2024. Május 06. - 17:18:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498692 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2010. Május 01. - 18:01:52
Válasz #1365
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Anapolonból tudtok olyat mondani,ami nagy valószínüséggel tényleg az, és nem metiltesztó?

Úgy hallottam ez jó.

Sajnos csak ilyen gyengébb minőségű képet találtam a neten.  ;D

2010. Május 01. - 18:45:32
Válasz #1366
Nem elérhető

Milo


Köszi a képet Balu! Mindenképp utána érdeklődök
Riceman

2010. Május 01. - 18:50:22
Válasz #1367
Nem elérhető

kemi


Sziasztok segitség kéne nekem ! jövöhétöl elkezdek steroidozni (methabol) olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? vagy ajánlatos e creatinozni mellette továbbá olvastam a melékhatásairol ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö? olvastam a HCG-röl az hormon vissza álito menyire lehet erre szukségem és ha igen akkor hol lehet beszerezni? mert gonolom illegális szerre illágális ellenszer ! vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok irjatok fontos lenne elöre is köszönöm

ilyen tuással ne koxolj, kevered a szezont a faszommal :D
HCG-t adnak a patikában, receptre, de az nem szünteti meg a mellékhatásokat
sőt még a csöcsöd is megnő ezektől, ellenszer nélkül

2010. Május 01. - 19:22:13
Válasz #1368
Nem elérhető

Gabe


Szerintem meg csapassad Francseszkó!
Úgyis túl van népesedve a föld. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 01. - 19:30:24
Válasz #1369
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok segitség kéne nekem ! jövöhétöl elkezdek steroidozni (methabol) olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? vagy ajánlatos e creatinozni mellette továbbá olvastam a melékhatásairol ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö? olvastam a HCG-röl az hormon vissza álito menyire lehet erre szukségem és ha igen akkor hol lehet beszerezni? mert gonolom illegális szerre illágális ellenszer ! vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok irjatok fontos lenne elöre is köszönöm
Łł=  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Május 01. - 19:39:07
Válasz #1370
Nem elérhető

Milo


Én amikor ezt láttam már nem is olvastam tovább:"olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? "
Riceman

2010. Május 01. - 19:43:44
Válasz #1371
Nem elérhető

Jordan


Meg eleve hogy "szedni" hozza feherjet? Mintha az is valami gyogyszer lenne  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 01. - 19:48:05
Válasz #1372
Nem elérhető

badrhari


Sziasztok segitség kéne nekem ! jövöhétöl elkezdek steroidozni (methabol) olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? vagy ajánlatos e creatinozni mellette továbbá olvastam a melékhatásairol ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö? olvastam a HCG-röl az hormon vissza álito menyire lehet erre szukségem és ha igen akkor hol lehet beszerezni? mert gonolom illegális szerre illágális ellenszer ! vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok irjatok fontos lenne elöre is köszönöm

én a helyedben elolvasnám az egész fórumot az elejétől, hidd el sokat fog segíteni. ez a "csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok"
ezen jót mosolyogtam. ezek mind vényköteles gyógyszerek, nem úgy megy, hogy bemész-kérsz-adják-fizetsz.
olvass, szerintem.

2010. Május 01. - 19:48:05
Válasz #1373
Nem elérhető

badrhari


Sziasztok segitség kéne nekem ! jövöhétöl elkezdek steroidozni (methabol) olyan kérdésem lenne hogy mellé szedek fehérjét és creatint is pluszba az menyire jo ? vagy ajánlatos e creatinozni mellette továbbá olvastam a melékhatásairol ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö? olvastam a HCG-röl az hormon vissza álito menyire lehet erre szukségem és ha igen akkor hol lehet beszerezni? mert gonolom illegális szerre illágális ellenszer ! vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok irjatok fontos lenne elöre is köszönöm
X-files magyarul, hasznos lehet  ****)
http://hotfile.com/dl/40186211/95466e5/x-files.zip.html

2010. Május 01. - 19:51:45
Válasz #1374
Nem elérhető

player


methabol-hajrá barátom
fehérje+creatin mellé?-szerintem nem kéne túlzásba vinned! 40-50kg izmot nehezen viselne el a bőröd
ha netalálnán valami probléma lépne fel pl hogy a muszer nem a megfelelö elven mukodik vagy éppen elkezd fájni az oldalam akkor mi a teendö?-nyugodtan menj oda bármilyen bajoddal ahhoz akitől vetted,biztos vagyok benne,hogy tud ajánlani valami hathatós megoldást
illegális szerre illágális ellenszer-(nálam ez "best of" kategória) -DDT indiából,elég nehéz hozzájutni,de a methabol után ez szinte gyerekjáték lesz
vagy csak bemegyek a patikába és elöállok h hcg kellene és h adjatok -csak zárás előtt próbálj meg odaérni

atyavilág

2010. Május 11. - 10:13:10
Válasz #1375
Nem elérhető

Laciii


Sziasztok!
Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, és nagyon sok mindent tanultam meg itt. Egyet viszont még nem tudok, ezért szeretné megkérdezni.
Sustát 3cm 20G-s tűvel adjuk be haverommal. Ez jó, v kellene másmilyen tű? (21G-22G)
A másik , hogy miután beadja mindig folyik ki egy kevés susta a beadott testrészből. Ez ellen mit lehet tenni? Vagy mi az oka?
Ha valaki leírná nagyon hálás lennék! ;-oo-; :azn:
További jó fórumozást!

2010. Május 13. - 11:55:16
Válasz #1376
Nem elérhető

imi78


Sziasztok!
Van valakinek tippje,hogy mit lehet kezdeni egy már kialakul(biztos ami biztos mindkét mellben levő)gyno-val?
Arimidex segít?Vagy mindösszesen csak a csomó méretét nem engedi nőni?
A gáz az,hogy cucc nélkül is létrejött,nem vettem a jeleket!
Pár hónapja elkezdtek égni a bimbók,majd olyasmi érzés jött mintha homokszemcsék lennének a mellemben.
Ahogy ezek csomóvá kezdtek vállni megmutattam orvonak,aki nem igazán értette miért van mind két oldalon,de megállapította(ultrahang),hogy nem daganat,"csak a mirigy állományok duzzadtak",és majd elmúlik!A gond az,hogy fájdalom kíséri:-lépcsőn való közlekedés,vagy ha megnyomom véletlen.
Mondjuk azt nem egészen értem,hogy legális kiegektől,hogy alakulhat ki ilyesmi?!

2010. Május 13. - 23:32:11
Válasz #1377
Nem elérhető

Maszat


vajon mi lehet Andrással? Elfelejtette visszaszívni?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 13. - 23:34:36
Válasz #1378
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, és nagyon sok mindent tanultam meg itt. Egyet viszont még nem tudok, ezért szeretné megkérdezni.
Sustát 3cm 20G-s tűvel adjuk be haverommal. Ez jó, v kellene másmilyen tű? (21G-22G)
A másik , hogy miután beadja mindig folyik ki egy kevés susta a beadott testrészből. Ez ellen mit lehet tenni? Vagy mi az oka?
Ha valaki leírná nagyon hálás lennék! ;-oo-; :azn:
További jó fórumozást!

Átmegy a 22G-s tűn, nem kell olyan vastag. 21-22 megfelelő.
Seggbe mehet a 40mm-es hosszúság is, combba elég a 25-30mm.

Volt,h nekem is folyt ki, de inkább rövidebb tűnél. Attól is kifolyhat,h vastag a lyuk amit a tű csinál és a hossz is kevés. pl. de fasztudja. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 13. - 23:37:38
Válasz #1379
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
Van valakinek tippje,hogy mit lehet kezdeni egy már kialakul(biztos ami biztos mindkét mellben levő)gyno-val?
Arimidex segít?Vagy mindösszesen csak a csomó méretét nem engedi nőni?
A gáz az,hogy cucc nélkül is létrejött,nem vettem a jeleket!
Pár hónapja elkezdtek égni a bimbók,majd olyasmi érzés jött mintha homokszemcsék lennének a mellemben.
Ahogy ezek csomóvá kezdtek vállni megmutattam orvonak,aki nem igazán értette miért van mind két oldalon,de megállapította(ultrahang),hogy nem daganat,"csak a mirigy állományok duzzadtak",és majd elmúlik!A gond az,hogy fájdalom kíséri:-lépcsőn való közlekedés,vagy ha megnyomom véletlen.
Mondjuk azt nem egészen értem,hogy legális kiegektől,hogy alakulhat ki ilyesmi?!

ha az orvos nem értette akkor nagyon okos orvos bácsi lehetett...

Sok mindentől kialakulhat. Több betegség is okozhat gynot, csak,h megnyugtassalak pl a hererák is  ;D

Edzéstől és kiegészítőktöl függetlenül is keletkezhet gyno. Már a nolvadex is képes összehúzni a kissebb csomókat, az arimidex elméletileg sokkal erősebb, de azt nem ismerem.

Az orvos mit mondott? Írt fel cataflánt meg sanaxot? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26