2024. Május 06. - 14:15:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2010. Június 03. - 23:18:40
Válasz #1470
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok skacok!
Látom itt azért már picit értenek a témához. Szal annyi lenne, hogy elkezdenék egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerintetek jo? Picit lekéne dobnom így a zsírbol, de azért elég sokat fejlodtem az elmult idoben.

amint olvashatod Gabe itt a nagy koxguru. Írjál Neki privit. Nem mindig látja a priviket, de ha 3x küldöd akkor villog és úgy hamarabb észreveszi.  ;-oo-;
Hogy szarjál gecit Maszti! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 04. - 09:56:54
Válasz #1471
Nem elérhető

Breaker


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)


 :-){ :-){

Záhsztákhúrva... ****:))) ****:))))))




Gondolom csak poénból írta az illető.
Ne basztassátok szét, csak valszeg kevés volt neki a smile készlet.


Persze hogy viccből írtam mindenki tudja, hogy akinek jó a genetikája az 1:1 be építi be izomba a porokat!
Tudom tudom ez csak azokra a porokra igaz amelyek tömegnövelő néven futnak mert azok teljesen szintetikusak és tele vannak szteroidokkal meg növekedési hormonokkal.                       


( !+"%)

2010. Június 04. - 19:40:56
Válasz #1472
Nem elérhető

warren


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)


 :-){ :-){

Záhsztákhúrva... ****:))) ****:))))))




Gondolom csak poénból írta az illető.
Ne basztassátok szét, csak valszeg kevés volt neki a smile készlet.


Persze hogy viccből írtam mindenki tudja, hogy akinek jó a genetikája az 1:1 be építi be izomba a porokat!
Tudom tudom ez csak azokra a porokra igaz amelyek tömegnövelő néven futnak mert azok teljesen szintetikusak és tele vannak szteroidokkal meg növekedési hormonokkal.                       


( !+"%)

Én meg azt hittem eddig hogy a tömegnövelőben tényleg aszteroidák vannak. ????...
Mindig tanul valamit az ember.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Június 08. - 13:22:32
Válasz #1473
Nem elérhető

Everlast Boxing


Üdv!!! 17 éves vagyok 185 cm 94 kiló 2 éve edzek..... elszeretném kezdeni az első kúrámat, boldenone-ról valaki tud dobni valami infot, nem nagyon vagyok jártas ilyen téren, ezért szeretnék minél több dolgot megtudni... meg hogy boldenone utána kell e hcg? üdv!!
Soha ne add fel!!!!

2010. Június 08. - 13:56:26
Válasz #1474
Nem elérhető

Milo


1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
Riceman

2010. Június 08. - 16:39:41
Válasz #1475
Nem elérhető

dino


1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
nem? rossz helyen keresed.. bár a kezdő srác nagy valószínűséggel alácsúszik vmi kajlinak  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 08. - 16:51:47
Válasz #1476
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
nem? rossz helyen keresed.. bár a kezdő srác nagy valószínűséggel alácsúszik vmi kajlinak  :)

Írj egy gyártót és gyógyszernevet légyszíves, ami 100%-osan biztos, hogy boldenone van benne...ergo nem UGL gyártó.

2010. Június 08. - 17:00:54
Válasz #1477
Nem elérhető

dino


1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
nem? rossz helyen keresed.. bár a kezdő srác nagy valószínűséggel alácsúszik vmi kajlinak  :)

Írj egy gyártót és gyógyszernevet légyszíves, ami 100%-osan biztos, hogy boldenone van benne...ergo nem UGL gyártó.
Tornel  mexikói
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 08. - 17:01:25
Válasz #1478
Nem elérhető

Everlast Boxing


azt nem vágja valaki meddig van benne a szervezetbe?? mert bokszolok azt át kéne menni  a sportorvosin.... üdv
Soha ne add fel!!!!

2010. Június 08. - 17:01:59
Válasz #1479
Nem elérhető

dino


1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
nem? rossz helyen keresed.. bár a kezdő srác nagy valószínűséggel alácsúszik vmi kajlinak  :)

Írj egy gyártót és gyógyszernevet légyszíves, ami 100%-osan biztos, hogy boldenone van benne...ergo nem UGL gyártó.
Tornel  Equipoise mexikói
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 08. - 17:03:54
Válasz #1480
Nem elérhető

dino


azt nem vágja valaki meddig van benne a szervezetbe?? mert bokszolok azt át kéne menni  a sportorvosin.... üdv
ha jol tudom számolhatsz ugy mintha deca lenne.. szóval nem 2 hét alatt ürül :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 08. - 17:09:54
Válasz #1481
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
1,fiatal vagymég
2,kishazánkba nem valószínü hogy kapsz eredeti boldit
nem? rossz helyen keresed.. bár a kezdő srác nagy valószínűséggel alácsúszik vmi kajlinak  :)

Írj egy gyártót és gyógyszernevet légyszíves, ami 100%-osan biztos, hogy boldenone van benne...ergo nem UGL gyártó.
Tornel  Equipoise mexikói

Szimpatikus ez az 50ml-es kiszerelés.  ;D

2010. Június 08. - 17:12:40
Válasz #1482
Nem elérhető

Everlast Boxing


kösz az infot, valahogy megoldom :D
Soha ne add fel!!!!

2010. Június 08. - 19:47:34
Válasz #1483
Nem elérhető

Jordan


azt nem vágja valaki meddig van benne a szervezetbe?? mert bokszolok azt át kéne menni  a sportorvosin.... üdv

16-18 honap alatt urul ki teljesen
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Június 08. - 20:37:21
Válasz #1484
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
azt nem vágja valaki meddig van benne a szervezetbe?? mert bokszolok azt át kéne menni  a sportorvosin.... üdv
ha jol tudom számolhatsz ugy mintha deca lenne.. szóval nem 2 hét alatt ürül :)

5 hónap  ;)