2024. Május 06. - 14:42:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498648 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2010. Április 09. - 15:10:09
Válasz #1215
Nem elérhető

Milo


Gyógyszertárba akarok venni fertőtlenítő sprét ,injekció beadás előtt befújkálni a területet. Van ennek vmi szak neve ,vagy csak mondjam hogy fertőtlenítő sprét akarok venni? 
Riceman

2010. Április 09. - 15:53:09
Válasz #1216
Nem elérhető

haven


Én most vettem Clarasept-et,olyan 800ft körül volt. Előtte Egisept volt. De kérheted bőrfertőtlenítő spray-ként,hogy ajánljanak neked valamit
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Április 09. - 15:57:40
Válasz #1217
Nem elérhető

George


A legjobb, ha megmondod őszintén, hogy mire kell... ;D

2010. Április 09. - 16:37:21
Válasz #1218
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyógyszertárba akarok venni fertőtlenítő sprét ,injekció beadás előtt befújkálni a területet. Van ennek vmi szak neve ,vagy csak mondjam hogy fertőtlenítő sprét akarok venni? 

clarasept-derm. Az van ráírva hogy még a HÍV vírust is elpusztítja, szar nem lehet  ;D ;D ;D

2010. Április 10. - 16:56:05
Válasz #1219
Nem elérhető

Batist


Sziasztok!

Magamról:185cm 98kg 13%os testzsirral!5éve edzek rendszeresen!Viszont hamar puffadok ezért ilyen kevés a deca!
Elszeretnék kezdeni egy kúrát első lenne(nektek nevetséges adagok)de nekem talán hozna valamit!
Két naponta wini menne valamint hetente 1 deca(pakistani) a kúra 6hetes lenne!Tudom h a decához kell teszto de nem szeretnék sokszor szúrni ezért gondoltam illetve javasolták hogy szívjam össze tesztóval csak azt nem tudom h mivel gondoltam propire de az hamar ürül!
Kérdéseim a következők lennének hozzátok:hogy a decabol mehetne-e a duplája és még erre a teszto mondjuk propi és ez egybe ha nem akkor hogy és mit?(nem szeretnék hörcsög lenni)Valamint levezetésnek mi kelenne?Gondolok itt az arimidexre a decahoz és nolva ha megy teszto!adagolás lenne a fontos!
válaszaitok előre is köszönöm!
Üdv  /:-)

2010. Április 14. - 18:54:49
Válasz #1220
Nem elérhető

NM


Nem tudom jó helyre írok-é , ha nem bocs. Szóval a kérdés kissé kényes és komoly. Mennyire fér meg egymással a Cypralex és a szteroidok?  ????...

2010. Április 14. - 19:47:30
Válasz #1221
Nem elérhető

andras123


Nem tudom jó helyre írok-é , ha nem bocs. Szóval a kérdés kissé kényes és komoly. Mennyire fér meg egymással a Cypralex és a szteroidok?  ????...
hat ha mar depresszioba estel ne es ketsegbe vannak tablettak amivel meglehetne oldani
valamikor enis bekaptam hasonlot de masnap ossze vissza szaladt a kep
nem tudtam eldonteni azandrogen hatasom taplaljam e vagy a Lirai vallomasokat epekedve
nos megfernek egymassal , de most a kortizolodmar tulott vagy vagy mivel baj van neked?
szerintem hagyad a cypralexet az oreg a Gyogyszertarba ad gyogynovenyt meg magneziumot
Balu  ?:-/

2010. Április 14. - 22:03:51
Válasz #1222
Nem elérhető

imi78


Sziasztok!
Hallottatok valamit a Genesis Decájáról?
250mg/ml-es,ha tuti akkor az jó lenne(nem kellene olyan sűrűn döfni) ;D

2010. Április 14. - 22:35:28
Válasz #1223
Nem elérhető

haven


 :-)! nekem is olyan van, 10 napja megy,tehát még pont nem tudok mondani róla semmit,ill.aki hozta nagyon dicsérte az ő ismerőseinek nagyon bejött
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Április 17. - 12:28:29
Válasz #1224
Nem elérhető

pobimobi123


Egy kérdésem lenne:
7-8 hetes deca-susta kúrát csinálok(200,500/hét) Arra gondoltam, hogy a kúrát megtoldanám egy winstrol kúrával (csak magában).Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Vagy van ennek így valami értelme? A wini után egyből kezdeném a levezetést.
Ja és milyen winit ajánlotok?


2010. Április 17. - 13:06:46
Válasz #1225
Nem elérhető

andras123


Egy kérdésem lenne:
7-8 hetes deca-susta kúrát csinálok(200,500/hét) Arra gondoltam, hogy a kúrát megtoldanám egy winstrol kúrával (csak magában).Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Vagy van ennek így valami értelme? A wini után egyből kezdeném a levezetést.
Ja és milyen winit ajánlotok?


nem irtad hanyadik kurad mivelhogy a Nandrolone....
wintrolt meg nehinnem most kene
inkabb azt a levezetessel es melle Oxandrolone vagy akar T. Undeconate Tabletta 3 szorra szetosztva 200mg , 40mgesek a tablettak

2010. Április 17. - 15:35:41
Válasz #1226
Nem elérhető

NM


Nem tudom jó helyre írok-é , ha nem bocs. Szóval a kérdés kissé kényes és komoly. Mennyire fér meg egymással a Cypralex és a szteroidok?  ????...
hat ha mar depresszioba estel ne es ketsegbe vannak tablettak amivel meglehetne oldani
valamikor enis bekaptam hasonlot de masnap ossze vissza szaladt a kep
nem tudtam eldonteni azandrogen hatasom taplaljam e vagy a Lirai vallomasokat epekedve
nos megfernek egymassal , de most a kortizolodmar tulott vagy vagy mivel baj van neked?
szerintem hagyad a cypralexet az oreg a Gyogyszertarba ad gyogynovenyt meg magneziumot
Balu  ?:-/


Szerotonin szintemmel van gáz...

2010. Április 17. - 15:51:27
Válasz #1227
Nem elérhető

MassMusleX


Sziasztok!

25 éves vagyok, 188cm, 98-100kg. Érdeklődni szeretnék, hogy a Stanazolol+D(i)anabol kúráról mi a vélemény? ~3 hónaposra tervezném, + levezetés. Illetve, érdemesebb lenne úgy, hogy a Stanát csak a Dana kúra után kezdem el, hogy maradjon valami a Dana alatt felhordottbol?

2010. Április 17. - 15:54:38
Válasz #1228
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

25 éves vagyok, 188cm, 98-100kg. Érdeklődni szeretnék, hogy a Stanazolol+D(i)anabol kúráról mi a vélemény? ~3 hónaposra tervezném, + levezetés. Illetve, érdemesebb lenne úgy, hogy a Stanát csak a Dana kúra után kezdem el, hogy maradjon valami a Dana alatt felhordottbol?

12hétig alfa alkilált szteroidot szedni szerintem elég megterhelő.

Tudom,h vannak állatok akik ilyen 6-700szemeket szednek hónapokig, de szerintem nem követendő példa.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 17. - 17:03:40
Válasz #1229
Nem elérhető

andras123


Nem tudom jó helyre írok-é , ha nem bocs. Szóval a kérdés kissé kényes és komoly. Mennyire fér meg egymással a Cypralex és a szteroidok?  ????...
hat ha mar depresszioba estel ne es ketsegbe vannak tablettak amivel meglehetne oldani
valamikor enis bekaptam hasonlot de masnap ossze vissza szaladt a kep
nem tudtam eldonteni azandrogen hatasom taplaljam e vagy a Lirai vallomasokat epekedve
nos megfernek egymassal , de most a kortizolodmar tulott vagy vagy mivel baj van neked?
szerintem hagyad a cypralexet az oreg a Gyogyszertarba ad gyogynovenyt meg magneziumot
Balu  ?:-/


Szerotonin szintemmel van gáz...
probalj minnel tobb hatoanyagot szedni emi a gyomor es belrendszered erositi
gyogyteak valamit tablettak vannak jok