2024. Május 06. - 17:56:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498697 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2010. Március 16. - 15:45:39
Válasz #960
Nem elérhető

Cressler


nebassz..... :-)(-: a szorító 200 kg???  :-){
Igen szorítóval 200  és van egy másik rúd az 140 kg de azt csak a lányok használják  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 15:45:54
Válasz #961
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 15:46:33
Válasz #962
Nem elérhető

Koxi


 :'( Akkor csak én vagyok ilyen gyenge hogy a 140 megfog...  :-[

 ˝=/
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Március 16. - 15:46:45
Válasz #963
Nem elérhető

Gabe


Covax nekem csak egy edzésterv kellene tőled, és akkor elmondom, hogy Balunak írj privátot, mert nagyon otthon van a témában!  ****:)))))) /:-) :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 16. - 15:49:23
Válasz #964
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Március 16. - 15:50:17
Válasz #965
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Covax nekem csak egy edzésterv kellene tőled, és akkor elmondom, hogy Balunak írj privátot, mert nagyon otthon van a témában!  ****:)))))) /:-) :-){


Én rögtön jeleztem neki privátban, hogy Balu az ő embere. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 16. - 15:55:33
Válasz #966
Nem elérhető

Gabe


Covax nekem csak egy edzésterv kellene tőled, és akkor elmondom, hogy Balunak írj privátot, mert nagyon otthon van a témában!  ****:)))))) /:-) :-){


Én rögtön jeleztem neki privátban, hogy Balu az ő embere. ;D
;-oo-;
Azt leírtad, hogy jobb, ha 2x küldi el a levelet, mert az elsőt nem mindig olvassa Balu?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 16. - 15:59:27
Válasz #967
Nem elérhető

Cressler


nebassz..... :-)(-: a szorító 200 kg???  :-){
Ati emlékszel a fekvenyomóverseny színhelyére a futófolyosóra, az azért olyan hosszú, hogy aki nem nyom ki 180-at ne tudjon elmenekülni  :-/-
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 16. - 16:03:15
Válasz #968
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Covax nekem csak egy edzésterv kellene tőled, és akkor elmondom, hogy Balunak írj privátot, mert nagyon otthon van a témában!  ****:)))))) /:-) :-){


Én rögtön jeleztem neki privátban, hogy Balu az ő embere. ;D
;-oo-;
Azt leírtad, hogy jobb, ha 2x küldi el a levelet, mert az elsőt nem mindig olvassa Balu?


Persze, meg, hogy szereti ha nagyon hosszu leveleket kap. :-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 16. - 16:36:42
Válasz #969
Nem elérhető

hopika


Pihentek vagytok... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 16. - 16:42:43
Válasz #970
Nem elérhető

NM


Én is kérdeznék... ;D
32 éves vagyok, korábban edzettem évekig, majd hosszú kihagyás aztán újrakezdés nem olyan régen. 187cm vagyok, most kb. 124kg (messze nem romszálka  ;D)
Fogalmam sincs mekkora a bicepszem, 180-nal nem szériázom, ellenben 150-160 még megy szabályosan (effölé nem akarok menni, lévén egyedül edzem illetve nem török versenyzői babérokra, meg hát kevés is vagyok hozzá mit tagadjam).
Úgy gondolom naturálként (na jó volt 1 stanozolol kúrám, de az lófütty) csak jelentős zsír fölszedésével tudok "nőni" tovább, ellenben kíváncsi lennék mi hozható ki belőlem még így "vén" fejjel. Egy tömegelős kúrában gondolkodom, jelentős vizesedés nélkül.
Nem kérek tőletek összeállított kúrát (hülye kérés lenne és azért elég sokat olvasgattam a témában), ellenben tanácsot, tippet elfogadok minek ugorjak neki így majdnem szteroid-szűzként.

Köszönöm!  :-){

2010. Március 16. - 19:27:36
Válasz #971
Nem elérhető

doncicco


Minderről csak az jut eszembe, hogy amikor Gababoy a naplóját vezette, senki nem hitte el neki a 170 kg fekvenyomást 93 kg testsúlya mellett.Aztán még kevésbé a 180-at.De mit ad Isten kameráztunk edzés közben és mindenki megnézhette a jutubon... szóval nem kell a rejtélyeket tovább szőni Covax kartárs ;D

2010. Március 16. - 19:39:59
Válasz #972
Nem elérhető

Konan


Csáó,

légyszi a Danabol + Stanazol kombóhoz is szóljatok hozzá plíz! Mi a véleményetek?

A 63-as oldalon TAKI írt  egy Danabol + Stanazolol stack-et. Az megfelelő lehetne?
Valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt. Danabol alkalmas rá szerintetek?

A TAKI által említett Danabolos kombó mellé sztetek a Gaspari Novedex XT elég lenne antiösztrogénnek? És a végén Anabolic Extreme PCT.

Köszi előre is!

2010. Március 16. - 21:43:01
Válasz #973
Nem elérhető

NosztalNiga


Amúgy az arc képén pont egy 48as kar látható  ;D ;D ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 16. - 22:14:43
Válasz #974
Nem elérhető

Milo


Én láttam már olyan embert aki egyáltalán nem volt nagydarab ,viszont kúrva erős volt, és ismerek olyat aki elég nagy és ereje semmi. Az erő nem csak az izommérettől függ. Edzésmúlt, ismétlészsám, heti többszöri fekvenyomás stb.. De ezeket biztos ti is tudjátok.
Riceman