2024. Május 06. - 14:22:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498640 alkalommal)

0 Felhasználó és 61 vendég van a témában

2010. Április 25. - 09:09:22
Válasz #1275
Nem elérhető

kemi


én most 8at szedek belőle, 40mg elvileg^^
4-5napig szedtem 6ot azaz 30mgot, nem nagyon érzek semmit.


pont ilyen



Pont ilyen?  :D De melyik a képekről, a hamis vagy az eredeti?  ????... (my retarded god...)

bocsi, azthittem magától értetődik :P
alap h a real!

ohh, magától értetődik, hogy nálad a jó van.  :D gimme a break  8)

...és majd a századik napon érzel is tőle valamit.  ????...

Kinézetre ilyen, de nem érzek tőle semmit :(
kivéve talán azt, hogy jóval gyorsabban regenerálódok. Úgy értem megvolt a mell váll edzés, másnap szinte semmit nem éreztem az izmaimban, csak akkor ha erősebben megnyomtam. Fura, mert mindíg erősen szokott húzódni és savasodik is. Ugyan ez volt hát kar után is. De akkor mi lehet benne?

2010. Április 25. - 12:01:31
Válasz #1276
Nem elérhető

Milo


Hello!
Mennyire gáz ha a 2ml testolicot 1helyre adom be?
Riceman

2010. Április 25. - 15:18:10
Válasz #1277
Nem elérhető

kemi


Hello!
Mennyire gáz ha a 2ml testolicot 1helyre adom be?

ha a seggedbe adod és nem 2 cm hosszú tűvel akkor nem gáz :D

efit várom a reakciód :)

2010. Április 25. - 17:03:31
Válasz #1278
Nem elérhető

SixDays


Helo!
Kérdésem lenne cuccban jártas öregrókákhoz :D
18 éves vagyok, 182cm, 82kg, 41es a karom, 112es a mellem, 79es a derekam, 100al szériázok fekve, 2 éve edzek, hasam enyhén kockás, egy fél éve nyomtam deca-durabolint csak magában, 11 darabot, erőben igencsak megdobott, 2-3kg-t szedtem fel tőle, de az mondhatni minőség volt. Most nyárra szeretnék egy Deca - Winstrol kúrát, mit gondoltok róla?
Előre is köszönöm, és ha lehetséges legyetek szivesek a "felejtsd el, túl fiatal vagy " választ mellőzzétek,
Megvan rá a pénzem eldöntöttem hogy szeretném, az én életem, segítséget szeretnék kérni, hogy esetleg lenne-e valami olyan ami szebb formát ad?

2010. Április 25. - 17:13:08
Válasz #1279
Nem elérhető

NM


Helo!
Kérdésem lenne cuccban jártas öregrókákhoz :D
18 éves vagyok, 182cm, 82kg, 41es a karom, 112es a mellem, 79es a derekam, 100al szériázok fekve, 2 éve edzek, hasam enyhén kockás, egy fél éve nyomtam deca-durabolint csak magában, 11 darabot, erőben igencsak megdobott, 2-3kg-t szedtem fel tőle, de az mondhatni minőség volt. Most nyárra szeretnék egy Deca - Winstrol kúrát, mit gondoltok róla?
Előre is köszönöm, és ha lehetséges legyetek szivesek a "felejtsd el, túl fiatal vagy " választ mellőzzétek,
Megvan rá a pénzem eldöntöttem hogy szeretném, az én életem, segítséget szeretnék kérni, hogy esetleg lenne-e valami olyan ami szebb formát ad?

A "túl fiatal vagy" választ azért fogják írni ha fogják, mert a te korodban még a hormonháztartásodat kár piszkálni. Szerintem nagyobb lesz a kár, mint a haszon.
Szebb forma : aerob edzés, diéta. :)

2010. Április 25. - 17:32:46
Válasz #1280
Nem elérhető

atleeta


Helo!
Kérdésem lenne cuccban jártas öregrókákhoz :D
18 éves vagyok, 182cm, 82kg, 41es a karom, 112es a mellem, 79es a derekam, 100al szériázok fekve, 2 éve edzek, hasam enyhén kockás, egy fél éve nyomtam deca-durabolint tesztoszteront   csak magában, 11 darabot, erőben igencsak megdobott, 2-3kg-t szedtem fel tőle, de az mondhatni minőség volt. Most nyárra szeretnék egy Deca - Winstrol kúrát, mit gondoltok róla?
Előre is köszönöm, és ha lehetséges legyetek szivesek a "felejtsd el, túl fiatal vagy " választ mellőzzétek,
Megvan rá a pénzem eldöntöttem hogy szeretném, az én életem, segítséget szeretnék kérni, hogy esetleg lenne-e valami olyan ami szebb formát ad?
Deca -  winstrol kúra kinyírja a libidód, ha decát kapsz egyáltalán, amire nincs sok esély. Nem mondom h túl fiatal vagy. Leírnád az étrended, a kúrád és a levezetésed pontosan?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 25. - 18:31:07
Válasz #1281
Nem elérhető

SixDays


Eredeti hologrammos 1 millis pakisztáni deca volt.
Étrendem :
reggel : 2dl tej 80gr müzli v gabonapehely
10óra  : 2banán+60gr tejsavófehérje
ebéd   : 25dkg csirkemell (rántva, natur, párolva) rizzsel v krumplival
15óra  : 2banán
16óra  : edzés, előtte 2 evőkanál amino
vacsora: 25dkg csirkemell (rántva, natur, párolva) rizzsel v krumplival, pihenőnapon zöldkörettel
lefekvés előtt 125gr sovány túró, 1 danone aktíviával

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A kúra levezetésére konkrétumon nemtudok mondani, egyenlőre azt szeretném eldönteni, hogy mi legyen...csak decát megint valahogy kevésnek érzek :angry:

2010. Április 25. - 18:31:07
Válasz #1282
Nem elérhető

SixDays


kimaradt... edzés után 2banán 2kanál amino 2kanál fehérjés turmix  :-oD :-oD

2010. Április 25. - 18:49:56
Válasz #1283
Nem elérhető

atleeta


Egy ismerősömnek eredeti hologramos dianaboltól hullott ki a hajának a nagyrésze.Nem hologramos cuccot sztem nem is lehet kapni  :D
Emelj a szénhidráton és használj legál kiegészítőket, de mivel úgyis kokszolni fogsz, nem szeretnék részt vállalni abban, hogy 18 évesen tönkrebaszod magad.Sok sikert hozzá.
Ha vennéd a fáradtságot, hogy kicsit olvasgass, akkor rájönnél h deca-wini együtt nem a legjobb, valamint arra is h milyen fontos a levezetés  ;) Ajánlom a szteroid topic olvasgatását.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 25. - 18:51:55
Válasz #1284
Nem elérhető

Gabe


Az a 160-170g fehérje sincs épp eltúlozva!
A reggelit meg inkább add oda a kismacskáknak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 25. - 18:55:19
Válasz #1285
Nem elérhető

atleeta


Az a 160-170g fehérje sincs épp eltúlozva!
82 kilóhoz az naturálon is épphogy elég.Láttam h kevés de lusta voltam számolgatni  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 25. - 18:57:59
Válasz #1286
Nem elérhető

Gabe


Az a 160-170g fehérje sincs épp eltúlozva!
82 kilóhoz az naturálon is épphogy elég.Láttam h kevés de lusta voltam számolgatni  :laugh:
Mindegy, már úgyis eldöntötte!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 25. - 20:36:47
Válasz #1287
Nem elérhető

SixDays


Még nem döntöttem le. Ezért írtam meg, hogy halljak jót is-rosszat is, de úgy látom csak rosszat hallok. Akkor Winstrolt egyáltalán ne? vagy mondjuk anapolon 50 - winstrol? vagy mit mondd az, aki nem akar lebeszélni koxrol? ?:-/

2010. Április 25. - 20:49:41
Válasz #1288
Nem elérhető

Szabi


Még nem döntöttem le. Ezért írtam meg, hogy halljak jót is-rosszat is, de úgy látom csak rosszat hallok. Akkor Winstrolt egyáltalán ne? vagy mondjuk anapolon 50 - winstrol? vagy mit mondd az, aki nem akar lebeszélni koxrol? ?:-/

Megint jót kérdeztél!!!

18 évesen anapolon 50,ppffff

Te is jártas vagy anyagok terén látom!Ahogy már írta valaki olvasgass a szteroid topicba!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 25. - 21:11:44
Válasz #1289
Nem elérhető

God Vazzeg


Még nem döntöttem le. Ezért írtam meg, hogy halljak jót is-rosszat is, de úgy látom csak rosszat hallok. Akkor Winstrolt egyáltalán ne? vagy mondjuk anapolon 50 - winstrol? vagy mit mondd az, aki nem akar lebeszélni koxrol? ?:-/

Ne szedj 18 évesen anapolont, bár nagy eséllyel úgy se kapsz jót..  ;D A te adataiddal nagyon nem kellene még koxolnod, inkább első körben a leírt kajádban duplázd meg a mennyiségeket, csodát fogsz tapasztalni.. Deka magában nagyon rossz döntés, ha formára akarsz inkább menni akkor propi, ha inkább tömegre akkor enantate vagy susta vagy omna. Ezek tesztoszteronok, kevesebb kárt tesznek benned mint az orális cuccok, de 18 évesen egyiket se ajánlanám, mivel a hormonrendszered fullon pörög még, használd ki inkább sok kajával és pihenéssel!  ;)