2024. Május 06. - 13:44:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498627 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2010. Június 23. - 16:50:50
Válasz #1530
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok. Én 6 évig sportoltam folyamatosan de nem a testépítés területén. Box, Thai Box, utcaiharc, kimondottan csak full contact sportokat űztem,
mindezek mellett lejártam a terembe jómagam is, hogy erősödjek formálódjak, kicsit "nagyobb darab" legyek.
Ehez természetessen használtam -om: creatin, Tömegnövelő és fehérje készítményeket + plussz megfelelő étrend, egyébb vitaminok, ám mégsem "nőttem" csak erősödtem. Ez nem rossz, de a 167cm-es magasságomhoz szeretnék dominánsabb külsőt. 1 teljes éve abbahagytam a küzdősportokat ám mégsem jön az eredmény, "szimplán csak erős vagyok" .70kg a súlyom.
Ám a lényeg az hogy összeállítottak nekem egy kúrát: testosteron enantat, Oxymetholone, természetesen a fent említettek mellett.
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ti ajánlanátok e még valamit mindehhez vagy megfelel a célokra?
- +10-15kg
- felszedett súly nagyrészének, megtartása

A válaszokat előre is köszönöm!

az oxy nem testépítőknek való, sőt szerintem csak fogyatékos hülyéknek való. első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.

Ne tudd meg mennyi "fogyatékos hülye" van a testépítők közt.  ;)
De most őszintén Balu szerinted van értelme az anapolonnak? és most vonatkoztassunk el a a kezdő sráctól..

Nagyon sok testépítő használja tömegelős időszakban...sőt, Amerikában pár héttel verseny előtt is használják sokan ha jól tudom.
Amúgy nem feltétlenül jön fel 15kg 3 hét alatt. Valakinek biztos feljön annyi, el tudom képzelni simán...de nem törvényszerű. Ha jól van összeállítva a kúra, és nem arról szól a dolog, hogy hízzunk minnél többet, akkor nem fog az történni, hogy 15kg fel...majd 2 hét múlva nincs semmi belőle.  ;) Amúgy az egyik legkárosabb szteroid, szóval senkit nem bíztatnék a használatára még véletlenül sem.

2010. Június 23. - 16:57:58
Válasz #1531
Nem elérhető

player


Sziasztok. Én 6 évig sportoltam folyamatosan de nem a testépítés területén. Box, Thai Box, utcaiharc, kimondottan csak full contact sportokat űztem,
mindezek mellett lejártam a terembe jómagam is, hogy erősödjek formálódjak, kicsit "nagyobb darab" legyek.
Ehez természetessen használtam -om: creatin, Tömegnövelő és fehérje készítményeket + plussz megfelelő étrend, egyébb vitaminok, ám mégsem "nőttem" csak erősödtem. Ez nem rossz, de a 167cm-es magasságomhoz szeretnék dominánsabb külsőt. 1 teljes éve abbahagytam a küzdősportokat ám mégsem jön az eredmény, "szimplán csak erős vagyok" .70kg a súlyom.
Ám a lényeg az hogy összeállítottak nekem egy kúrát: testosteron enantat, Oxymetholone, természetesen a fent említettek mellett.
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ti ajánlanátok e még valamit mindehhez vagy megfelel a célokra?
- +10-15kg
- felszedett súly nagyrészének, megtartása

A válaszokat előre is köszönöm!

az oxy nem testépítőknek való, sőt szerintem csak fogyatékos hülyéknek való. első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.
30-60 winstrollal nem nyúlsz bele?

2010. Június 23. - 17:04:14
Válasz #1532
Nem elérhető

Milo


hát egy 70kg os embernek aki még nem koxolt szerintem simán dobhatna 15kg ot
Riceman

2010. Június 23. - 17:06:06
Válasz #1533
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hát egy 70kg os embernek aki még nem koxolt szerintem simán dobhatna 15kg ot

Ez annyira sok dolgon múlik, hogy meg sem lehet tippelni. Maradjunk ennyiben szerintem.
Egy 70 kilós embernek amúgy sem Anapolon-on kéne gondolkodni, hanem kaján.

2010. Június 23. - 17:06:23
Válasz #1534
Nem elérhető

dino


Sziasztok. Én 6 évig sportoltam folyamatosan de nem a testépítés területén. Box, Thai Box, utcaiharc, kimondottan csak full contact sportokat űztem,
mindezek mellett lejártam a terembe jómagam is, hogy erősödjek formálódjak, kicsit "nagyobb darab" legyek.
Ehez természetessen használtam -om: creatin, Tömegnövelő és fehérje készítményeket + plussz megfelelő étrend, egyébb vitaminok, ám mégsem "nőttem" csak erősödtem. Ez nem rossz, de a 167cm-es magasságomhoz szeretnék dominánsabb külsőt. 1 teljes éve abbahagytam a küzdősportokat ám mégsem jön az eredmény, "szimplán csak erős vagyok" .70kg a súlyom.
Ám a lényeg az hogy összeállítottak nekem egy kúrát: testosteron enantat, Oxymetholone, természetesen a fent említettek mellett.
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ti ajánlanátok e még valamit mindehhez vagy megfelel a célokra?
- +10-15kg
- felszedett súly nagyrészének, megtartása

A válaszokat előre is köszönöm!

az oxy nem testépítőknek való, sőt szerintem csak fogyatékos hülyéknek való. első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.
30-60 winstrollal nem nyúlsz bele?
60at még nem próbáltam, 30nál nem volt gond
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 23. - 17:07:23
Válasz #1535
Nem elérhető

dino


hát egy 70kg os embernek aki még nem koxolt szerintem simán dobhatna 15kg ot

Ez annyira sok dolgon múlik, hogy meg sem lehet tippelni. Maradjunk ennyiben szerintem.
Egy 70 kilós embernek amúgy sem Anapolon-on kéne gondolkodni, hanem kaján.
ez meg a másik. bár azt írta a kaja renben. de ez üti azt az állítását, h nem fejlődik.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 23. - 17:15:05
Válasz #1536
Nem elérhető

George


Amúgy az egyik legkárosabb szteroid, szóval senkit nem bíztatnék a használatára még véletlenül sem.
Annyira káros, hogy AIDS-es betegeknek lett kifejlesztve, és rendszeresen szedik, így tudnak életminőséget fenntartani. Erős anyag az tény, ésszel kell használni, na ez nem megy sokaknak. A több nem = a jobbal, anapolon+ena elég jó kombó, persze ha 4 hét után felváltja az anapolont valami más. Na nem akarok én itt tanácsot osztogtani :laugh:
Ja, és persze ne feledkezzünk meg szegény májunkról, adjunk neki valami májvédőt, meg nem árt inni egy keveset, hogy a veséket kicsit átmossuk ::) Persze nem alkohollal ***))))

2010. Június 23. - 17:21:40
Válasz #1537
Nem elérhető

dino


Amúgy az egyik legkárosabb szteroid, szóval senkit nem bíztatnék a használatára még véletlenül sem.
Annyira káros, hogy AIDS-es betegeknek lett kifejlesztve, és rendszeresen szedik, így tudnak életminőséget fenntartani. Erős anyag az tény, ésszel kell használni, na ez nem megy sokaknak. A több nem = a jobbal, anapolon+ena elég jó kombó, persze ha 4 hét után felváltja az anapolont valami más. Na nem akarok én itt tanácsot osztogtani :laugh:
Ja, és persze ne feledkezzünk meg szegény májunkról, adjunk neki valami májvédőt, meg nem árt inni egy keveset, hogy a veséket kicsit átmossuk ::) Persze nem alkohollal ***))))
meg akarod ölni szegényt?  ;D  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 23. - 17:30:15
Válasz #1538
Nem elérhető

George


Amúgy az egyik legkárosabb szteroid, szóval senkit nem bíztatnék a használatára még véletlenül sem.
Annyira káros, hogy AIDS-es betegeknek lett kifejlesztve, és rendszeresen szedik, így tudnak életminőséget fenntartani. Erős anyag az tény, ésszel kell használni, na ez nem megy sokaknak. A több nem = a jobbal, anapolon+ena elég jó kombó, persze ha 4 hét után felváltja az anapolont valami más. Na nem akarok én itt tanácsot osztogtani :laugh:
Ja, és persze ne feledkezzünk meg szegény májunkról, adjunk neki valami májvédőt, meg nem árt inni egy keveset, hogy a veséket kicsit átmossuk ::) Persze nem alkohollal ***))))
meg akarod ölni szegényt?  ;D  ;D
Isten ments, ha moderátor lennék(szerencsétekre nem vagyok >:D ) akkor már rég zártam/töröltem/elsüllyesztettem/felszántottam volna az egész koxos témát itt, annyi hülyeség megy. Vagy valami más rendszert kellene kidolgozni rá, mondjuk hsz.-hoz kötni a látogatását, beírást, stb, mert aki innen akar kiokosodni(ami szinte kizárt, hogy sikerülni fog, mivel meg sem próbálnak olvasni), az nagyon messze jár az igazságtól :-}

2010. Június 23. - 17:31:27
Válasz #1539
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
ne kokszoljatok  :-/-(-:

2010. Június 23. - 17:43:30
Válasz #1540
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 23. - 17:53:41
Válasz #1541
Nem elérhető

Kicsi-T


Hát, köszönöm a sok jó tanácsot! Igazából nem kiokosodni látogattam el közétek, egyszerün több vélemeny jobb mint az az 1 amit a "koxok irányában kaptam".
Higyjétek el a súly problémával kapcsolatban konzultáltam dokival is. A válsz annyivolt, hogy: gyors az anyagcserém és a munkámból kifolyólagsem igazán könnyű a hízás.
Ezen információk tudatában gondolkodtam el a koxon.
Mégegyszer köszöm tanácsaitokat!

2010. Június 23. - 18:04:31
Válasz #1542
Nem elérhető

pmiller06


Egyél többet! Sokkal többet!

2010. Június 23. - 19:47:33
Válasz #1543
Nem elérhető

George


Hát, köszönöm a sok jó tanácsot! Igazából nem kiokosodni látogattam el közétek, egyszerün több vélemeny jobb mint az az 1 amit a "koxok irányában kaptam".
Higyjétek el a súly problémával kapcsolatban konzultáltam dokival is. A válsz annyivolt, hogy: gyors az anyagcserém és a munkámból kifolyólagsem igazán könnyű a hízás.
Ezen információk tudatában gondolkodtam el a koxon.
Mégegyszer köszöm tanácsaitokat!
Gyógyszer témában nincs olyan, hogy eleget tudsz...ha csinálni akarsz valamit, akkor igenis utána kell járni, nem hagyatkozhatsz anonim valakik véleményére, akiket nem is látsz.
Szar az ilyen, de vannak olyan helyzetek, amikor egyszerűen el kell fogadni azt, hogy nem fog menni a jelenlegi életvitel mellett a fejlődés: anyagi, étrendbeli, munka miatti, pihenés hiánya, vagy akármilyen dolgok közbejönnek, akkor nem megy. Ha nem tudsz fejlődni a mostani leírt szinten kox nélkül, akkor a koxal elért fejlődésedből sem marad meg majd semmi! Ezt nem árt mérlegelned, hogy van-e ÉRTELME egyáltalán kockáztatni az egészséged a semmiért!

2010. Június 23. - 21:50:27
Válasz #1544
Nem elérhető

Milo


Ezek bölcs gondolatok. És az a rossz még ha mindent jól csinálsz:kaja,edzés stb.. akkor is hosszú éveknek kell eltelnie mire meglesz az eredmény. Amikor kezdtem az egészet fél évig nem volt étrendem,összevissza edzettem eredmény szinte semmi. utána elolvastam neten szinte mindent,megvalósítottam és fokozatosan jöttek a kilók,erő.Az elején volta legrosszab amikor iqbajnok osztálytársaim kiröhögtek hogy edzek azt nem is látszik semmi. Ma már ha összetalálkozok velük két variáció van:megdicsér,csodálkozik ,a másik hogy lehajtja a fejét úgy tesz mintha észre se venne azt lapít
Riceman