2024. Május 06. - 21:19:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498759 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Március 20. - 19:35:50
Válasz #1080
Nem elérhető

andras123


Jordan 
Top Dog Master

 Elérhető  8-)
Pedig en aze Komolyan Felilatanam neked.  ****:))))))

2010. Március 20. - 19:35:51
Válasz #1081
Nem elérhető

hunor


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

2010. Március 20. - 19:36:28
Válasz #1082
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jordan 
Top Dog Master

 Elérhető  8-)
Pedig en aze Komolyan Felilatanam neked.  ****:))))))

Ebben biztosak vagyunk.  ;)  ;D

2010. Március 20. - 21:39:43
Válasz #1083
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!
Épp időben kezdesz érdeklődni!  !+"%
Ebből lesz kar 54, pistol 0!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 20. - 21:53:46
Válasz #1084
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

A proviront mar hagyd a picsaba, azt kura kozben kellett volna.........  :-}
Idefigyelj. Vegyel 3x5000ui HCG-t, meg 30 szem clostylbegit-et. Hozza AX PCT-t, meg MHP T-Bomb-II. (Ezek tapkiegek, itt lehet oket kapni, es nem, nem dolgozom cegnek)

Az utolso susta utan 14 napra szurd be az elso HCG-t majd ezt ismeteld 5naponta, a Clostyl-t az utolso szuri utan 10napra kezd, reggel egyet, este egyet. Ertelem szeruen, amig el nem fogynak. A PCT-t a Clostyl-al egy idoben kezd szedni, a T-Bomb-ot meg ra egy hetre, adagolas szerint.

Es remeld a legjobbakat.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 20. - 22:17:22
Válasz #1085
Nem elérhető

Tóth Attila


És fogadd meg amit Jordan mond!Ritka,hogy választ kap itt valaki!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Március 21. - 07:14:26
Válasz #1086
Nem elérhető

ROCCO


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

Itt mindenki aki érdeklődik a koxról, mindenki 10éve edz ahogy olvasgatom a hozzászólásokat és 50 körüli karja van, persze abszolút tisztán! Kérdezd meg akkor az edződ, hogy pontosan mit is kell tenned most... Hisz ő az edződ  :azn: De a proviront már hagyd  :laugh:

2010. Március 21. - 11:07:08
Válasz #1087
Nem elérhető

Kicsibors


Én meg azt bírom, amikor valaki olyan birka, hogy csak addig jut el, hogy valamit használnál, de csak kúra vége felé jut eszébe ilyeneket megkérdezni, aztán csodálkozik, hogy valami nincs rendben odalent...  ***

2010. Március 22. - 19:15:31
Válasz #1088
Nem elérhető

Tudi


Nos,evvel kapcsolatban érdekelne a véleményetek,pár napja már volt erről szó,most kiegészítettem.
1.hét:2 ampulla Sustanon(500mg)
2.hét:2 ampulla Sustanon(500mg)
3.hét:2 ampulla Sustanon(500mg)+ettől a héttől belép a Winstrol,minden második nap 50mg+napi 3 kapszula Novedex XT+napi 10mg Nolvadex+heti 500NE HCG
4.hét:megeggyezik a 3. héttel.
5.hét:lásd 3.-ik
6.hét:lásd 3.-ik
7.hét:lásd 3.-ik
8.hét:lásd 3.-ik
Utókúra/levezetés:
9.hét:Ax-PCT+T-bomb2+3 kapszula Novedex XT+30mg Nolvadex
10.hét:Ax-PCT+T-bomb2+2 kapszula Novedex XT+20mg Nolvadex
11.hét:Ax-PCT+T-bomb2+1 kapszula Novedex XT+10mg Nolvadex
12.hét:Ax-PCT+T-bomb2+1 kapszula Novedex XT

A kúra 3.hetétől egészen a 12.hétig menne még az AX Perfect Cycle terméke.
Igyekeztem mindent szem előtt tartani,mégis esetlegesen ha elkerülte valami a figyelmem,akkor kérlek benneteket jelezzétek.


2010. Március 22. - 21:50:54
Válasz #1089
Nem elérhető

jocika


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

A proviront mar hagyd a picsaba, azt kura kozben kellett volna.........  :-}
Idefigyelj. Vegyel 3x5000ui HCG-t, meg 30 szem clostylbegit-et. Hozza AX PCT-t, meg MHP T-Bomb-II. (Ezek tapkiegek, itt lehet oket kapni, es nem, nem dolgozom cegnek)

Az utolso susta utan 14 napra szurd be az elso HCG-t majd ezt ismeteld 5naponta, a Clostyl-t az utolso szuri utan 10napra kezd, reggel egyet, este egyet. Ertelem szeruen, amig el nem fogynak. A PCT-t a Clostyl-al egy idoben kezd szedni, a T-Bomb-ot meg ra egy hetre, adagolas szerint.

Es remeld a legjobbakat.
  Egy kérdést csak az uccsó szuri az az utolsó hcg-t jelenti? én ugy tudom a Clostyl-t azt a hcg vel kell kezdeni vagy fére értelmeztem?

2010. Március 22. - 22:19:20
Válasz #1090
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

A proviront mar hagyd a picsaba, azt kura kozben kellett volna.........  :-}
Idefigyelj. Vegyel 3x5000ui HCG-t, meg 30 szem clostylbegit-et. Hozza AX PCT-t, meg MHP T-Bomb-II. (Ezek tapkiegek, itt lehet oket kapni, es nem, nem dolgozom cegnek)

Az utolso susta utan 14 napra szurd be az elso HCG-t majd ezt ismeteld 5naponta, a Clostyl-t az utolso szuri utan 10napra kezd, reggel egyet, este egyet. Ertelem szeruen, amig el nem fogynak. A PCT-t a Clostyl-al egy idoben kezd szedni, a T-Bomb-ot meg ra egy hetre, adagolas szerint.

Es remeld a legjobbakat.
  Egy kérdést csak az uccsó szuri az az utolsó hcg-t jelenti? én ugy tudom a Clostyl-t azt a hcg vel kell kezdeni vagy fére értelmeztem?

Az utolso szuri az utolso sustat jelentette, es a clostylt a HCG ELOTT (!!!) 4-5 nappal kell elkezdeni. Hogy mire jon az elso sokk (az elso HCG injekcio) a golyoidnak, akkor mar valamennyi "sajat termese" legyen ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 22. - 22:24:52
Válasz #1091
Nem elérhető

Maszat


Én úgy tudtam,h az összefonnyadt golyók nem képesek reagálni a clostilra, ezért mindenképpen a HCG után kell kezdeni.Bár ezt 1 SZAR oldalon olvastam, lehet nem pontos.(ahol a régi szakértő utókúrában bőszen ajánlgatta a proviront)

A HCG-t se 3x5000be adnám, hanem napi 500al, és clostyl helyett nolvát szednék  ;D +1000IU e vitamint is, 3hétig.

Na most kezdődik a kavarás  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 22. - 22:46:01
Válasz #1092
Nem elérhető

carlcox


Sziasztok!

A véleményetek érdekelne. Két éve (igen csak 2) gyúrok, és most szeretnék gyorsítani a dolgon. Egy ismerősöm a következőt ajánlotta: napi 4 szem methabol 10 héten át reggeli előtt két szem, meg edzés előtt fél órával két szem, a nem edzésnapokon délután két szem. A 10 hetes kúra után napi két szem zitazonium, hogy a cerkámmal ne csak hugyozni tudjak. Igazából azt nem tudom, hogy sok tanács arról szól, hogy piramisszerűen kell szedni a tablettát, ő pedig állandó napi négy szemet javasol, illetve a libidó megőrzése ezzel a cuccal megőrízhető, vagy szedjek valami mást helyette.Előre is kösz a válaszokat.

 ?:-/

2010. Március 23. - 08:17:50
Válasz #1093
Nem elérhető

God Vazzeg


Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Betesztelve a kúra közbeni ~500IU HCG, és egyáltalán nem úgy tűnik hogy spanyol viasz lenne. Az ötlet nem rossz, és lehet a mennyiséggel van gond, de ugyanúgy összemennek a golylik, és ugyanúgy van törés kúra után. Egy pozitívum (már akinek) hogy nagyon durva libidót csinál, de az már tényleg durva.. Ha valaki használja kúra közben, azért mindenképp legalább 3x1500IU kelleni fog az ürülés utáni időszakra, szerintem.

A fenti tapasztalatokat a régi osztálytársam kishúga osztotta meg velem természetesen  :-}

2010. Március 23. - 08:49:38
Válasz #1094
Nem elérhető

Koxi


Az ismerősöm unokatestvére májustól így akrarta csinálni,de úgy látom nem sok értelme van.Majd mondom neki maradjon a régi "bevált" módszernél...
 :-)->
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.