2024. Május 06. - 17:30:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2010. Április 26. - 23:41:54
Válasz #1320
Nem elérhető

Milo


nem feltétlenül megy vissza az erőd tömeged teljesen .ez sok dologtól függ levezetés stb... DE amit kúrával felszedtél és lement ,az a következő kúra elején visszajön. persze ezzel nem azt mondom ,hogy csinálgasd a kúrákat egymás után. A lényeg hogy akár levezeted akár nem úgy is gyengülni,fogyni fogsz szemmel láthatóan
Riceman

2010. Április 27. - 06:00:21
Válasz #1321
Nem elérhető

brutusz


na meg a kajánlás. ha nem is tökéletes a kúra közben minden jobban hasznosul, így van eredmény, viszont a fenttartáshoz már lehet kevés. ha mondjuk 10 %ot gyrapodzs,mert olyan szerencsés vagy  ;D, akkor azt a kajában is érvényesíteni kell. és ez csak egy a sok egyébb tényező közül.

2010. Április 27. - 13:10:20
Válasz #1322
Nem elérhető

Riper


Közbe rájöttem, hogy butaságot kérdeztem, nyilván ez a többi tényezőtől függ (edzés, kaja, pihi, genetika stb.), igyekszem a lehető legtöbbet kihozni a dologból, és remélem hosszú távon is sikerül fejlődést elérni anélkül, hogy túlzottan veszélyes módszerekhez kelljen folyamodnom. Azért köszi!
Leave no doubt

2010. Április 27. - 13:18:22
Válasz #1323
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

 :-)!

Megkockáztatom hogy egy verseny előtt elég lenne 3 héttel leállni az enantáttal,akkor is lehetne porszáraz a manus. De propi-winni mellett is lehet kibaszott vizes fazont hozni.  ;D

Akkor meg ha már vizes valaki akkor legyen olcsóbb pénzből vizes,kevesebb lukkal a seggéban.  Łł=

2010. Április 27. - 13:19:08
Válasz #1324
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Rendes becsülettel végig csinált kardio,sulyzos edzés, diéta alatt használt tesztodepo-tol bevizesedni?Ugyan már! **:))))* **:))))*

 :-)!

Megkockáztatom hogy egy verseny előtt elég lenne 3 héttel leállni az enantáttal,akkor is lehetne porszáraz a manus. De propi-winni mellett is lehet kibaszott vizes fazont hozni.  ;D

Akkor meg ha már vizes valaki akkor legyen olcsóbb pénzből vizes,kevesebb lukkal a seggéban.  Łł=

 ;D

2010. Április 27. - 17:42:16
Válasz #1325
Nem elérhető

kovacsjkg


Szerintetek létezik még igazi cucc? Mostanában én nem nagyon láttam? Itt van ez a millió thai és kínai csoda, de hm.... minden diller azt mondja, hogy az övé jó, merthogy miért árulna rosszat akkor nem járnak vissza, csakhogy tapasztalat:
Jelenleg 6 hete megy
Heti 2 pakiszátni susta, 1 testoplex (volt itt még pár kimaradva...), 2mb csodálatosan jó kínai boldenon, napi 6 szem hihetelen jó , de csak ez a jó kategóriás d-anabol, meg mellé az zita....
Tapasztalat: hát fejlődtem 6 hét alatt fekvenyomásban 30 kilót, de minuszba, felkaptam vagy 8 kiló vizet, és ennyi. Amit eredménynek elkönyvelhetek az az hogy mikor reggel felkelek, bele kell nyúlni a gatyámba hogy tudja hogy nem nő vagyok..
Tehát szerintem manapság az összes dianabol hatóanyagú gyógyszer nemmás mint metil tesztoszteron, az ampullások meg finomabbnál finomabb olajok.. talán egy kis olcsó tesztoszteronnal.
Komolyan ma abbahagytam a szedésüket, mert érzem ha tovább folyatatom 1 hetet menstruálni is fogok a millió ösztrogén miatt... Tiszta hiszti, full depresszió, kívánós csokira, finomságra............. púúúúú hát igen a metiltesztó..... :)
Régen heti 2 susta meg 1 deka meg napi 5 napo és olyan voltam mint a robotzsaru, tudjátok mikor úgy be van feszülve az ember egész nap és agresszív férfias, most meg mint a nők! Találkoztatok ilyesmivel? Tapasztalat?

2010. Április 27. - 18:10:20
Válasz #1326
Nem elérhető

imi78


sziasztok!
Van valakinek ötlete arra,hogy propi,szemes wini,deca alkotókból hogyan lehetne egy űtös kis kúrát csinálni?(van még provironom is)
Az időzítésekre gondolok a kérdés alatt

2010. Április 27. - 18:12:02
Válasz #1327
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
sziasztok!
Van valakinek ötlete arra,hogy propi,szemes wini,deca alkotókból hogyan lehetne egy űtös kis kúrát csinálni?(van még provironom is)
Az időzítésekre gondolok a kérdés alatt

senkinek semmi ötlete nincs ilyesmire.  ;D

áhh, megvan, andrás123 ki tudna találni neked valamit ezekre.  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 27. - 18:13:53
Válasz #1328
Nem elérhető

atleeta


Szerintetek létezik még igazi cucc? Mostanában én nem nagyon láttam? Itt van ez a millió thai és kínai csoda, de hm.... minden diller azt mondja, hogy az övé jó, merthogy miért árulna rosszat akkor nem járnak vissza, csakhogy tapasztalat:
Jelenleg 6 hete megy
Heti 2 pakiszátni susta, 1 testoplex (volt itt még pár kimaradva...), 2mb csodálatosan jó kínai boldenon, napi 6 szem hihetelen jó , de csak ez a jó kategóriás d-anabol, meg mellé az zita....
Tapasztalat: hát fejlődtem 6 hét alatt fekvenyomásban 30 kilót, de minuszba, felkaptam vagy 8 kiló vizet, és ennyi. Amit eredménynek elkönyvelhetek az az hogy mikor reggel felkelek, bele kell nyúlni a gatyámba hogy tudja hogy nem nő vagyok..
Tehát szerintem manapság az összes dianabol hatóanyagú gyógyszer nemmás mint metil tesztoszteron, az ampullások meg finomabbnál finomabb olajok.. talán egy kis olcsó tesztoszteronnal.
Komolyan ma abbahagytam a szedésüket, mert érzem ha tovább folyatatom 1 hetet menstruálni is fogok a millió ösztrogén miatt... Tiszta hiszti, full depresszió, kívánós csokira, finomságra............. púúúúú hát igen a metiltesztó..... :)
Régen heti 2 susta meg 1 deka meg napi 5 napo és olyan voltam mint a robotzsaru, tudjátok mikor úgy be van feszülve az ember egész nap és agresszív férfias, most meg mint a nők! Találkoztatok ilyesmivel? Tapasztalat?

Magadat hugyoztad le  ****) Testoplex egy UGL gyártó terméke, szal innentől eredetiség kizárva  ;D
Amúgy meg lehet rosszul tudom, de  metiltesztótól is jön az erő, meg vmennyi izom is talán...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 27. - 20:31:42
Válasz #1329
Nem elérhető

Milo


az tuti,hogy testoplex hamis, de rengeteg embernek bevált ,nekem is jó volt jobban éreztem belőle a heti 3at ,mint a heti 4omnát
Riceman

2010. Április 27. - 20:38:24
Válasz #1330
Nem elérhető

kovacsjkg


Szerintetek létezik még igazi cucc? Mostanában én nem nagyon láttam? Itt van ez a millió thai és kínai csoda, de hm.... minden diller azt mondja, hogy az övé jó, merthogy miért árulna rosszat akkor nem járnak vissza, csakhogy tapasztalat:
Jelenleg 6 hete megy
Heti 2 pakiszátni susta, 1 testoplex (volt itt még pár kimaradva...), 2mb csodálatosan jó kínai boldenon, napi 6 szem hihetelen jó , de csak ez a jó kategóriás d-anabol, meg mellé az zita....
Tapasztalat: hát fejlődtem 6 hét alatt fekvenyomásban 30 kilót, de minuszba, felkaptam vagy 8 kiló vizet, és ennyi. Amit eredménynek elkönyvelhetek az az hogy mikor reggel felkelek, bele kell nyúlni a gatyámba hogy tudja hogy nem nő vagyok..
Tehát szerintem manapság az összes dianabol hatóanyagú gyógyszer nemmás mint metil tesztoszteron, az ampullások meg finomabbnál finomabb olajok.. talán egy kis olcsó tesztoszteronnal.
Komolyan ma abbahagytam a szedésüket, mert érzem ha tovább folyatatom 1 hetet menstruálni is fogok a millió ösztrogén miatt... Tiszta hiszti, full depresszió, kívánós csokira, finomságra............. púúúúú hát igen a metiltesztó..... :)


Az a baj, hogy UGL itt már minden szinte vagy így vagy úgy. Felőlem a szomszéd vegyész szanyika is csinálhatá csak mindenbe az lenne amit mond és annyi amit mond.
Régen heti 2 susta meg 1 deka meg napi 5 napo és olyan voltam mint a robotzsaru, tudjátok mikor úgy be van feszülve az ember egész nap és agresszív férfias, most meg mint a nők! Találkoztatok ilyesmivel? Tapasztalat?

Magadat hugyoztad le  ****) Testoplex egy UGL gyártó terméke, szal innentől eredetiség kizárva  ;D
Amúgy meg lehet rosszul tudom, de  metiltesztótól is jön az erő, meg vmennyi izom is talán...

2010. Április 27. - 20:40:27
Válasz #1331
Nem elérhető

atleeta


Szerintetek létezik még igazi cucc? Mostanában én nem nagyon láttam? Itt van ez a millió thai és kínai csoda, de hm.... minden diller azt mondja, hogy az övé jó, merthogy miért árulna rosszat akkor nem járnak vissza, csakhogy tapasztalat:
Jelenleg 6 hete megy
Heti 2 pakiszátni susta, 1 testoplex (volt itt még pár kimaradva...), 2mb csodálatosan jó kínai boldenon, napi 6 szem hihetelen jó , de csak ez a jó kategóriás d-anabol, meg mellé az zita....
Tapasztalat: hát fejlődtem 6 hét alatt fekvenyomásban 30 kilót, de minuszba, felkaptam vagy 8 kiló vizet, és ennyi. Amit eredménynek elkönyvelhetek az az hogy mikor reggel felkelek, bele kell nyúlni a gatyámba hogy tudja hogy nem nő vagyok..
Tehát szerintem manapság az összes dianabol hatóanyagú gyógyszer nemmás mint metil tesztoszteron, az ampullások meg finomabbnál finomabb olajok.. talán egy kis olcsó tesztoszteronnal.
Komolyan ma abbahagytam a szedésüket, mert érzem ha tovább folyatatom 1 hetet menstruálni is fogok a millió ösztrogén miatt... Tiszta hiszti, full depresszió, kívánós csokira, finomságra............. púúúúú hát igen a metiltesztó..... :)


Az a baj, hogy UGL itt már minden szinte vagy így vagy úgy. Felőlem a szomszéd vegyész szanyika is csinálhatá csak mindenbe az lenne amit mond és annyi amit mond.
Régen heti 2 susta meg 1 deka meg napi 5 napo és olyan voltam mint a robotzsaru, tudjátok mikor úgy be van feszülve az ember egész nap és agresszív férfias, most meg mint a nők! Találkoztatok ilyesmivel? Tapasztalat?

Magadat hugyoztad le  ****) Testoplex egy UGL gyártó terméke, szal innentől eredetiség kizárva  ;D
Amúgy meg lehet rosszul tudom, de  metiltesztótól is jön az erő, meg vmennyi izom is talán...
Épp ezért gázos az UGL mert az is lehet, hogy egy disznófarmon állítják elő kakasherepörköltből.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 28. - 07:24:35
Válasz #1332
Nem elérhető

zotja


http://hotfile.com/dl/40186211/95466e5/x-files.zip.html

X files magyar..ha érdekel töltsd,ha nem akkor meg  ***))))

2010. Április 28. - 10:14:59
Válasz #1333
Nem elérhető

God Vazzeg


az tuti,hogy testoplex hamis, de rengeteg embernek bevált ,nekem is jó volt jobban éreztem belőle a heti 3at ,mint a heti 4omnát

Azért a heti 4 omna nagyon odaver, lehet az omna nem volt eredeti  ::)

2010. Április 28. - 11:08:20
Válasz #1334
Nem elérhető

Szabi


Az akár hogy is nézzük 1000mg teszto 1 héten!!!

Ha jól beszélek
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."