2024. Május 06. - 20:53:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498745 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2010. Június 01. - 16:15:33
Válasz #1425
Nem elérhető

Yeti


Valaki mondja már meg hogy mikor ér véget az az előmoderálós dolog me sehol nem találom rá a választ és iszonyúan idegesít hogy nem jelenik meg az üzenetem.

Hozzászólásokon alapul. Talán 50 után múlik el. Talán.  ????...

mod. Áh, Balu mester megelőzött.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 01. - 16:17:50
Válasz #1426
Nem elérhető

balic


Na most már csak meg kell vennem a winit. Meg kinéztem hozzá egy Carnitine 1200+.....
Kis képed alapján nem értem minek neked - 10-12kg-ra stana.

2010. Június 01. - 16:18:09
Válasz #1427
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki megint lebukott?

Mindegy, mert én úgyse hiszem el hogy bárki is koxolna innen  :-}  ;D  >:D

2010. Június 01. - 16:20:20
Válasz #1428
Nem elérhető

NM


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))

Úúú tényleg, mondom én, hogy öreg vagyok. Azt jól elfelejtettem. Akkor koxos vagyok, fasza.  ;D
De azóta semmi nem volt, eskü  Łł=

2010. Június 01. - 16:20:57
Válasz #1429
Nem elérhető

God Vazzeg


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))

Úúú tényleg, mondom én, hogy öreg vagyok. Azt jól elfelejtettem. Akkor koxos vagyok, fasza.  ;D
De azóta semmi nem volt, eskü  Łł=

Elég jól reagálsz mindenre addigi beszámolóid alapján  ;-oo-;

2010. Június 01. - 16:21:33
Válasz #1430
Nem elérhető

Yeti


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))

Úúú tényleg, mondom én, hogy öreg vagyok. Azt jól elfelejtettem. Akkor koxos vagyok, fasza.  ;D
De azóta semmi nem volt, eskü  Łł=
Azóta!

Előtte meg a Tiger Pharma reklámarca voltál, mi???  ;D ;D ;D ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 01. - 16:23:56
Válasz #1431
Nem elérhető

NM


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))

Úúú tényleg, mondom én, hogy öreg vagyok. Azt jól elfelejtettem. Akkor koxos vagyok, fasza.  ;D
De azóta semmi nem volt, eskü  Łł=
Azóta!

Előtte meg a Tiger Pharma reklámarca voltál, mi???  ;D ;D ;D ;D

80db stanozolol ment le (tehát nem teljes kúra sajna) plusz a spiró. Előtte s azóta (sajnos) semmi. Első a kislányom, ha ő mindent megkapott jöhet a drog.
A bébiétellel frankón lehet diétázni.  ;D
Amugy  meg az 1 éves edzésmultammal minek szúrjak valami komolyabbat?

2010. Június 01. - 16:35:39
Válasz #1432
Nem elérhető

George


Winstrol diéta mellett nem rossz, sőt. Nem zsírt éget, de az izommegtartásban sokat segíthet. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, sokan ezt akarják írni, de rosszul fogalmaznak. De hát mittudhatomén naturálként  ;D

és mi a helyzet a szemes winis sztorirol amit még februárban írogattál a wini topicba?  ;D ***)))

Úúú tényleg, mondom én, hogy öreg vagyok. Azt jól elfelejtettem. Akkor koxos vagyok, fasza.  ;D
De azóta semmi nem volt, eskü  Łł=
Azóta!

Előtte meg a Tiger Pharma reklámarca voltál, mi???  ;D ;D ;D ;D
;D ;D ;D

2010. Június 01. - 16:43:06
Válasz #1433
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Thaiger Pharma.  ;)

2010. Június 01. - 16:44:17
Válasz #1434
Nem elérhető

George


Thaiger Pharma.  ;)
Látszik, hogy ki a legnagyobb kox-guru ;D

2010. Június 01. - 16:49:31
Válasz #1435
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az ember olvas ezt-azt.  ;D

2010. Június 01. - 18:21:50
Válasz #1436
Nem elérhető

Yeti


Thaiger Pharma.  ;)
Látszik, hogy ki a legnagyobb kox-guru ;D
Én ezt nem mertem volna beírni. De kössz!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 01. - 23:29:29
Válasz #1437
Nem elérhető

DeespoT


Az a lényeg hogy régen ilyen voltam amivel tök jól megvoltam elégedve csak most sőrpocak meg minden és nem akar lemenni bármit csinálok. És má a f.sz.m kivan itt a nyár nőzni akarok le akarok menni a strandra és azt akarom hogy már azért ... a csajok ha meg látnak. Meg amúgy is eltunyultam a munkám végett. Ez kb tavaly szeptemberi kép. Sajnos egy átok van rajtam minden feljön és nagyon nehéz és sok áá rengeteg mozgással jön le. Ezért akarom szedni az a retkes winit ha már fogyni nem tudok normálisan akkor legalább úgy nőjek hogy jó legyen.   :-/-

2010. Június 01. - 23:32:31
Válasz #1438
Nem elérhető

NM


Az a lényeg hogy régen ilyen voltam amivel tök jól megvoltam elégedve csak most sőrpocak meg minden és nem akar lemenni bármit csinálok. És má a f.sz.m kivan itt a nyár nőzni akarok le akarok menni a strandra és azt akarom hogy már azért ... a csajok ha meg látnak. Meg amúgy is eltunyultam a munkám végett. Ez kb tavaly szeptemberi kép. Sajnos egy átok van rajtam minden feljön és nagyon nehéz és sok áá rengeteg mozgással jön le. Ezért akarom szedni az a retkes winit ha már fogyni nem tudok normálisan akkor legalább úgy nőjek hogy jó legyen.   :-/-


Magában a winstroltól nem fogsz számottevően nőni. Vagyis csodát ne várj. Jó alapokkal szeparáltságot hoz, kerekebb, minőségibb izmokat (de NEM tömeget), de nem az a hard-core cucc, pláne nem magában. Ettől nem fognak a nők megdugni a strandon.
Megkockáztatom, semmit nem fogsz észrevenni.

2010. Június 02. - 08:50:05
Válasz #1439
Nem elérhető

DeespoT


Nem baj az utolsó most hogy rámugorjanak a nők. Most edzés ez az első.