2024. Május 06. - 15:58:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2010. Április 01. - 17:21:43
Válasz #1170
Nem elérhető

Kicsibors


Am jah, igaza van Takinak, ki az a segg, aki 75 kg-osan koxhoz nyúl?  ;D ;D ;D

Mondjuk egy 165 cm magas, megfelelő edzésmúlttal és versenyzői ambíciókkal rendelkező egyén?!...  :D

Borsi, Borsi  **:))))*

nem kislányoknak való móka ez. ;D ;D ;D !+"%

Én fiúra gondoltam, de amúgy 165 cm se vagyok, meg 75 kg sem...  :'(  :D

Hát Nálad már nem lehet tudni Bors, azért gondoltam. ;D ;D

Mondjuk azt nem ígérem, hogy 75 kg sose leszek...  ***)))  >:D

2010. Április 02. - 17:28:25
Válasz #1171
Nem elérhető

sterol


Olvastam külföldi honlapokon, hogy injekciós kúrát szemes anabollal vezetnek fel. 5 hetes anabol és 5 naponta 1 susta 7 héten át mennyire "kezdő kúra"? Hasonlót próbált már valaki? Ilyen esetben is végig akkora mennyiségű anabol mennyen, mint ha csak magában lenne vagy érdemesebb visszavenni és megóvni a májat?

2010. Április 02. - 17:42:58
Válasz #1172
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én , ha már szétbaszném a hromonháztartásom, akkor tuti nem 5 naponta egy szusztát löknék be, szerintem ez arra tökéletes, hogy a várt eredmények elmaradjanak, ami persze a KAJA beli hiányosságoktól is lesz,meg arra h leállítsd a saját termelésed.Szerintem felesleges ezen gondolkozni, mindenképpp belepiszkálsz a szervezetedbe.VAgy nem?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 02. - 20:16:19
Válasz #1173
Nem elérhető

doncicco


5 naponta a susta nem olyan gyenge... de a deca lenne mellé az igazán jó.

2010. Április 02. - 20:18:43
Válasz #1174
Nem elérhető

Maszat


5 naponta a susta nem olyan gyenge... de a deca lenne mellé az igazán jó.

Én legelőször 4naponta toltam, aztán a végefelé hozzádobtam a winit minden másnap 50mg.Nem volt rossz elsőnek, de csak elsőnek!

Mostmár ennyiért Én sem csinálnám.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 02. - 21:00:22
Válasz #1175
Nem elérhető

Taki


Susta +deca 2:1 a teszto javára!!!

2010. Április 02. - 21:20:36
Válasz #1176
Nem elérhető

doncicco


5 naponta a susta nem olyan gyenge... de a deca lenne mellé az igazán jó.

Én legelőször 4naponta toltam, aztán a végefelé hozzádobtam a winit minden másnap 50mg.Nem volt rossz elsőnek, de csak elsőnek!

Mostmár ennyiért Én sem csinálnám.

 Ezt hogyan kell érteni? gondolom nem az anyagi részére utalsz..

2010. Április 02. - 21:21:56
Válasz #1177
Nem elérhető

Maszat


5 naponta a susta nem olyan gyenge... de a deca lenne mellé az igazán jó.

Én legelőször 4naponta toltam, aztán a végefelé hozzádobtam a winit minden másnap 50mg.Nem volt rossz elsőnek, de csak elsőnek!

Mostmár ennyiért Én sem csinálnám.

 Ezt hogyan kell érteni? gondolom nem az anyagi részére utalsz..


nem.

hanem mostmár 4naponta 1 s250ért nem szurkálnám magam.Ahogy Meghalok írta vagy csinálom normálisan úgy,h megérje, vagy sehogy.

De mondom legelsőnek jó volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 02. - 21:25:02
Válasz #1178
Nem elérhető

George


5 naponta a susta nem olyan gyenge... de a deca lenne mellé az igazán jó.

Én legelőször 4naponta toltam, aztán a végefelé hozzádobtam a winit minden másnap 50mg.Nem volt rossz elsőnek, de csak elsőnek!

Mostmár ennyiért Én sem csinálnám.

 Ezt hogyan kell érteni? gondolom nem az anyagi részére utalsz..


nem.

hanem mostmár 4naponta 1 s250ért nem szurkálnám magam.Ahogy Meghalok írta vagy csinálom normálisan úgy,h megérje, vagy sehogy.

De mondom legelsőnek jó volt.

Na ez már engem is érdekel ;D Szerinted mi az ideális, illetve miből mennyi? :-oD

2010. Április 02. - 21:31:42
Válasz #1179
Nem elérhető

Maszat


hát most ezt úgy értettem,h az első kúrám 4naponta volt 1 sustanon aztán pár hét mulva rájött minden másnap 1 wini.Volt 2hét átfedés aztán 2 hétigh csak a wini.Ugyan ennyiért már nem állnék neki.


Most azért minden 3. nap biztos nyomnám, és kombinálnám mással is.Boldenonnal vagy az elején methandrostenolonnal.

Nem nyomnék nagy mennyiségeket.

De ha már így rákérdeztél...

heti 500testo, napi 25mg metha(az első 4hétben),heti 400boldenon vagy nandrolone, a wégén minden másnap vagy minden nap 50mg wini.

Én úgy érzem,h ez már megfelelő kajával hozná azt, amiért az ember bevállalja.Feltéve ha van benne hatóanyag.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 03. - 00:24:27
Válasz #1180
Nem elérhető

God Vazzeg


Susta +deca 2:1 a teszto javára!!!

Egyetértek!  8)

2010. Április 03. - 19:35:33
Válasz #1181
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,nekem is lenne egy kérdésem,hogy jó lenne ez így: Nyolc hétig minden ötödik nap susta 250,első három héten menne mellé anapolon 50mg/nap,utána folytatnám még hat hétig stanozollal 30mg/nap.menne utána nolvadex20mg/nap és clostil 50mg/nap.Jó ez így,vagy nyomjak inkább HCG-t?
g

2010. Április 03. - 20:04:49
Válasz #1182
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok,nekem is lenne egy kérdésem,hogy jó lenne ez így: Nyolc hétig minden ötödik nap susta 250,első három héten menne mellé anapolon 50mg/nap,utána folytatnám még hat hétig stanozollal 30mg/nap.menne utána nolvadex20mg/nap és clostil 50mg/nap.Jó ez így,vagy nyomjak inkább HCG-t?


Szerintem a tszeto kurva keves.  ;D Meg ha esetleg igazi is
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 03. - 21:47:10
Válasz #1183
Nem elérhető

Taki


anapolon 50 váltsd fel mással egy halom vizet fog rajtad megkötni én már csak tudom szóval inkább valami mást helyette Superanabolt!!!! Anapolonal ovatosan vese görcsölés elég gyakran felmerülö probléma véres vizelet akkor dobd el a picsába egyébként vélemény róla izomgyarapodás:8 mellékhatások:9izommegtartás :2 ez az én statisztikám!!!!
Superanabol!

2010. Április 03. - 22:02:13
Válasz #1184
Nem elérhető

szikla33


anapolon 50 váltsd fel mással egy halom vizet fog rajtad megkötni én már csak tudom szóval inkább valami mást helyette Superanabolt!!!! Anapolonal ovatosan vese görcsölés elég gyakran felmerülö probléma véres vizelet akkor dobd el a picsába egyébként vélemény róla izomgyarapodás:8 mellékhatások:9izommegtartás :2 ez az én statisztikám!!!!
Superanabol!

Köszi,azanapolonon én is sokat vaciláltam.A superanabolt ismerem,csak nemtudom hány naponként kéne szúrni.Mert egy héten egyszer kevés szerintem.Amúgy tavaly júliusban volt egy sustanon,stanozolol kúrám,az hozott tíz kilot,elég jól kiszálkásított.
g