2024. Május 06. - 20:16:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2010. Június 01. - 10:34:07
Válasz #1410
Nem elérhető

Yanou


Deespot!

Ha "tisztában lennél a hatásokkal", akkor nem írnál hülyeségeket halomra! Mi az, hogy stanozolol winstrol egyszerre? A Winstrol hatóanyaga a stanozolol...a kettő egy és ugyanaz! Meg amúgy is Winstrolt zsírégeéshez???? WTF??? Hidd el, a saját érdekedben ne nyúlj cucchoz, mert gőzöd sincs az egészről. Olyan, mintha katonai alapkiképzés után akarnád fellövetni magad a NASA-val, és mikor kiröhögnek az illetékesek Te széttárod a karod és nem érted, hogy miért...

Tedd rendbe a kajálásod, vegyél Nutrex Lipo6-et, vagy a Hydroxycut Hardcore valamelyik verzóját, azokkal legalább nem vágod haza a szervezeted!

Peace! /:-)

2010. Június 01. - 10:39:34
Válasz #1411
Nem elérhető

mangela87


Yanou hozzászólása= mangela87-ével !!! :-))))
Gyakorlatilag...
Csak az övé kicsit durvintósabb...
:-))))

2010. Június 01. - 10:44:50
Válasz #1412
Nem elérhető

Yanou


Elmangeltam a hozzászólásod!  ))=/
Úgy voltam vele, hogy ha má beírtam nem törlöm ki... :D !+"%

2010. Június 01. - 10:59:59
Válasz #1413
Nem elérhető

mangela87


A !+"%   !+"%   !+"%
Azt a NASA-S részt kihagytam volna !!!
Főleg,hogy direkt megkért az offért!!!
De végülis segítőkész voltál,csak picit kemény...
:-))))

2010. Június 01. - 12:22:11
Válasz #1414
Nem elérhető

NM


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

2010. Június 01. - 12:26:39
Válasz #1415
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

Sok embernél, aki gyógyszerekhez nyúl...nincs mit megtartani.

2010. Június 01. - 12:27:30
Válasz #1416
Nem elérhető

God Vazzeg


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

Sok embernél, aki gyógyszerekhez nyúl...nincs mit megtartani.

Ne ebből induljunk ki..  :-}
(... és miért mindig rólam van szó?  ***))))  ;D ;D )

2010. Június 01. - 13:17:00
Válasz #1417
Nem elérhető

George


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D
Nem vagy az ;D

2010. Június 01. - 13:18:17
Válasz #1418
Nem elérhető

NM


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D
Nem vagy az ;D

Na jó, tényleg, a spiro miatt nem. :-X

2010. Június 01. - 13:19:00
Válasz #1419
Nem elérhető

George


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D
Nem vagy az ;D

Na jó, tényleg, a spiro miatt nem. :-X
Így igaz, olyan + teszted lenne, hogy csak villog :D

2010. Június 01. - 15:42:43
Válasz #1420
Nem elérhető

Maszat


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 01. - 16:00:54
Válasz #1421
Nem elérhető

Milo


Valaki megint lebukott?
Riceman

2010. Június 01. - 16:13:37
Válasz #1422
Nem elérhető

DeespoT


Na most már csak meg kell vennem a winit. Meg kinéztem hozzá egy Carnitine 1200+.....

2010. Június 01. - 16:13:37
Válasz #1423
Nem elérhető

DeespoT


Valaki mondja már meg hogy mikor ér véget az az előmoderálós dolog me sehol nem találom rá a választ és iszonyúan idegesít hogy nem jelenik meg az üzenetem.

2010. Június 01. - 16:15:15
Válasz #1424
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Valaki mondja már meg hogy mikor ér véget az az előmoderálós dolog me sehol nem találom rá a választ és iszonyúan idegesít hogy nem jelenik meg az üzenetem.


50 hsz. De te minden hozzászólásodba bedobsz egy konkurens cég termékét, úgyhogy lehet nálad sosem ér véget.