2024. Május 07. - 01:43:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Április 25. - 21:13:05
Válasz #1290
Nem elérhető

SixDays


Még nem döntöttem le. Ezért írtam meg, hogy halljak jót is-rosszat is, de úgy látom csak rosszat hallok. Akkor Winstrolt egyáltalán ne? vagy mondjuk anapolon 50 - winstrol? vagy mit mondd az, aki nem akar lebeszélni koxrol? ?:-/

Megint jót kérdeztél!!!

18 évesen anapolon 50,ppffff

Te is jártas vagy anyagok terén látom!Ahogy már írta valaki olvasgass a szteroid topicba!!!


Ma mondták nekem így ezt, nem én találtam ki. Volt pár haverom aki ugyanennyi idősen nyomott deca-enantantot és igencsak bevizesedtek, ezért nemakarom ezt. De amúgy most alapjábanvéve a deca van leszólva vagy a wini, nemértem ....



2010. Április 25. - 21:16:27
Válasz #1291
Nem elérhető

atleeta


Még nem döntöttem le. Ezért írtam meg, hogy halljak jót is-rosszat is, de úgy látom csak rosszat hallok. Akkor Winstrolt egyáltalán ne? vagy mondjuk anapolon 50 - winstrol? vagy mit mondd az, aki nem akar lebeszélni koxrol? ?:-/

Megint jót kérdeztél!!!

18 évesen anapolon 50,ppffff

Te is jártas vagy anyagok terén látom!Ahogy már írta valaki olvasgass a szteroid topicba!!!


Ma mondták nekem így ezt, nem én találtam ki. Volt pár haverom aki ugyanennyi idősen nyomott deca-enantantot és igencsak bevizesedtek, ezért nemakarom ezt. De amúgy most alapjábanvéve a deca van leszólva vagy a wini, nemértem ....



a kettő együtt  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 25. - 21:34:29
Válasz #1292
Nem elérhető

Taki


megynugtatlak anapolon 50 töl is olyan leszel mint egy orosz meterologia ürállomás vizzel töltve!!!! !+"%

2010. Április 25. - 23:24:04
Válasz #1293
Nem elérhető

SixDays


És akkor mit kéne Winstrol mellé tolni? mivel ugye Winstrol magában nem ér túl sokat.

2010. Április 25. - 23:24:04
Válasz #1294
Nem elérhető

SixDays


 =/+' =/+'Valaki igazán leírhatna egy ilyen nyárra készülős kúrát...cuccal, kiegyészítőkkel, mindennek kerek perec =/+' =/+'

2010. Április 26. - 07:25:11
Válasz #1295
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


ÉN biztos propionátot használnék a wini mellé.DE ahogyan írták a többiek, inkább a kajamennyiségeket, gyakoriságokat kellene emelni, minőségivé tenni az étkezésedet.Nem tudom, mi milyen, amit leírtál, de azért érdemes lenne más fehérjeforrásokat is beiktatnod az étkezésedbe, hogy változatos legyen.Nem írtál a zöldségekről.Arra sem ártana odafigyelni, hogy azokat megfelelő mennyiségben vigyél be, a fehérjebeviteled valóban nem túl magas, a szénhidrátot sem ártana azért tükörfüggően emeleni fokozatosan, mert ez a kaja sovány malac, még üresen is.Folyadékbeviteled, kiegészítők minősége,mennyisége, vitaminkiegészítés, edzés közbeni ital, pihenés......ezer változó van,amiket figyelembe véve jobb formába tudsz kerülni a wini-valami nélkül is.És azért a levezetésen nem a kúra végén gondolkoznék el a helyedben, mert nem sok értelme van, hogy utánna X idő alatt azt a kevéske izmot is elveszítsd,ami esetlegesen rádkerül.Szóval jól fontold ezt meg, és mindennek nézz utána, olvass bele.Tanulj meg, ez nem vicc, táplálkozni, változtass az edzésprogramodon, van mit csinálnod , és utána, ha mindent számba vettél,hozz egy felelős döntést.De ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 26. - 11:53:23
Válasz #1296
Nem elérhető

George


=/+' =/+'Valaki igazán leírhatna egy ilyen nyárra készülős kúrát...cuccal, kiegyészítőkkel, mindennek kerek perec =/+' =/+'
Ez top 10-es hsz volt Łł= ;D

2010. Április 26. - 12:12:13
Válasz #1297
Nem elérhető

Riper


ha formára akarsz inkább menni akkor propi, ha inkább tömegre akkor enantate vagy susta vagy omna.
????... ezt kifejtenéd bővebben?
Leave no doubt

2010. Április 26. - 12:13:09
Válasz #1298
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
=/+' =/+'Valaki igazán leírhatna egy ilyen nyárra készülős kúrát...cuccal, kiegyészítőkkel, mindennek kerek perec =/+' =/+'
Ez top 10-es hsz volt Łł= ;D

Nem hogy írnál neki egy nyárra készülős kúrát.  :'(  ;D

2010. Április 26. - 12:17:01
Válasz #1299
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
ha formára akarsz inkább menni akkor propi, ha inkább tömegre akkor enantate vagy susta vagy omna.
????... ezt kifejtenéd bővebben?

God! Ezzel te azt akarod mondani hogy tesztoszteron depottal vagy sustával nem lehet versenyformát elérni?
Dehogynem!  ;)

2010. Április 26. - 12:40:14
Válasz #1300
Nem elérhető

Joel


Dehogynem kötelező a diétába a teszto depo! :-)->
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 26. - 12:59:43
Válasz #1301
Nem elérhető

Szabi


=/+' =/+'Valaki igazán leírhatna egy ilyen nyárra készülős kúrát...cuccal, kiegyészítőkkel, mindennek kerek perec =/+' =/+'
Ez top 10-es hsz volt Łł= ;D

Nem hogy írnál neki egy nyárra készülős kúrát.  :'(  ;D

Had ne mondjam el a véleményemet a "nyárra készülök" című emberekről!!! o--O

Balu,Joel nektek mi erről a véleményetek???
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 26. - 13:01:39
Válasz #1302
Nem elérhető

God Vazzeg


ha formára akarsz inkább menni akkor propi, ha inkább tömegre akkor enantate vagy susta vagy omna.
????... ezt kifejtenéd bővebben?

God! Ezzel te azt akarod mondani hogy tesztoszteron depottal vagy sustával nem lehet versenyformát elérni?
Dehogynem!  ;)

Húú vita lesz, nem baj. Azt mondtam, hogy SZERINTEM mi lenne a jó, nem azt hogy nem lehet mással. A depok elég sok vizet tartanak vissza, szerintem még az ena is. Persze mennyiség függvénye is  :-}

2010. Április 26. - 13:04:46
Válasz #1303
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
=/+' =/+'Valaki igazán leírhatna egy ilyen nyárra készülős kúrát...cuccal, kiegyészítőkkel, mindennek kerek perec =/+' =/+'
Ez top 10-es hsz volt Łł= ;D

Nem hogy írnál neki egy nyárra készülős kúrát.  :'(  ;D

Had ne mondjam el a véleményemet a "nyárra készülök" című emberekről!!! o--O

Balu,Joel nektek mi erről a véleményetek???

Remélem valamelyik nyárra én is jól fogok kinézni...de ehhez adok még magamnak pár évet...  :D

2010. Április 26. - 13:08:24
Válasz #1304
Nem elérhető

Szabi


Jól van Balu csak ne 2 hónap alatt akarj te is jól kinézni mint a többi, magukat testépítőnek valló hülye ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."