2024. Május 06. - 13:56:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498632 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2010. Március 17. - 11:29:30
Válasz #990
Nem elérhető

doncicco


Pl:
« Válasz #10 Dátum: 2010. Március 12. - 22:19:52 » Idézet  

--------------------------------------------------------------------------------
Idézetet írta: Berkes László - 2010. Március 12. - 22:04:08
Idézetet írta: Gababoy - 2010. Március 12. - 13:06:06
Csatlakozom én is!


Na végre Bajnok! örülünk neked!

 


Itt vagyok én de csak mint megfigyelő!!

Alig vártam már hogy legyen hír a Power Zonáról!(Amugy írtam is neked iwiw-en..  )


Megjelentem a Pump&Flex új számába!    

--------------------------------------------------------------------------------

 File00151.jpg (273.81 KB, 743x1024 - megtekintve 27 alkalommal.)
 
 

2010. Március 17. - 11:31:21
Válasz #991
Nem elérhető

doncicco



2010. Március 17. - 11:35:37
Válasz #992
Nem elérhető

Covax


Kaposvári erőemelő versenyeket

2010. Március 17. - 11:38:09
Válasz #993
Nem elérhető

Szabi


Na így már mindenkinek tiszta a dolog ****:))))))
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 17. - 12:28:08
Válasz #994
Nem elérhető

Konan


Skacok ejtsünk pár szót a STANAZOLOL + DIANABOL kombóról is plíz... :)

2010. Március 17. - 12:28:32
Válasz #995
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Skacok ejtsünk pár szót a STANAZOLOL + DIANABOL kombóról is plíz... :)

A legjobb.  ****:))))))

2010. Március 17. - 12:50:13
Válasz #996
Nem elérhető

Konan


BALU:

cink vagy komoly ?  :)

2010. Március 17. - 12:52:49
Válasz #997
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Figyelj, tök mindegy ki mit ír itt neked, így is úgy is ezt fogod használni, csak azt várod, hogy rábólintson valaki.
Én személy szerint nem állnék neki ennek a kúrának, de biztos van, aki igen...  :-}

2010. Március 17. - 13:12:43
Válasz #998
Nem elérhető

Konan


Ahogy már írtam, valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt és ehhez gyűjtök véleményeket, tanácsokat.

Ezért volnék kíváncsi a Ti észrevételetekre is.

2010. Március 17. - 13:33:15
Válasz #999
Nem elérhető

Maszat


Ahogy már írtam, valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt és ehhez gyűjtök véleményeket, tanácsokat.

Ezért volnék kíváncsi a Ti észrevételetekre is.


persze...2 alfa alkilált szteroidot szedni egyszerre a legjobb ötlet a világon, nem is tudom miért nem így csinálja mindenki.
A májad biztos örülni fog neki  ****:))))))

Van aki százszámra eszi a szemest és látszólag semmi baja, van aki napi 5-6 szem anaboltol fájlalja a veséjét, főleg ha keveset iszik...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 17. - 13:36:12
Válasz #1000
Nem elérhető

Jordan


De o Konan a barbar. Szerinted egy kis tabletta megarthat egy ilyen szervezetnek?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 17. - 13:46:58
Válasz #1001
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahogy már írtam, valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt és ehhez gyűjtök véleményeket, tanácsokat.

Ezért volnék kíváncsi a Ti észrevételetekre is.


A metha mellé kár a stana, mert hegyilevegő hozzá képest, gyakorlatilag semmi értelme. Ezért nem írnak neked semmit. Amit tudnál profitálni a stanából, annak sincs értelme, mert progeszteronra nem kell számítanod, és anabolikus részre sincs szükséged. A stana mellé semmit se rakj, sőt a stanát is el lehet felejteni, több okból is. Ha diétázol és izommegtartás akkor ok a stana, vagy ha tömegelsz és oda rakod be a methát.. Mivel mindenképp használni fogod, és gondolom eldöntötted mit akarsz már (tömegelés vagy szálkásítás) akkor aszerint gondolkozz, és ha valami nem ok, tedd fel újra a kérdésed, részletesebben  ;)

2010. Március 17. - 13:49:18
Válasz #1002
Nem elérhető

Maszat


Ahogy már írtam, valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt és ehhez gyűjtök véleményeket, tanácsokat.

Ezért volnék kíváncsi a Ti észrevételetekre is.


A metil mellé kár a stana, mert hegyilevegő hozzá képest, gyakorlatilag semmi értelme. Ezért nem írnak neked semmit. Amit tudnál profitálni a stanából, annak sincs értelme, mert progeszteronra nem kell számítanod, és anabolikus részre sincs szükséged. A stana mellé semmit se rakj, sőt a stanát is el lehet felejteni, több okból is. Ha diétázol és izommegtartás akkor ok a stana, vagy ha tömegelsz és oda rakod be a metilt.. Mivel mindenképp használni fogod, és gondolom eldöntötted mit akarsz már (tömegelés vagy szálkásítás) akkor aszerint gondolkozz, és ha valami nem ok, tedd fel újra a kérdésed, részletesebben  ;)

dianabolrol volt szó, nem metilröl.

Bár biztos megkapom,h minden dianabolba metil van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 17. - 13:53:27
Válasz #1003
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahogy már írtam, valami szemessel szeretném megdobni a Stanazololt és ehhez gyűjtök véleményeket, tanácsokat.

Ezért volnék kíváncsi a Ti észrevételetekre is.


A metil mellé kár a stana, mert hegyilevegő hozzá képest, gyakorlatilag semmi értelme. Ezért nem írnak neked semmit. Amit tudnál profitálni a stanából, annak sincs értelme, mert progeszteronra nem kell számítanod, és anabolikus részre sincs szükséged. A stana mellé semmit se rakj, sőt a stanát is el lehet felejteni, több okból is. Ha diétázol és izommegtartás akkor ok a stana, vagy ha tömegelsz és oda rakod be a metilt.. Mivel mindenképp használni fogod, és gondolom eldöntötted mit akarsz már (tömegelés vagy szálkásítás) akkor aszerint gondolkozz, és ha valami nem ok, tedd fel újra a kérdésed, részletesebben  ;)

dianabolrol volt szó, nem metilröl.

Bár biztos megkapom,h minden dianabolba metil van  ;D

Íííí bazze, azt akartam írni, javítva  :-){

2010. Március 17. - 14:22:21
Válasz #1004
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok, akik privátban megkerestetek mostanában szteroid kérdésekkel...nem fogok válaszolni. ( Nem rád gondoltam Jordan  ;D ) Nem adok senkinek tanácsot ilyen témában, nem vagyok hajlandó mások egészségi állapotáért felelősséget vállalni.