekem 15000 forintot, visszaküldöm a teljes ciklust neked táblázatba szedve ;D ;D ;D ;D
Egyébként nem tudom, miért akarsz az interneten vadidegenektől tanácsot kérni , ember, az egészségeddel játszol, és ugy gondolod, hogy egy nicknév hathatós és profi segítséget jelent majd?Most teljesen komolyan mondom , ez nem lehet ilyen dolgokban támpont, szerintem egy fórumban ilyet kérdezni enyhén szólva is meggondolatlanság.Nem véletlenül nem kapsz választ.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 16. - 15:15:58
Válasz #950
Nem elérhető

Cressler


****:))) ****:))) ****:)))

és a 180kilós szériával a fekvenyomásra is  8-}

Irigy vagy mi?  ;D



Covax, szerintem az utolso 2-3 hozzaszolasoddal csak annyit ertel el, hogy nem fog senki valaszolni neked.
közben rájöttem, hogy fontban számol már csak a 48 -at nem tudom milyen mértékegység  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 15:18:36
Válasz #951
Nem elérhető

Covax


Igazad van egyrészt,másrészt az életemmel aztkezdek amit akarok,tudom hogy nemkéne szednem ilyent.2 hónapos kúra alatt nemlesz sokbajjom,és abban is igazad van hogy itt nemtudok segítséget kérni,de azért bíztam benne hogy vannak oylan emberek is akik tesztelték és tudnak írni 1 kúrát,hát ilyenkor aztszokták mondani hogy így jártam
Üdv.

2010. Március 16. - 15:18:36
Válasz #952
Nem elérhető

ROCCO


Nekem is van egy ismerősöm aki napi 3 órát gyúr, minden nap, szigorúan, nincs pihenőnap!! Csak így lehet izomtömeget növelni!   Łł=

2010. Március 16. - 15:18:36
Válasz #953
Nem elérhető

Covax


Hogyjöttél rá?:D
Üdv.

2010. Március 16. - 15:29:54
Válasz #954
Nem elérhető

ati75


Covax pajtás: Minek menjek Kaposvárra, nálunk is vannak ILYEN ÜBEROKOS ÉS INTELLIGENS, KITANULT, 180-AL SZÉRIÁZÓ NATURÁL gyerekek... minden teremben teremnek ilyenek, neeem??? Szóban mindenki tud ennyit...:))

andriskával kapcsolatoban meg rájöttem: ő egy energiavámpír.... !+"% ***))))  amúgy meg  :-p

2010. Március 16. - 15:33:13
Válasz #955
Nem elérhető

Cressler


Covax pajtás: Minek menjek Kaposvárra, nálunk is vannak ILYEN ÜBEROKOS ÉS INTELLIGENS, KITANULT, 180-AL SZÉRIÁZÓ NATURÁL gyerekek... minden teremben teremnek ilyenek, neeem??? Szóban mindenki tud ennyit...:))

andriskával kapcsolatoban meg rájöttem: ő egy energiavámpír.... !+"% ***))))  amúgy meg  :-p
****:))) ****:))) ****:)))  ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 15:36:01
Válasz #956
Nem elérhető

ati75


Covax pajtás: Minek menjek Kaposvárra, nálunk is vannak ILYEN ÜBEROKOS ÉS INTELLIGENS, KITANULT, 180-AL SZÉRIÁZÓ NATURÁL gyerekek... minden teremben teremnek ilyenek, neeem??? Szóban mindenki tud ennyit...:))

andriskával kapcsolatoban meg rájöttem: ő egy energiavámpír.... !+"% ***))))  amúgy meg  :-p
****:))) ****:))) ****:)))  ;D ;D ;D

Cressler: Nógrádban is alap a 180as széria, nem??? :)

2010. Március 16. - 15:37:04
Válasz #957
Nem elérhető

Koxi


Ti is Nógrádiak vagytok?
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Március 16. - 15:39:11
Válasz #958
Nem elérhető

Cressler


Covax pajtás: Minek menjek Kaposvárra, nálunk is vannak ILYEN ÜBEROKOS ÉS INTELLIGENS, KITANULT, 180-AL SZÉRIÁZÓ NATURÁL gyerekek... minden teremben teremnek ilyenek, neeem??? Szóban mindenki tud ennyit...:))

andriskával kapcsolatoban meg rájöttem: ő egy energiavámpír.... !+"% ***))))  amúgy meg  :-p
****:))) ****:))) ****:)))  ;D ;D ;D

Cressler: Nógrádban is alap a 180as széria, nem??? :)
Nálunk a rúd is 180kg ne kelljen annyit pakolni  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 15:40:30
Válasz #959
Nem elérhető

ati75


nebassz..... :-)(-: a szorító 200 kg???  :-){