2024. Május 06. - 23:04:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498781 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2010. Június 09. - 19:44:50
Válasz #1485
Nem elérhető

Maszat


Nincs megfelelő topic ezért ide írom.

Lehetőségem van eredeti andriol testocapshoz

Nem tom,h néz ki a doboza, gondolom ez:


40mg testosteron undecanoate-ot tartalmaz, kis sárga kapszula. Kérdésem,h ezzel lehet valamit kezdeni? Mire jó? Mi az ajánlott mennyiség?

Nem foglalkoznék vele, de ha már lenne eredeti akkor érdekelne. Meg eleve nem hallottam még róla.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 09. - 19:52:42
Válasz #1486
Nem elérhető

mack


Nincs megfelelő topic ezért ide írom.

Lehetőségem van eredeti andriol testocapshoz

Nem tom,h néz ki a doboza, gondolom ez:


40mg testosteron undecanoate-ot tartalmaz, kis sárga kapszula. Kérdésem,h ezzel lehet valamit kezdeni? Mire jó? Mi az ajánlott mennyiség?

Nem foglalkoznék vele, de ha már lenne eredeti akkor érdekelne. Meg eleve nem hallottam még róla.


má lehet lejárt a szavatossága  ***)))

2010. Június 09. - 19:54:58
Válasz #1487
Nem elérhető

NM


Nincs megfelelő topic ezért ide írom.

Lehetőségem van eredeti andriol testocapshoz

Nem tom,h néz ki a doboza, gondolom ez:


40mg testosteron undecanoate-ot tartalmaz, kis sárga kapszula. Kérdésem,h ezzel lehet valamit kezdeni? Mire jó? Mi az ajánlott mennyiség?

Nem foglalkoznék vele, de ha már lenne eredeti akkor érdekelne. Meg eleve nem hallottam még róla.


Ne törőőődj, nyomassad, neked minden hat  (:-)
 ;-oo-;

2010. Június 09. - 19:55:55
Válasz #1488
Nem elérhető

Maszat


Te isten barma ez nem az enyém. ;D Írtam is,h nem tudom,h néz ki a doboza, gondolom ez. Az enyém szavatos lesz és 100%real.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 09. - 19:59:17
Válasz #1489
Nem elérhető

mack


Te isten barma ez nem az enyém. ;D Írtam is,h nem tudom,h néz ki a doboza, gondolom ez. Az enyém szavatos lesz és 100%real.

te gelesztás, gondoltam hogy kigúgliztad  ;) de ezt nem lehetett kihagyni  :D

2010. Június 09. - 20:00:51
Válasz #1490
Nem elérhető

Maszat


Te isten barma ez nem az enyém. ;D Írtam is,h nem tudom,h néz ki a doboza, gondolom ez. Az enyém szavatos lesz és 100%real.

te gelesztás, gondoltam hogy kigúgliztad  ;) de ezt nem lehetett kihagyni  :D

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 10. - 12:17:40
Válasz #1491
Nem elérhető

pmiller06


Andrej barátom emlegette a testosteron undecaonate tablettákat gyakran. Irj neki privit! Biztos segít felállítani neked egy kúrát..azt is megmondja mennyit kell magadba hajintani. Igaze Andrej?  Igaze Balu? :-){

2010. Június 10. - 12:23:02
Válasz #1492
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Andrej barátom emlegette a testosteron undecaonate tablettákat gyakran. Irj neki privit! Biztos segít felállítani neked egy kúrát..azt is megmondja mennyit kell magadba hajintani. Igaze Andrej?  Igaze Balu? :-){

Igaz hát. Amúgy épp tegnap írtam neki én is egy privit, de nem válaszolt.  :-\

2010. Június 10. - 12:28:31
Válasz #1493
Nem elérhető

pmiller06


Andrej barátom emlegette a testosteron undecaonate tablettákat gyakran. Irj neki privit! Biztos segít felállítani neked egy kúrát..azt is megmondja mennyit kell magadba hajintani. Igaze Andrej?  Igaze Balu? :-){

Igaz hát. Amúgy épp tegnap írtam neki én is egy privit, de nem válaszolt.  :-\

Tanácstalan vagy te is, mennyi methandrostenolone-t kell hajintanod a testosteron undecaonate tabletták mellé? :D Andrej jól van egyébként. Utazgat mostanság és nem gyakran jut gépközelbe, ezért nem ír

Én nem tanácstalanságom miatt fordultam hozzá! :D Csupán szívemen viselem az ilyen segítőkész emberek sorsát, mint amilyen ő   :-){

2010. Június 10. - 12:29:23
Válasz #1494
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Andrej barátom emlegette a testosteron undecaonate tablettákat gyakran. Irj neki privit! Biztos segít felállítani neked egy kúrát..azt is megmondja mennyit kell magadba hajintani. Igaze Andrej?  Igaze Balu? :-){

Igaz hát. Amúgy épp tegnap írtam neki én is egy privit, de nem válaszolt.  :-\

Tanácstalan vagy te is, mennyi methandrostenolone-t kell hajintanod a testosteron undecaonate tabletták mellé? :D Andrej jól van egyébként. Utazgat mostanság és nem gyakran jut gépközelbe, ezért nem ír

Én nem tanácstalanságom miatt fordultam hozzá! :D Csupán szívemen viselem az ilyen segítőkész emberek sorsát, mint amilyen ő   :-){


 ;D

2010. Június 18. - 10:39:03
Válasz #1495
Nem elérhető

DeespoT


Sziasztok a héten érkezett meg a stana 5mg -os  a  hologrammos
http://www.thesteroidshop.com/images/Stanzol.jpg
Szóval válaszokat szeretnék hogy egy 2 hetes kúra esetén hogy szedjem ha napi 8 10tabi -ig mennék fel fel.
Valaki írja fel pontosan a felvezetést a telítést majd a levezetést.
Előre is kösz.


2010. Június 18. - 11:01:18
Válasz #1496
Nem elérhető

George


Sziasztok a héten érkezett meg a stana 5mg -os  a  hologrammos
http://www.thesteroidshop.com/images/Stanzol.jpg
Szóval válaszokat szeretnék hogy egy 2 hetes kúra esetén hogy szedjem ha napi 8 10tabi -ig mennék fel fel.
Valaki írja fel pontosan a felvezetést a telítést majd a levezetést.
Előre is kösz.


Akkor kezdjük ott, hogy leszeded a Bernát képét nagyon gyorsan :-} A többit meg szépen keresd meg, legalább 100x le lett írva - bár megjegyzem, tök fölöslegesen, a sok szar között elveszik az érdemi info, sokan meg csak idejönnek, beböfögnek valamit, és azt hiszik, hogy valami Mr Univers majd komplett kúrát fog nekik összerakni felvezetés, levezetés, utókúra, kaja+edzésterv kíséretében. Jó reggelt ébresztő, FEL!!! ;D

2010. Június 18. - 11:08:38
Válasz #1497
Nem elérhető

hopika


Sziasztok a héten érkezett meg a stana 5mg -os  a  hologrammos
http://www.thesteroidshop.com/images/Stanzol.jpg
Szóval válaszokat szeretnék hogy egy 2 hetes kúra esetén hogy szedjem ha napi 8 10tabi -ig mennék fel fel.
Valaki írja fel pontosan a felvezetést a telítést majd a levezetést.
Előre is kösz.


****)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 18. - 11:17:50
Válasz #1498
Nem elérhető

George


Balu!!!!!! @-o !+"%

2010. Június 18. - 11:21:11
Válasz #1499
Nem elérhető

hopika


Énekest keres a zenekar...lehetne a srácnak jelentkeznie:mintha lenne valami hasonlóság köztük! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!