2024. Május 06. - 19:21:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498714 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2010. Július 03. - 19:36:10
Válasz #1590
Nem elérhető

tabiherceg


Egy  kis segitsgéget várok srácok, lécci :-){
A régi hsz-imtöl elnézve és a szemes szarságoktol amikkel röhögtettem magam eltekintve, most akarok egy Deca+Susta kurát csinálni a jövő hónapban.
E dolgok után rendesen utánnaolvastam és mivel hogy első kura lesz szerintem elég 7 Susta és 5 Deca amely igy menne:
1 hét: 1 susta
2-6 hét: heti 1 susta és heti 1 deca
7 hét: 1 susta
Levezetésnek Gaspari Novedex XT+ vmi ösztrogénblokkoló.
ÉN ennyire gondoltam mert hát az anyagi korlátaim elég szűkösek de Ha valami nemjó kérlek javitsatok ki.
Köszi szépen.

2010. Július 04. - 17:18:52
Válasz #1591
Nem elérhető

Warrior


Üdv!!!

Valaki nem hallott esetleg erről az "új" Thai Danabolról(zöld sziv alaku),mert valahogy nem sok mindent hallottam róla.

most szeretném elkezdeni az első kúrámat 19 éves vagyok 185 cm 93 kiló. 2 és fél élve edzek.

A kúra úgy nézne ki 10 hétig reggel kaja előtt két szem,majd edzés előtt megint félórával két szem.

utána meg 20 napig reggel este  1-1 szem nolvadex. esetleg lenne értelme mellé nyomni valami szurit is?

előre is köszi,bocsi a sok faszágért kicsit próbálok tájékozódni.
Soha nem adom fel!!!!!

2010. Július 09. - 23:47:12
Válasz #1592
Nem elérhető

andris06


Üdv!!!

Valaki nem hallott esetleg erről az "új" Thai Danabolról(zöld sziv alaku),mert valahogy nem sok mindent hallottam róla.

most szeretném elkezdeni az első kúrámat 19 éves vagyok 185 cm 93 kiló. 2 és fél élve edzek.

A kúra úgy nézne ki 10 hétig reggel kaja előtt két szem,majd edzés előtt megint félórával két szem.

utána meg 20 napig reggel este  1-1 szem nolvadex. esetleg lenne értelme mellé nyomni valami szurit is?

előre is köszi,bocsi a sok faszágért kicsit próbálok tájékozódni.

Ne szedd.Methyltesto!!!!!Volt ilyen a kezembe, meg haveron láttam a hatásait.Felfújta meg hozta az erőt, de utána szépen leengedett a srác!

2010. Július 15. - 09:53:31
Válasz #1593
Nem elérhető

dani.89


Sziasztok!
Kellene egy kis segítség,
sustenon 250 et használok, heti 500 at,3 adag van bennt, eddig még nem aromatizálodott, de szeretnék szedni hozzá aromatizálodás ellen valamit, meg persze a kúrát is szeretném levezetni valamivel, gondolom hüjének tertotok, hogy eddig nem szedtem mellé semmit, mert akiket ismerek azok se szedtek aztán csak ők ajánlották a sustát, elkezdtem és csak az első szuri után kezdtem el utánnanézni, mondom eddig semmi bajom sincs tőle, a hatását tapasztalom, .....-t, és .....-t szedek mellette, másfél hét alatt 5kg ot szedtem fel. tanácsokat és segítséget is előre köszönom!

2010. Július 23. - 14:45:26
Válasz #1594
Nem elérhető

proteinke


Sziasztok,

ha esetleg valakinek van tapasztalata, illetve egyéb információja(magyar leírás..stb..) a Boldenoneról azt szívesen fogadnám és nagyon megköszönném! Ezen kívül érdekelne még egy kombinálási terv a Boldenone és Winstrol gyógyszerekről. Mivel még csak Stanozolol hatóanyagú készítményhez volt közöm, nem sokat tudok a kombinálásos dolgokról, de viszont érdekelne... csont száraz izömtömeg felhozatala a cél.. étrendem megvan, bár tápkieget nem eszek egyelőre, eddig nem nagyon volt rá szükségem, de a kúra alatt valószínűleg ki kell majd egészítenem...nem testépítő vagyok, hanem küzdősportoló, ezért sem akarok olyan hatalmas vizes tömeget...gyors és robbanékonynak kell maradnom, de a kategória váltás miatt most kellene egy kis plusz tömeg!

Mivel a Boldenone topicban lényegében semmi hasznos információt nem találtam, ezért fordulok ide, ugyanis mondhatjuk kezdő kúrának, ami már komolyabb lenne....Előre is köszönök mindent srácok!

 /7%
GOD WILL JUDGE OUR ENEMIES, WE'LL ARRANGE THE MEETING!

2010. Július 28. - 08:09:40
Válasz #1595
Nem elérhető

tubanet


Sziasztok kollegák.

 

27 éves vagyok 4 éve edzek és most szeretnék először cucchoz nyúlni.Sajnos elkezdtem fórumokat olvasni.Ezt azért mondom mert szinte mindenki mást mond más a véleménye.Mire elhatározom hogy valami jó lesz biztos hogy olvasok olyat ami elveszi a kedvem tőle.
Ha bárki hozzá tud szólni megköszönöm.

A táplálkozás természetesen rendbe lenne.Kg-ként 3g fehérje és megfelelő szénhidrát.Mindenképpen susta vagy decában gondolkodom.Nem szeretnék szemeset nyomni.Jövő tavasszal pedig winivel szeretnék száraz tömeget építeni.De ez még odébb lesz.Mivel lehetne kombinálni a decát vagy a sustát?Proviron kell-e közbe?Levezetésnek closti és hcg?Rengetegen írják hogy önmagában a deca nem jó választás.Sokan nem alszanak tőle stb.Előre is köszönöm a segítségeket!!

Az erő legyen veletek!!


2010. Augusztus 24. - 12:58:28
Válasz #1596
Nem elérhető

pobimobi123


Primobolan depot és boldenon érdekelne. Lehet-e itthon olyat kapni, ami működik is? Gyakorlati tapasztalatok is érdekelnének.
Az Anabolics 2009-ben található  (80. oldal) található teszto+boldi+primo kúrát próbálta már valaki?

2010. Augusztus 28. - 15:15:08
Válasz #1597
Nem elérhető

Aces


Üdv!!!

Valaki nem hallott esetleg erről az "új" Thai Danabolról(zöld sziv alaku),mert valahogy nem sok mindent hallottam róla.

most szeretném elkezdeni az első kúrámat 19 éves vagyok 185 cm 93 kiló. 2 és fél élve edzek.

A kúra úgy nézne ki 10 hétig reggel kaja előtt két szem,majd edzés előtt megint félórával két szem.

utána meg 20 napig reggel este  1-1 szem nolvadex. esetleg lenne értelme mellé nyomni valami szurit is?

előre is köszi,bocsi a sok faszágért kicsit próbálok tájékozódni.



Szia!!

Mindenképp lebeszélnélek ilyesféle kúrákról, mert ha jól olvastam 19 éves vagy, és ezáltal semmi, de semmi + nem adhat neked egy ilyen típusú kúra.
Enyi idősen azon kéne gondolkodj, hogy minnél jobb cégek minnél komolyabb kreatintranszportrendesterü termékei mellé válogass-e NO fokozót vagy sem!!!!!
Ha még nem kezdted el a KÚRÁDAT akkor, passzold el, vagy tedd el mert ha mindenképp szeretnéd akkor van értelme talán 5 év múlva, de csakis ha ebben látod az utolsó esélyt.
Ne kockáztass feleslegesen életed egézséged egy van csak legalábbis ebben az életedben ****:))))))

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #1598
Nem elérhető

gdave05


Sziasztok!érdeklődni szeretnék tai anabol kúráról 400 szemes!
25 éves vagyok 4 éve edzek!Heti 4 szer!182 cm magas 95 kg vagyok !
+kiegészitők lennének fehérje,creatin ,vitamin ,aminósav !a napi fehérjebevitel 3 g /tstkg szénhidrát 2g/tstkg onkén!
Milyen levezetést ajánlanátok mert erről kevés információt találtam  és az is mindegyik más volt!
Előre is köszönöm a segitséget!

2010. Szeptember 04. - 08:09:39
Válasz #1599
Nem elérhető

gdave05


Vagyis információt azt már találtam csak nem igazán tudtam eldönteni melyik lenne jó levezetés!Egy 8-9 hetes kúrának!
Hcg esteleg Novadex vagy Clostilbegy?

2010. Szeptember 07. - 09:12:46
Válasz #1600
Nem elérhető

BUD


Segítségeteket szeretném kérni:van esetleg valakinek valamilyen infója következőről: ?:-/ oral-turinabol hogy kell szedni? A könyv HCG-t és clomidot ír. Gondolom ennek szedése is piramisban történik..... légyszíves segítsetek...
Akinek van esetleg gyakorlati információja, vagy tapasztalati örülnék ha megosztaná velem

2010. Szeptember 11. - 17:34:11
Válasz #1601
Nem elérhető

rival


Hali

Most kezdtem az első kúrám http://img202.imageshack.us/img202/5187/stanosimstanozololnovoc.jpg ezzel a cuccal. Kiváncsi lennék rá mit gondoltok szerintetek kamu vagy jó ?
előre is köszi a válaszokat /:-)

2010. Szeptember 17. - 12:58:27
Válasz #1602
Nem elérhető

imbusz01


 #:-)Sziasztok! Először is azzal kezdem hogy bocsi hogy ide írom és hogy nem olvastam végig szinte az összes oldalt, biztosan volt már ilyen kérdés.Keresgéltem de én nem nagyon találtam meg.  :azn:
Az lenne a kérdésem, hogy stanazolol 5 mg -os tablettás kúrát akarnék csinálni, minden rendben van az edzéssel, néha a kajával van gond de akkor jön a másodrangú fehérje a túró @:-) szóval midnig megoldom. Minden rendben van csak szeretnék most minőségi izomzatot felszedni, amit remélek hogy sikerül. Ebben kérném a segítségeteket hogy hogyan vezessem fel utána napi hány szemet szedjek, és a levezetés, majd hogy ami feljött mivel tarthatnám meg. Olvasgattam hogy nem nagyon szoktak levezetni stani 5 mg- os után mert hogy ami feljön az meg is marad. De inkább itt kérdezősködök mert sokat olvastam itt és itt vannak a legmegértőbbek és segítőkészek. Remélem nem kaptok be amiért írtam! ***))) Egyébként még sose nyúltam szteroidhoz, most akarok először és utoljára a kíváncsiság miatt is meg azért is amit előbb leírtam, szeretnék minőségi izmot. Azért is szeretném ezt szedni mert ami rajtam van minimális zsír azt ahogy olvasgattam "elégeti" kis részben a stana. Szóval megpróbálnám. Remélem kapok egy kis segítséget. :-){
Előre is kösz mindent!  8)

2010. Szeptember 20. - 10:09:40
Válasz #1603
Nem elérhető

sulcer21


sziasztok!érdekelne hogy kinek mi a véleménye arról hogy omnát propival nyomni.lenne értelme ??

2010. Szeptember 21. - 14:26:26
Válasz #1604
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!

Használt már valaki közületek British Dragon által előállított Boldenont(200mg/ml)?
Számomra is egyértelmű UGL gyártó(melyik nem az.),de érdekelne,hogy egyáltalán van-e benne hatóanyag?(Vagy ebbe is Testo-t raknak az Undecylenat helyett?)Nem tartom valószínűleg,hogy hozná a 200mg/ml hatóanyag koncentrációt,de csak van benne talán valami.
Tudtok erről valamit?Érdemes evvel foglalkozni?