2024. Május 06. - 13:49:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498629 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2010. Március 23. - 17:02:17
Válasz #1125
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.

Ne már Maszat....egyrészt olcsóbbak vagyunk, mint egy jó orvos, annak meg ciki elmondani ezeket a dolgokat, mi meghallgatunk, ha kell kanapét is hozunk a boltba, végigfekszel rajta, elmondod mi nyomja a lelked:Gondolj bele 37.300Ft-ért helyre áll a libidód+pszihiáterhez,meg egyéb dokihoz sem kell menni, hát nem remek, kihagyhatatlan lehetőség ;D ;D?


És István elég beteg ahhoz, hogy ha arra van szükséged, ki is vágja neked a gynot.  ;)  ;D
;D >:D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 17:02:59
Válasz #1126
Nem elérhető

Maszat


Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.

Ne már Maszat....egyrészt olcsóbbak vagyunk, mint egy jó orvos, annak meg ciki elmondani ezeket a dolgokat, mi meghallgatunk, ha kell kanapét is hozunk a boltba, végigfekszel rajta, elmondod mi nyomja a lelked:Gondolj bele 37.300Ft-ért helyre áll a libidód+pszihiáterhez,meg egyéb dokihoz sem kell menni, hát nem remek, kihagyhatatlan lehetőség ;D ;D?


 ****)

azért 1 vérvételt megér a dolog...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 17:04:11
Válasz #1127
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy olyan csaj kell amelyik ügyes szájjal, és nincs gond  ;D  :-)-

hidd el God, ez ku*vára nincs így sajnos.Van ilyen csaj....1xüen nincs hozzá hangulatom.

Nekem ugyan a semmi problémám az erekcióval meg magával a sexuális 1üttléttel se.1xüen nem gondolok rá, nem vagyok ráhangolva.Nagyon érdekes érzés ez.



Nyugi ismerem a szitut csak hülyülök.. Szerencsére ez múlandó dolog volt mindig  ::)

2010. Március 23. - 17:05:40
Válasz #1128
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor........T-BombII-12900Ft + PCT ( nincs ) + Restore 11900 + PlasmaJet 12500 =37.300Ft fáradjon a kasszához ;D ;D.


Csapd hozzá Masztinak 14.900-ért az AxisHt-t.  ;)  ;D

ha csak a libidómrol lenne szó kiadnék annyit, higyjétek el.Jobb mint a viagrákért fizetni, meg 2 naponta venni a ginsenget... ;D

De mivel már a novedex után is súlyosabb lett a helyzet, így már nem merek ilyen kiegészítőket venni, nem kezelem magam.Elmegyek orvoshoz.

Ne már Maszat....egyrészt olcsóbbak vagyunk, mint egy jó orvos, annak meg ciki elmondani ezeket a dolgokat, mi meghallgatunk, ha kell kanapét is hozunk a boltba, végigfekszel rajta, elmondod mi nyomja a lelked:Gondolj bele 37.300Ft-ért helyre áll a libidód+pszihiáterhez,meg egyéb dokihoz sem kell menni, hát nem remek, kihagyhatatlan lehetőség ;D ;D?


 ****)

azért 1 vérvételt megér a dolog...
Na jó kanyarodjunk vissza az eredeti témához  ;-oo-;    :-!!!.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 17:17:50
Válasz #1129
Nem elérhető

carlcox


oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?




Megvettem, de ha a mennyiségre, vagy a szedés módjára mást javasoltok az érdekelne. tehát nem mindegy a véleményetek, sőt! Fontos. Nem ismerem a témát, így minden vélemény fontos.

2010. Március 23. - 17:20:21
Válasz #1130
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?




Megvettem, de ha a mennyiségre, vagy a szedés módjára mást javasoltok az érdekelne. tehát nem mindegy a véleményetek, sőt! Fontos. Nem ismerem a témát, így minden vélemény fontos.

A mennyiséget leírtam, nagyjából tartsd azt, pl. ha úgy vetted a tabikat, hogy 5mg-osak ( persze annyi nem lesz bennük ), akkor az 5-öt ne lépd át.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 17:36:49
Válasz #1131
Nem elérhető

doncicco



2010. Március 23. - 17:45:00
Válasz #1132
Nem elérhető

carlcox


oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?




Megvettem, de ha a mennyiségre, vagy a szedés módjára mást javasoltok az érdekelne. tehát nem mindegy a véleményetek, sőt! Fontos. Nem ismerem a témát, így minden vélemény fontos.

A mennyiséget leírtam, nagyjából tartsd azt, pl. ha úgy vetted a tabikat, hogy 5mg-osak ( persze annyi nem lesz bennük ), akkor az 5-öt ne lépd át.


Elvileg thai cuccról van szó és 10 mg-os a tabletta. Ezek szerint nem kell piramisszerűen szedni, hanem az állandó négy szem ok?

2010. Március 23. - 18:07:10
Válasz #1133
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?




Megvettem, de ha a mennyiségre, vagy a szedés módjára mást javasoltok az érdekelne. tehát nem mindegy a véleményetek, sőt! Fontos. Nem ismerem a témát, így minden vélemény fontos.

A mennyiséget leírtam, nagyjából tartsd azt, pl. ha úgy vetted a tabikat, hogy 5mg-osak ( persze annyi nem lesz bennük ), akkor az 5-öt ne lépd át.


Elvileg thai cuccról van szó és 10 mg-os a tabletta. Ezek szerint nem kell piramisszerűen szedni, hanem az állandó négy szem ok?
Szerintem inkább 3 szem, ha már 10?mg-os ( max jóindulattal 8mg ), annál többre nem lesz szükséged.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 18:09:33
Válasz #1134
Nem elérhető

andras123


oké a libidó kitárgyalva, de kérdem még hogy mi a vélemény napi 4 szem methabol 10 héten át milyen eredményt hoz? Sok, kevés, vagy más módon szedjem, szedjek valamit mellé? A zitával a fenti dolgok egyszerre szedhetők?
Most erre mit írjunk?
Azt, hogy sok vagy kevés úgy is te érzed.
Methandrostenolon tartalmú készítményből, ( nagyjából ) mellékhatás mentesen napi 25mg-ot mondanak biztonságosnak, na már most.....ezt tartalmazza a gyógyszer amit vennél/vettél? Úgysem tudod meg. Ha már megvetted úgyis használni fogod, akkor meg nem mindegy mit írunk?




Megvettem, de ha a mennyiségre, vagy a szedés módjára mást javasoltok az érdekelne. tehát nem mindegy a véleményetek, sőt! Fontos. Nem ismerem a témát, így minden vélemény fontos.

A mennyiséget leírtam, nagyjából tartsd azt, pl. ha úgy vetted a tabikat, hogy 5mg-osak ( persze annyi nem lesz bennük ), akkor az 5-öt ne lépd át.

:-O :-\

2010. Március 23. - 18:12:18
Válasz #1135
Nem elérhető

Jordan


Csak nyugi Andrej! Ez rad nem vonatkozik!!! ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 23. - 19:34:43
Válasz #1136
Nem elérhető

Milo


Andras szedi ezeket mint ,kisgyerek a gumicukrot
Riceman

2010. Március 23. - 23:10:39
Válasz #1137
Nem elérhető

jocika


Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most fogom befejezni a susta kúrámat.16-ot szúrtam. Ez az elsó kúrám, és nem tudom, hogyan tovább. Egyébként 104kg vagyok, és kb10 éve edzek/idáig anyag nélkül/. Sokann írtátok a proviront, de szeretném tudni ,hogy pontosann mi az. Az edzőm a HCG-t javasolta,de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.A cuccal elég jól jött fel izom is. 54.es a karom és nem szeretnék nagyon sokat veszíteni.Légyszi segítsetek! előre is köszi!

A proviront mar hagyd a picsaba, azt kura kozben kellett volna.........  :-}
Idefigyelj. Vegyel 3x5000ui HCG-t, meg 30 szem clostylbegit-et. Hozza AX PCT-t, meg MHP T-Bomb-II. (Ezek tapkiegek, itt lehet oket kapni, es nem, nem dolgozom cegnek)

Az utolso susta utan 14 napra szurd be az elso HCG-t majd ezt ismeteld 5naponta, a Clostyl-t az utolso szuri utan 10napra kezd, reggel egyet, este egyet. Ertelem szeruen, amig el nem fogynak. A PCT-t a Clostyl-al egy idoben kezd szedni, a T-Bomb-ot meg ra egy hetre, adagolas szerint.

Es remeld a legjobbakat.
  Egy kérdést csak az uccsó szuri az az utolsó hcg-t jelenti? én ugy tudom a Clostyl-t azt a hcg vel kell kezdeni vagy fére értelmeztem?

Az utolso szuri az utolso sustat jelentette, es a clostylt a HCG ELOTT (!!!) 4-5 nappal kell elkezdeni. Hogy mire jon az elso sokk (az elso HCG injekcio) a golyoidnak, akkor mar valamennyi "sajat termese" legyen ;D
Na akkor minden szuper én is igy gondoltam csak fére olvastam Łł= Amugy ha PCT iletve T-Bomb-ot nem szed valaki mellé az nagy gond?  Én tavaly csak hcg nyomtam és ugy se volt gáz  4 kiló ment el és azóta is van egy kb 10 kiló puszom @-o

2010. Március 28. - 23:24:59
Válasz #1138
Nem elérhető

God Vazzeg


Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Betesztelve a kúra közbeni ~500IU HCG, és egyáltalán nem úgy tűnik hogy spanyol viasz lenne. Az ötlet nem rossz, és lehet a mennyiséggel van gond, de ugyanúgy összemennek a golylik, és ugyanúgy van törés kúra után. Egy pozitívum (már akinek) hogy nagyon durva libidót csinál, de az már tényleg durva.. Ha valaki használja kúra közben, azért mindenképp legalább 3x1500IU kelleni fog az ürülés utáni időszakra, szerintem.

A fenti tapasztalatokat a régi osztálytársam kishúga osztotta meg velem természetesen  :-}

Pontosítás: a levezetésben valamiért nem fontos a nolva, sőt, az bassza el a libidót is. Ha elhagyjuk, teljesen rendben van minden, bimbó érzékenység sincs. Elég furcsa, ha valaki érti a logikáját, leírhatná..  :-}

2010. Március 29. - 15:37:43
Válasz #1139
Nem elérhető

JFlame


Sziasztok!

Bármilyen tapasztalat vélemény érdekelne a következő kúrával kapcsolatban :

week of
cycle     DIANABOL
          10mg tab   ANADROL
                         50mg tab   PROVIRON
                                         25mg tab    NOLVADEX
                                                          10mg tab
1   3 tabs/day   1 tab/day      
2   3 tabs/day   1 tab/day      
3   4 tabs/day   1 tab/day   1 tab/day   
4   4 tabs/day   1 tab/day   1 tab/day   
5   3 tabs/day   1 tab/day   1 tab/day   1 tabs/day
6   3 tabs/day                         1 tabs/day
7                                    1 tabs/day
8                                    1 tabs/day


Bármilyen érdemi hozzászólást szívesen veszek:)