2024. Május 06. - 20:28:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Március 23. - 16:39:21
Válasz #1110
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
akkor a zita mire kell egész pontosan? és a libidó csökkenése ellen mi a legjobb megoldás?
Clomyd+T-BombII-persze kúra után.
 :-)(-: :-)(-:.


+ ha belefér a keretbe AxisHT és Plasmajet ezek mellé.  ****:))))))
Plusz még két barátnő, meg 8 kéz  ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 16:39:30
Válasz #1111
Nem elérhető

Maszat


akkor a zita mire kell egész pontosan? és a libidó csökkenése ellen mi a legjobb megoldás?
Clomyd+T-BombII-persze kúra után.
 :-)(-: :-)(-:.


+ ha belefér a keretbe AxisHT és Plasmajet ezek mellé.  ****:))))))

PCT?

Az direkt erre lett kifejlesztve, nem? Tényleg a PCT-nek van hatása a libidóra, kúra után?

Én t-bombII-t nyomnék PCT-vel, bár soha nme használtam 1iket sem, de régen Steve mindig ezt a kombót ajánlotta.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 16:41:53
Válasz #1112
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
akkor a zita mire kell egész pontosan? és a libidó csökkenése ellen mi a legjobb megoldás?
Clomyd+T-BombII-persze kúra után.
 :-)(-: :-)(-:.


+ ha belefér a keretbe AxisHT és Plasmajet ezek mellé.  ****:))))))

PCT?

Az direkt erre lett kifejlesztve, nem? Tényleg a PCT-nek van hatása a libidóra, kúra után?

Én t-bombII-t nyomnék PCT-vel, bár soha nme használtam 1iket sem, de régen Steve mindig ezt a kombót ajánlotta.
T-BombII+PCT vagy Restore együtt hozza az erőt rendesen, meg az étvágyat, meg a libidót.
Gooooood.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 16:43:12
Válasz #1113
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
akkor a zita mire kell egész pontosan? és a libidó csökkenése ellen mi a legjobb megoldás?
Clomyd+T-BombII-persze kúra után.
 :-)(-: :-)(-:.


+ ha belefér a keretbe AxisHT és Plasmajet ezek mellé.  ****:))))))

PCT?

Az direkt erre lett kifejlesztve, nem? Tényleg a PCT-nek van hatása a libidóra, kúra után?

Én t-bombII-t nyomnék PCT-vel, bár soha nem használtam 1iket sem, de régen Steve mindig ezt a kombót ajánlotta.

PCT az egyik legjobb, ha nem a legjobb hormonoptimalizáló.
Én is T-Bomb-al használtam, nagyon jól működött. De próbáltam a T-Bomb + AxisHt-t is, az is nagyon bevált. Libidóra talán erősebben hat az AxisHt, mint a PCT, legalább is nálam. Amúgy a PCT-nek is van hatása a libidóra, a T-Bomb-al közel kúra közbeni libidót produkál.  ;)
Plasmajet meg ott van vérbőségfokozásra...és kész is az utókúra.

2010. Március 23. - 16:45:01
Válasz #1114
Nem elérhető

Maszat


Erre lenne most szükségem  @-o 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 16:48:08
Válasz #1115
Nem elérhető

carlcox


oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?

2010. Március 23. - 16:48:44
Válasz #1116
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 16:51:14
Válasz #1117
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

2010. Március 23. - 16:52:58
Válasz #1118
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 16:54:30
Válasz #1119
Nem elérhető

Maszat


Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 16:57:56
Válasz #1120
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy olyan csaj kell amelyik ügyes szájjal, és nincs gond  ;D  :-)-

2010. Március 23. - 16:58:44
Válasz #1121
Nem elérhető

Jordan


Pct, T-Bomb, Axis HT pipakk helyrepofozna. Nem olcso, de itt azert nem egy mellekes dologrol van szo, nemigaz?  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 23. - 17:00:26
Válasz #1122
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.

Ne már Maszat....egyrészt olcsóbbak vagyunk, mint egy jó orvos, annak meg ciki elmondani ezeket a dolgokat, mi meghallgatunk, ha kell kanapét is hozunk a boltba, végigfekszel rajta, elmondod mi nyomja a lelked.Gondolj bele 37.300Ft-ért helyre áll a libidód+pszihiáterhez,meg egyéb dokihoz sem kell menni, hát nem remek, kihagyhatatlan lehetőség ;D ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 17:00:45
Válasz #1123
Nem elérhető

Maszat


Egy olyan csaj kell amelyik ügyes szájjal, és nincs gond  ;D  :-)-

hidd el God, ez ku*vára nincs így sajnos.Van ilyen csaj....1xüen nincs hozzá hangulatom.

Nekem ugyan a semmi problémám az erekcióval meg magával a sexuális 1üttléttel se.1xüen nem gondolok rá, nem vagyok ráhangolva.Nagyon érdekes érzés ez.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 17:01:51
Válasz #1124
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.

Ne már Maszat....egyrészt olcsóbbak vagyunk, mint egy jó orvos, annak meg ciki elmondani ezeket a dolgokat, mi meghallgatunk, ha kell kanapét is hozunk a boltba, végigfekszel rajta, elmondod mi nyomja a lelked:Gondolj bele 37.300Ft-ért helyre áll a libidód+pszihiáterhez,meg egyéb dokihoz sem kell menni, hát nem remek, kihagyhatatlan lehetőség ;D ;D?


És István elég beteg ahhoz, hogy ha arra van szükséged, ki is vágja neked a gynot.  ;)  ;D