2024. Május 06. - 13:12:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498622 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Május 14. - 19:57:44
Válasz #1395
Nem elérhető

Milo


Ezeket a szemeseket meglepően nagy számban hamisítják
Riceman

2010. Május 14. - 19:59:21
Válasz #1396
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Olyat hallottatok már, hogy a danaboltól elmegy a libidó?  ;D Beszarok 'ázze.. Elvileg még jobbnak kellene lennie nem?  ::) Meséljen már valaki tapasztalt  8-)

Érdemi választ valaki?  :-}

2010. Május 14. - 20:02:23
Válasz #1397
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok

Olyat hallottatok már, hogy a danaboltól elmegy a libidó?  ;D Beszarok 'ázze.. Elvileg még jobbnak kellene lennie nem?  ::) Meséljen már valaki tapasztalt  8-)

Érdemi választ valaki?  :-}

Elmehet. ...és ilyet tud a kibaszott Anapolon is.

2010. Május 14. - 20:02:49
Válasz #1398
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Olyat hallottatok már, hogy a danaboltól elmegy a libidó?  ;D Beszarok 'ázze.. Elvileg még jobbnak kellene lennie nem?  ::) Meséljen már valaki tapasztalt  8-)

Érdemi választ valaki?  :-}

Elmehet. ...és ilyet tud a kibaszott Anapolon is.

Köszönöm Mester  :-){

2010. Május 15. - 07:00:02
Válasz #1399
Nem elérhető

badrhari


Sziasztok

Olyat hallottatok már, hogy a danaboltól elmegy a libidó?  ;D Beszarok 'ázze.. Elvileg még jobbnak kellene lennie nem?  ::) Meséljen már valaki tapasztalt  8-)

Érdemi választ valaki?  :-}

Hát a haverom szomszédjának Dana kúra alatt állt a zászló.

2010. Május 15. - 07:00:02
Válasz #1400
Nem elérhető

Laciii


Sziasztok!
Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, és nagyon sok mindent tanultam meg itt. Egyet viszont még nem tudok, ezért szeretné megkérdezni.
Sustát 3cm 20G-s tűvel adjuk be haverommal. Ez jó, v kellene másmilyen tű? (21G-22G)
A másik , hogy miután beadja mindig folyik ki egy kevés susta a beadott testrészből. Ez ellen mit lehet tenni? Vagy mi az oka?
Ha valaki leírná nagyon hálás lennék! ;-oo-; :azn:
További jó fórumozást!

Átmegy a 22G-s tűn, nem kell olyan vastag. 21-22 megfelelő.
Seggbe mehet a 40mm-es hosszúság is, combba elég a 25-30mm.

Volt,h nekem is folyt ki, de inkább rövidebb tűnél. Attól is kifolyhat,h vastag a lyuk amit a tű csinál és a hossz is kevés. pl. de fasztudja. ;D

Jah vszeg ezt kurtuk el.. Am olvastam h az unokatesód mostohalánya is nyomja a pakisztáni sustát.  ;D Az én keresztapám is tolja, de nem tudja h eredeti-e.. Minden stimmel, de nem gyullad annyira, csak kicsit érezni másnap a beadás helyét. Ami még szemet szúrt, h a "propionate" írás az ampullán nem igazán "i" betű, henem mintha elnyujtott "i" betű lenne  ;D
Nah a lényeg külföldi fórumokon írták h most ez egy újfajta kamu h "propionate" helyett "proplonate" van ráírva. De nekem a 2 közötti se nem "i" se nem "l" . fasz tudja :-\ ;D Ilyennel nem találkozott vmelyik rokonod?

2010. Május 15. - 07:24:38
Válasz #1401
Nem elérhető

AtomAnti


Biceps 40 pistol 0 ;D ;D ;D

Kifújtam a kávét   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Május 15. - 10:54:59
Válasz #1402
Nem elérhető

flashback


tud valaki valamit arrol hogy a zitazoniumot már nem nagyon forgalmazzák patikákba??tegnap kérdeztem meg....

amugy még valami, susta kura: elsö susta kurám, második héttöl szednék napi 2db nolvát és egy provit kura végéig, majd uccso szuri után 3héttel kb ,nolva és clomid. igy ok?

2010. Május 15. - 17:12:50
Válasz #1403
Nem elérhető

Riper


http://img4.tar.hu/riper/size2/75784044.jpg

Gyors véleményezést kérnék a tapasztaltabbaktól, pár nap múlva leveszem.
Kezdő kúra, cél tömegnövelés és erősödés mérsékelt de már hatásos adagolásban (felénél járok, és nagyon hozott idáig).

Köszönöm a segítséget!
Leave no doubt

2010. Május 15. - 17:34:12
Válasz #1404
Nem elérhető

Yeti


http://img4.tar.hu/riper/size2/75784044.jpg

Gyors véleményezést kérnék a tapasztaltabbaktól, pár nap múlva leveszem.
Kezdő kúra, cél tömegnövelés és erősödés mérsékelt de már hatásos adagolásban (felénél járok, és nagyon hozott idáig).

Köszönöm a segítséget!
Te nem az egyik kolegám vagy véletlenül??? Ő is hasonló kúrában van.  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 15. - 17:53:09
Válasz #1405
Nem elérhető

Maszat


http://img4.tar.hu/riper/size2/75784044.jpg

Gyors véleményezést kérnék a tapasztaltabbaktól, pár nap múlva leveszem.
Kezdő kúra, cél tömegnövelés és erősödés mérsékelt de már hatásos adagolásban (felénél járok, és nagyon hozott idáig).

Köszönöm a segítséget!


Én ugyan nem vagyok tapasztalt, de azért leírom mit gondolok.
proviron helyett novedex xt-t használnék féladagolásban már az elejétől az uccsó szuri után még 2hétig.Utána kis pct+t-bomb.  Clomidot is betehetsz.



A danabolt csak az első 4hétben tolnám és felmennék 60-70mg-ig is(ugyse annyi van benne), az uccsó héten kicsit visszábvéve.A végén inkább winit használnék helyette. Minden másnap 50mg szuris, vagy minden nap 30-40mg szemes. Esetleg mindkettő egyszerre  ;D

HCG-t 3.-4.héttől(de inkább 3.) heti 500NE-t nyomnék.

szerintem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 15. - 21:13:57
Válasz #1406
Nem elérhető

Yeti


http://img4.tar.hu/riper/size2/75784044.jpg

Gyors véleményezést kérnék a tapasztaltabbaktól, pár nap múlva leveszem.
Kezdő kúra, cél tömegnövelés és erősödés mérsékelt de már hatásos adagolásban (felénél járok, és nagyon hozott idáig).

Köszönöm a segítséget!


Én ugyan nem vagyok tapasztalt, de azért leírom mit gondolok.
proviron helyett novedex xt-t használnék féladagolásban már az elejétől az uccsó szuri után még 2hétig.Utána kis pct+t-bomb.  Clomidot is betehetsz.



A danabolt csak az első 4hétben tolnám és felmennék 60-70mg-ig is(ugyse annyi van benne), az uccsó héten kicsit visszábvéve.A végén inkább winit használnék helyette. Minden másnap 50mg szuris, vagy minden nap 30-40mg szemes. Esetleg mindkettő egyszerre  ;D

HCG-t 3.-4.héttől(de inkább 3.) heti 500NE-t nyomnék.

szerintem.
De ezt is csak úgy hallottad...  ***)))

 ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 31. - 20:22:47
Válasz #1407
Nem elérhető

balic



2010. Június 01. - 06:58:48
Válasz #1408
Nem elérhető

DeespoT


Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni elég kezdő vagyok még ebben a dologban. Egy ideje edzek de nincs meg az az eredmény amit szeretnék ezért szeretnék egy olyan szert ami le pucolja rólam a zsírt. Sok mindent mondtak nekem hogy STANOZOLOL WINSTROL egyszerre ... Itt úgy is vannak többen és elég tapasztalt emberek ahogy olvasgatom a fórumot ezért kérem a segítségeteket. Most kezdtem el megint edzeni a héten Január óta. és sajnos elég sok feljött zsírban. Sajnos ez mindig így volt hogy hamar jött fel rám. Eddig mindig szenvedtem ezzel. És most már úgy vagyok vele hogy meg akarom könnyíteni ezt a dolgot. Ezért is kérlek titeket hogy osszátok meg véleményeteket és hogy mit ajánlanátok. "Izomnövelés nem fontos" vagyis nem elsődleges szempont.
Leadandó kilók száma kb 10-12kg.  Heti négy napos edzésprogram és egy 105 kilós 2500kalúriás diéta kezdődött a mai napon.

Előre is köszönöm a segítséget. Off hozzászólásokat nem várok "Tisztában vagyok a hatásokkal...."
Csak mivel még tapasztalatlan e téren. Így jól jönne egy kis segítség

2010. Június 01. - 10:27:32
Válasz #1409
Nem elérhető

mangela87


Csak egy icipici off!!!  ;)   :D
winstrol=stanazol
Meg írtad,hogy tisztában vagy a hatásokkal,mellékhatásokkal,akkor nyilván tisztában vagy egy jól összeállított diétás étrend hatásával is !!!  ;-oo-;
Aztán már röpülnek is a kilók...
A többi,meg csak egy kis plusz !!!
Amúgy ha már vmit mindenképp akarsz szedni,akkor sztem jó választás!
De mellé mehetne némi zsírégető is akkor...