2024. Május 06. - 14:52:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498652 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. Április 26. - 13:10:21
Válasz #1305
Nem elérhető

Gabe


Dehogynem kötelező a diétába a teszto depo! :-)->
Na megvan akkor, hogy miért nem sikerül nekem jól kinézni! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 13:11:31
Válasz #1306
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dehogynem kötelező a diétába a teszto depo! :-)->
Na megvan akkor, hogy miért nem sikerül nekem jól kinézni! ;D
Ezt már akkor tudni lehetett, amikor még neki sem álltál a diétának.  ;D

2010. Április 26. - 13:14:01
Válasz #1307
Nem elérhető

Joel


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 26. - 13:19:02
Válasz #1308
Nem elérhető

Gabe


Dehogynem kötelező a diétába a teszto depo! :-)->
Na megvan akkor, hogy miért nem sikerül nekem jól kinézni! ;D
Ezt már akkor tudni lehetett, amikor még neki sem álltál a diétának.  ;D
De azt is, hogy te egy rohadék vagy! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 13:28:34
Válasz #1309
Nem elérhető

God Vazzeg


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

2010. Április 26. - 13:33:25
Válasz #1310
Nem elérhető

rr


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

Łł=

2010. Április 26. - 17:18:22
Válasz #1311
Nem elérhető

Maszat


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

szerintem az ösztrogéntöl vizesedik az ember. Az ösztrogént megfelelő antiaromatázokkal teljesen le lehet szorítani.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 26. - 17:33:13
Válasz #1312
Nem elérhető

Jordan


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

szerintem az ösztrogéntöl vizesedik az ember. Az ösztrogént megfelelő antiaromatázokkal teljesen le lehet szorítani.


Meg allitolag az sem art, ha tisztan kajal az ember  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 26. - 17:34:55
Válasz #1313
Nem elérhető

Maszat


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D



szerintem az ösztrogéntöl vizesedik az ember. Az ösztrogént megfelelő antiaromatázokkal teljesen le lehet szorítani.


Meg allitolag az sem art, ha tisztan kajal az ember  :D
;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 26. - 17:45:33
Válasz #1314
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

szerintem az ösztrogéntöl vizesedik az ember. Az ösztrogént megfelelő antiaromatázokkal teljesen le lehet szorítani.


Meg allitolag az sem art, ha tisztan kajal az ember  :D

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

2010. Április 26. - 18:18:48
Válasz #1315
Nem elérhető

hopika


Én evés előtt zuhanyoztam...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 26. - 19:22:03
Válasz #1316
Nem elérhető

SixDays


Joooolvan...mindenki örömére, nemfogok nyomni semmit :D  veszek C1000et, B-complexet,E-vitamint,BCAA-t, Glutamint, Fehérjét, Kreatint, meg vmi nitrogénfokozót aztán eszek 7x naponta meg edzek keményen :D meglátjuk mire jutok /7%

2010. Április 26. - 19:41:31
Válasz #1317
Nem elérhető

Taki


Sixdays!!!Örömmel látom álláspont változásod sok sikert!!! ;-oo-;

2010. Április 26. - 22:14:31
Válasz #1318
Nem elérhető

Gabe


Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

Anyukám testvérének a kutyája már kipróbálta és vizesedett.. De nektek nagyobb a tudásotok, szóval mindenki azt csinál amit akar  ;D

szerintem az ösztrogéntöl vizesedik az ember. Az ösztrogént megfelelő antiaromatázokkal teljesen le lehet szorítani.


Meg allitolag az sem art, ha tisztan kajal az ember  :D
Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 23:16:50
Válasz #1319
Nem elérhető

Riper


Tapasztaltak véleményére vagyok kíváncsi, hogy működik ez az egész:
Natúr guggoltam 200-at(bandázzsal 215 körül), kinyomtam a 180-at és felhúztam 230-at. Kúra alatt ezek a számok megemelkednek (jelenleg 2 hét után 230(bandázzsal)-185-240 az előbbiek).
Kúra után azonban visszagyengül az ember. Még is mennyire? Szeretném betartani az alapszabályokat, és legalább ugyanannyit pihenni vele, mint ami ment. A végén ugyanott tartok majd, ahol elkezdtem? Így hogy jutok előrébb? Csak nagyobb adagokkal, aztán ahogy kiürülök ugyanúgy vége?
Izomtömeggel ugyanez a kérdés.
Csak a folyamatos, rövid pihenős, egyre nagyobb adagos koxolás az egyetlen esély már csak a továbblépésben? Így nem nagyon látom értelmét az egésznek  :-\
Fel-le-fel-le
Leave no doubt