2024. Május 07. - 00:54:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498811 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2010. Április 28. - 20:13:56
Válasz #1350
Nem elérhető

pmiller06


egy sráccal fogadtam fél kg creatinba ,azt hiszi nem merem betolni.25ös tűvel remélhetőleg gyerekjáték lesz

Azt hittem az anyukád szeretőjének a macskája akar valamit ;D Viccet félretéve nem vagytok normálisak...kisautó kotonban seggbe mehet fogadásból? ;D
Egy volt ismerősöm a seregben fogadásból szart evett egy rekesz sörért...én már semmin nem lepődök meg   :-}

Nekem van ismerősöm aki 5 ezerért benyesett 3 deci hányást!  ;D az se volt semmi.. de ez :D:D:D

2010. Április 28. - 20:19:20
Válasz #1351
Nem elérhető

Kicsibors


Remek, jön az ember olvasni a kezdő kúrákat, erre : szar evés, hányás ivás...  !+"% ...Na menjetek a  :-p -ba!  ;D ;D ;D

2010. Április 28. - 20:22:48
Válasz #1352
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mehet bicepszbe! Had szóljon! Kicsit fokozzam a hangulatot. Környezetben van ember aki tolja a probit bicóba. Érdekesen puklis,és nem hasonlít bicepszre de ottvan. Vastag is.  ;D

2010. Április 28. - 20:23:01
Válasz #1353
Nem elérhető

George


Remek, jön az ember olvasni a kezdő kúrákat, erre : szar evés, hányás ivás...  !+"% ...Na menjetek a  :-p -ba!  ;D ;D ;D
Az ilyen fogadásos dolgokból sosem jön ki jól az ember :D Persze ez is egy módja annak, hogy emlékezzenek rád :---- :-oD

2010. Április 28. - 20:24:52
Válasz #1354
Nem elérhető

George


Mehet bicepszbe! Had szóljon! Kicsit fokozzam a hangulatot. Környezetben van ember aki tolja a probit bicóba. Érdekesen puklis,és nem hasonlít bicepszre de ottvan. Vastag is.  ;D
És teljesen komplett az illető, igaz? !+"%

2010. Április 28. - 20:35:41
Válasz #1355
Nem elérhető

player


Néha azért nem árt ha az ember "átlátja" a dolgokat,nem csak vakon megy a célegyenes felé...Gondolok itt elsősorban arra,hogy a felhasználók 90%-a UG szert használ,ami ha nem steril komoly bonyodalmakat okozhat,és azért-szerintem-nagyon nem mindegy ha esetleg a bicepszedből kell kivenni egy darabot,nem pl. farból  ;)

2010. Április 28. - 20:39:19
Válasz #1356
Nem elérhető

George


Néha azért nem árt ha az ember "átlátja" a dolgokat,nem csak vakon megy a célegyenes felé...Gondolok itt elsősorban arra,hogy a felhasználók 90%-a UG szert használ,ami ha nem steril komoly bonyodalmakat okozhat,és azért-szerintem-nagyon nem mindegy ha esetleg a bicepszedből kell kivenni egy darabot,nem pl. farból  ;)

Ha kicsit mellémegy a cucc, akkor azt fogod kívánni, inkább szart ettél volna :laugh:
Többek között ezért is írtam ezt :) Fiatalság bolondság :D

2010. Április 28. - 20:50:14
Válasz #1357
Nem elérhető

player


Egyébként meg egyszer olvastam egy tanulmányt ami többek között arról is szólt hogy a nagyobb izomcsoportokba adott injekciónak jobb a felszívódási mutatója,plussz kevésbé fájdalmas a másnap rövid észtereknél is.  8)

2010. Április 28. - 21:39:18
Válasz #1358
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egyébként meg egyszer olvastam egy tanulmányt ami többek között arról is szólt hogy a nagyobb izomcsoportokba adott injekciónak jobb a felszívódási mutatója,plussz kevésbé fájdalmas a másnap rövid észtereknél is.  8)

Van aki szereti a fájdalmat és maga állítja elő a motyót.  ;) ...és ez nem vicc. Ő maga az UGL.  @-o >:D

2010. Április 28. - 22:32:32
Válasz #1359
Nem elérhető

Maszat


Egyébként meg egyszer olvastam egy tanulmányt ami többek között arról is szólt hogy a nagyobb izomcsoportokba adott injekciónak jobb a felszívódási mutatója,plussz kevésbé fájdalmas a másnap rövid észtereknél is.  8)

Van aki szereti a fájdalmat és maga állítja elő a motyót.  ;) ...és ez nem vicc. Ő maga az UGL.  @-o >:D

csak nem a finaplixre gondolsz?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 28. - 22:32:51
Válasz #1360
Nem elérhető

Maszat


Anyám szeretőjének a kismacskája bicepszbe akarja beadni a propit. melyik részre érdemes,milyen mélyre,neten nem találtam róla videót
Azért engem érdekelne, hogy miért pont oda? :D

Mert bájszepszbe adni jó, hollári hollári hollári hó.  ;D

Te hülye vagy! ;D ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 29. - 06:49:36
Válasz #1361
Nem elérhető

kovacsjkg


Én lehet beadok a pöcsömbe is vagy két három omnát,  :-)!az olyan fasza dolog lenne szó szerint.  :-)->Amúgy vizeset jó adogatni mindenfelé, de az olajjal nagyon vigyázni, mert ha nagyot hibázol nem kell tartós tejet venni! =/+'

2010. Április 30. - 08:36:19
Válasz #1362
Nem elérhető

Franchesko89


Sziasztok segitség kéne nekem ! jövöhétöl elkezdek steroidozni (methabol) olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? vagy ajánlatos e creatinozni mellette továbbá olvastam a melékhatásairol ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö? olvastam a HCG-röl az hormon vissza álito menyire lehet erre szukségem és ha igen akkor hol lehet beszerezni? mert gonolom illegális szerre illágális ellenszer ! vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok irjatok fontos lenne elöre is köszönöm

2010. Április 30. - 17:51:56
Válasz #1363
Nem elérhető

imi78


Van infótok a Genesis Test-prop 100 termékéről?
Vonzó mottyó lenne(10 ml,100mg/ml ,és árban is jó),de azt nem értem,hogy ezt a cuccot meg lehet kapni hologrammos dobozban,betegtájékoztatóval és ezek nélkül is!
Azt azért jó lenne tudni,hogy a kívülről teljesen egyforma üvegcsék tartalma egyezik e?!

2010. Május 01. - 17:17:58
Válasz #1364
Nem elérhető

Milo


Anapolonból tudtok olyat mondani,ami nagy valószínüséggel tényleg az, és nem metiltesztó?
Riceman