2024. Május 07. - 00:43:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498808 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2010. Március 29. - 16:07:26
Válasz #1140
Nem elérhető

doncicco


Kell mellé egy máj transzfúziós intézet ****:))), sztem nagyon, nagyon ütős... talán érdemes volna folytatni a 6 hét után valamilyen "könnyebb" hatóanyaggal.

2010. Március 29. - 17:12:18
Válasz #1141
Nem elérhető

Kris


Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Betesztelve a kúra közbeni ~500IU HCG, és egyáltalán nem úgy tűnik hogy spanyol viasz lenne. Az ötlet nem rossz, és lehet a mennyiséggel van gond, de ugyanúgy összemennek a golylik, és ugyanúgy van törés kúra után. Egy pozitívum (már akinek) hogy nagyon durva libidót csinál, de az már tényleg durva.. Ha valaki használja kúra közben, azért mindenképp legalább 3x1500IU kelleni fog az ürülés utáni időszakra, szerintem.

A fenti tapasztalatokat a régi osztálytársam kishúga osztotta meg velem természetesen  :-}

Pontosítás: a levezetésben valamiért nem fontos a nolva, sőt, az bassza el a libidót is. Ha elhagyjuk, teljesen rendben van minden, bimbó érzékenység sincs. Elég furcsa, ha valaki érti a logikáját, leírhatná..  :-}


Az 500 egység milyen adagolásban vagy mennyi időnként?

2010. Március 29. - 17:22:40
Válasz #1142
Nem elérhető

God Vazzeg


Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Betesztelve a kúra közbeni ~500IU HCG, és egyáltalán nem úgy tűnik hogy spanyol viasz lenne. Az ötlet nem rossz, és lehet a mennyiséggel van gond, de ugyanúgy összemennek a golylik, és ugyanúgy van törés kúra után. Egy pozitívum (már akinek) hogy nagyon durva libidót csinál, de az már tényleg durva.. Ha valaki használja kúra közben, azért mindenképp legalább 3x1500IU kelleni fog az ürülés utáni időszakra, szerintem.

A fenti tapasztalatokat a régi osztálytársam kishúga osztotta meg velem természetesen  :-}

Pontosítás: a levezetésben valamiért nem fontos a nolva, sőt, az bassza el a libidót is. Ha elhagyjuk, teljesen rendben van minden, bimbó érzékenység sincs. Elég furcsa, ha valaki érti a logikáját, leírhatná..  :-}


Az 500 egység milyen adagolásban vagy mennyi időnként?

5 naponta 500IU  ::)

2010. Március 29. - 18:19:36
Válasz #1143
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Érdekes, én Anadrolt és propit használtam,ment közbe a 3. héttől heti 500IU HCG, és nem ment össze semmi, libidó kúl, víz ment el az anadrol után amit a propionát azért kicsit bekeményített, aztán a HCg elmhagyása után most danabolt rágcsálok, mindegymilyen indokból, most tapasztalható ez a tünet, de libidó továbbra is az egekben.Megy mellette plasmajet.
Mondjuk nem tudom te mit használtál, vagy  a kishugod  szobatársa mit használt,én ezt tapasztaltam.De a libidóban egyetértünk. ;-oo-;
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 29. - 21:11:58
Válasz #1144
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes, én Anadrolt és propit használtam,ment közbe a 3. héttől heti 500IU HCG, és nem ment össze semmi, libidó kúl, víz ment el az anadrol után amit a propionát azért kicsit bekeményített, aztán a HCg elmhagyása után most danabolt rágcsálok, mindegymilyen indokból, most tapasztalható ez a tünet, de libidó továbbra is az egekben.Megy mellette plasmajet.
Mondjuk nem tudom te mit használtál, vagy  a kishugod  szobatársa mit használt,én ezt tapasztaltam.De a libidóban egyetértünk. ;-oo-;

HCG után danabol? Nem szarral gurítasz  ;D Libidó véleményem szerint a nolvától ment el, mivel nem sok ösztro volt egyébként se a HCG és a provi miatt, illetve volt saját teszto termelés is..

2010. Március 29. - 21:15:16
Válasz #1145
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Érdekes, én Anadrolt és propit használtam,ment közbe a 3. héttől heti 500IU HCG, és nem ment össze semmi, libidó kúl, víz ment el az anadrol után amit a propionát azért kicsit bekeményített, aztán a HCg elmhagyása után most danabolt rágcsálok, mindegymilyen indokból, most tapasztalható ez a tünet, de libidó továbbra is az egekben.Megy mellette plasmajet.
Mondjuk nem tudom te mit használtál, vagy  a kishugod  szobatársa mit használt,én ezt tapasztaltam.De a libidóban egyetértünk. ;-oo-;

HCG után danabol? Nem szarral gurítasz  ;D Libidó véleményem szerint a nolvától ment el, mivel nem sok ösztro volt egyébként se a HCG és a provi miatt, illetve volt saját teszto termelés is..

ÁÁÁ bekattantam, be kell kogszolni ;D
Az lehet, h a nolva lenne a ludas?Öregem, annyi az utvesztő ebben a témában, hogy jajj.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 29. - 23:22:41
Válasz #1146
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes, én Anadrolt és propit használtam,ment közbe a 3. héttől heti 500IU HCG, és nem ment össze semmi, libidó kúl, víz ment el az anadrol után amit a propionát azért kicsit bekeményített, aztán a HCg elmhagyása után most danabolt rágcsálok, mindegymilyen indokból, most tapasztalható ez a tünet, de libidó továbbra is az egekben.Megy mellette plasmajet.
Mondjuk nem tudom te mit használtál, vagy  a kishugod  szobatársa mit használt,én ezt tapasztaltam.De a libidóban egyetértünk. ;-oo-;

HCG után danabol? Nem szarral gurítasz  ;D Libidó véleményem szerint a nolvától ment el, mivel nem sok ösztro volt egyébként se a HCG és a provi miatt, illetve volt saját teszto termelés is..

ÁÁÁ bekattantam, be kell kogszolni ;D
Az lehet, h a nolva lenne a ludas?Öregem, annyi az utvesztő ebben a témában, hogy jajj.

Szerintem simán lehet, sőt..  ::)

2010. Március 30. - 19:08:55
Válasz #1147
Nem elérhető

rytsye


Szevasztok .Azt szeretném kérdezni ,hogy szerintetek milyen bogyeszt vagy mást szedjek.Már nagyon elhatároztam ,mert hiába edzek de nagyon stagnál a sújom (75  kg-175 cm)tehát nem sok.Gondoltam szurira meg szemesre is.Nem szeretném sokáig csinálni, max 1-1,5 hónap.Bár én inkább szemes párti vagyok ,de van ismerősöm aki inkább a szurit ajánlja mert az nem olyan káros, meg többet dob.Jó lenne minél több véleményt hallani,megköszönném. Szedtem már anabolt ,bár csak 100 szemet, dobott is de nem sokat,bár asszem ennyitöl nem is igen várható.Mit ajánlotok?Szemesbe vagy szuriba?Melyik fajta?Vannak káros hatások?Kicsit félek tőle.Bár ez nem tántorít el:-).Mondták,hogy a szuriba piramisba kell,bár nem tudom,hogy melyik fajta,meg ,hogy 1200-1500-ft/ampulla körül lehet.Azt szeretném kérdezni ,hogy melyik jobb?,,szuri inkább ,vagy in anabol mondjuk napi 3 valameddig?Nagyon megköszönöm a válaszokat!!!Szevasztok! Bővebb ötleteknek,válaszoknak is örülnék!!!
Esetleg mondjatok fajtákat szemesbe,meg szuriba is melyik jobb,vagy kevésbé káros. Köszönöm!!!

2010. Március 30. - 19:17:07
Válasz #1148
Nem elérhető

atleeta


Szevasztok .Azt szeretném kérdezni ,hogy szerintetek milyen bogyeszt vagy mást szedjek.Már nagyon elhatároztam ,mert hiába edzek de nagyon stagnál a sújom (75  kg-175 cm)tehát nem sok.Gondoltam szurira meg szemesre is.Nem szeretném sokáig csinálni, max 1-1,5 hónap.Bár én inkább szemes párti vagyok ,de van ismerősöm aki inkább a szurit ajánlja mert az nem olyan káros, meg többet dob.Jó lenne minél több véleményt hallani,megköszönném. Szedtem már anabolt ,bár csak 100 szemet, dobott is de nem sokat,bár asszem ennyitöl nem is igen várható.Mit ajánlotok?Szemesbe vagy szuriba?Melyik fajta?Vannak káros hatások?Kicsit félek tőle.Bár ez nem tántorít el:-).Mondták,hogy a szuriba piramisba kell,bár nem tudom,hogy melyik fajta,meg ,hogy 1200-1500-ft/ampulla körül lehet.Azt szeretném kérdezni ,hogy melyik jobb?,,szuri inkább ,vagy in anabol mondjuk napi 3 valameddig?Nagyon megköszönöm a válaszokat!!!Szevasztok! Bővebb ötleteknek,válaszoknak is örülnék!!!
Esetleg mondjatok fajtákat szemesbe,meg szuriba is melyik jobb,vagy kevésbé káros. Köszönöm!!!
Łł=
 már nincsenek jó bogyeszek  :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 30. - 19:22:55
Válasz #1149
Nem elérhető

balic


Szevasztok .Azt szeretném kérdezni ,hogy szerintetek milyen bogyeszt vagy mást szedjek.Már nagyon elhatároztam ,mert hiába edzek de nagyon stagnál a sújom (75  kg-175 cm)tehát nem sok.Gondoltam szurira meg szemesre is.Nem szeretném sokáig csinálni, max 1-1,5 hónap.Bár én inkább szemes párti vagyok ,de van ismerősöm aki inkább a szurit ajánlja mert az nem olyan káros, meg többet dob.Jó lenne minél több véleményt hallani,megköszönném. Szedtem már anabolt ,bár csak 100 szemet, dobott is de nem sokat,bár asszem ennyitöl nem is igen várható.Mit ajánlotok?Szemesbe vagy szuriba?Melyik fajta?Vannak káros hatások?Kicsit félek tőle.Bár ez nem tántorít el:-).Mondták,hogy a szuriba piramisba kell,bár nem tudom,hogy melyik fajta,meg ,hogy 1200-1500-ft/ampulla körül lehet.Azt szeretném kérdezni ,hogy melyik jobb?,,szuri inkább ,vagy in anabol mondjuk napi 3 valameddig?Nagyon megköszönöm a válaszokat!!!Szevasztok! Bővebb ötleteknek,válaszoknak is örülnék!!!
Esetleg mondjatok fajtákat szemesbe,meg szuriba is melyik jobb,vagy kevésbé káros. Köszönöm!!!
Esetleg elolvashatnád a többi topicot!  :-}

2010. Március 30. - 20:42:42
Válasz #1150
Nem elérhető

Jordan


Na akkor minden szuper én is igy gondoltam csak fére olvastam Łł= Amugy ha PCT iletve T-Bomb-ot nem szed valaki mellé az nagy gond?  Én tavaly csak hcg nyomtam és ugy se volt gáz  4 kiló ment el és azóta is van egy kb 10 kiló puszom @-o

http://www.youtube.com/watch?v=wLlut9sqkR0
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 30. - 21:34:04
Válasz #1151
Nem elérhető

Taki


rytsye !!!Nagyon izetlen lehetsz!Már bocs.................75kg osan kokszolni ez megy nektek bazmeg ész nélkül edzeni össze vissza zabálni azt örültök a viznek amit szteró megköt rajtad szerinted ez a testépités???Hát elárulok valamit kurvára nem!!Aki olyan mint te abból soha a kibaszott életbe nem lesz semmi csak egy gelesztás belü izetlen nagyképü feszengös nekedmegyös kis izetlen 75kg szarházi!!!Most mégis mi a faszt képzelnek az ilyenek kiakadok mint  a kakukkos óra Bocs fiuk ez ki kivánkozott! ˝=/ ˝=/ ˝=/ Nem edzeni kell te idétlen hanem enni hiába edzel sokat ha a tápanyagbeviteled sehol nincs mert vajas kenyéren élsz!!Kajádat rakd rendbe ne a szteroidokon gondolkozál!

2010. Március 30. - 21:39:35
Válasz #1152
Nem elérhető

vízépítő


Hali!

Szokás szerint  ismét kérdéssel fordulok hozzátok?!
Májusban kezdenék egy kúrát, ami az első lenne, ill nem rég nekiugrott egy danának, de sérülés miatt 2 hét után abba kellett hagynom.
A mostani susta lenne, mivel kezdő kúra, 250 lenne "csak" hetente, 8 ampulla. A terv amelyjel kapcsolatban a véleményeteket kérném a következő:
kb a második szurinál indulna a proviron napi egy db-al, ezt az utolsó szuri utánig tervezem 10-14 napig a "tesztomix" eltolt hatásideje miatt. Ekkor váltanék 20 mg nolvára, de ezen gondolkodom, hogy éles váltás legyen-e, vagy pár nap üres után kezdjem"?". Az utolsó szuszta utáni 21. napon HCG 5000 (ezt a 250/hét szuszta miatt lehet, hogy 3000 lesz) 3 alkalommal 5 naponta. A clomid 1. HCG-vel indul 5x3 db/ nap, 5x2 db/nap, 5x1 db/nap, a nolva még megy 2 hétig ezek után.
Van danabol bőven a spejzban, kombózzam az elejét vele szerintetek??
Egy érdekes dolog! Találtam külföldi oldalakon olyan kúrákat, ahol az első naptól 200 mg/nap B6 vitamint írnak, szinte az összes kúrához?!
Ez vajon mi lehet??? Az anabolika okozta idegrendszeri stressz kezelését tudom csak vele elképzelni!
Vagy mi ennek a logikája????
Fenti kérdésem persze úgy teszem fel, hogy feltételezem, hogy a ciklust olyanoknak ajánlják, akik azért egy ütősebb vitamint azért fogyasztanak napi rendszereséggel.
Tényleg jól esne, ha terveim, inkább elképzeléseim véleményeznétek!
Thanks

2010. Március 30. - 21:39:35
Válasz #1153
Nem elérhető

Angyal18


nemtudom hogy melyik témába kellene irni
a kérdésem hogy az mér van hogy mikor visszaszívom a fecskendőt vákum keletkezik benne?? és nem jön bele semmi, mikor elengedem a fecskendő végét akkor visszaugrik
vki vmi ötletet adhatna hogy mit csinálok rosszul

2010. Március 30. - 21:46:00
Válasz #1154
Nem elérhető

csaba.r


Semmit nem csinálsz rosszúl ennek így kell lennie, mivel test egy zárt szerkezet (nincs a benne levegő) vákum keletkezik az szívja vissza a fecskendőt is.Ha valami kijön az a gáz.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz