2024. Május 06. - 14:30:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498643 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2010. Szeptember 21. - 17:24:58
Válasz #1605
Nem elérhető

Yanou


Mi történt? A nyáron nem edző, versenyzőnek készülő emberkék kora ősszel write only módban leültek a gép elé? ***)))

2010. Szeptember 25. - 04:24:57
Válasz #1606
Nem elérhető

Breaker


sziasztok!érdekelne hogy kinek mi a véleménye arról hogy omnát propival nyomni.lenne értelme ??

Szerintem elég nehéz vóna kiszámolni a heti tesztó bevitelt, hogy most éppen mennyi dolgozik a vegyes anyagból a propi mellett. Az omna már egy olyan keverék ami a gyorsabban ható propi és a lassúbb egyéb észterek keveréke a hosszabban tartó egyenletes tesztószinthez. Pont azért, h a rövid távon gyorsan ható de gyorsan is lebomló propinál ritkábban kelljen szúrni. Nem tom mér kéne ezt megkeverni hiszen aki az omnát összerakta valszeg többet ért hozzá mint te!

2010. Szeptember 25. - 19:17:54
Válasz #1607
Nem elérhető

dino


a fejem fogom rajtatok komolyan... gyerekek a kox nem a hülye b*lfaszok játéka, márpedig az utso 2 oldal kérdezői mind azok voltak
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 25. - 19:20:52
Válasz #1608
Nem elérhető

dino


Primobolan depot és boldenon érdekelne. Lehet-e itthon olyat kapni, ami működik is? Gyakorlati tapasztalatok is érdekelnének.
Az Anabolics 2009-ben található  (80. oldal) található teszto+boldi+primo kúrát próbálta már valaki?
boldit nem valószínű, h szerezni tudsz, primo.. ha tudsz jó bayern 100mg/ml-est akkor az fasza 1500ft körül mozog/ amp, minden másnap mehet egy:), de 2naponta is nagyon rendben vaan. tesztok közül propival nagyon jooo :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 25. - 23:56:47
Válasz #1609
Nem elérhető

mangela87


Bakker Dino te leszel a primó reklámarca...
:-)))

2010. Szeptember 26. - 00:53:27
Válasz #1610
Nem elérhető

dino


meg a tiéd is LOL  :-p
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 26. - 08:24:22
Válasz #1611
Nem elérhető

Gysmo


Heló  /:-)

Én mostanság gondolkodom azon hogy , belekezdjek.
Ez lenne az első kúrám ,és nem akarok felelőtlenül belekezdeni . Kérlek szépen segítsetek.
Miket kel vásárlom? :-}

2010. Szeptember 26. - 09:16:14
Válasz #1612
Nem elérhető

mangela87


meg a tiéd is LOL  :-p
Marha állat...
 @:-)   ;-oo-;   :-oD

2010. Szeptember 26. - 09:27:44
Válasz #1613
Nem elérhető

dino


Heló  /:-)

Én mostanság gondolkodom azon hogy , belekezdjek.
Ez lenne az első kúrám ,és nem akarok felelőtlenül belekezdeni . Kérlek szépen segítsetek.
Miket kel vásárlom? :-}
írtam valamit fentebb a a balf*szokkal kapcsolatban, olvasd el majd írd le egy lapra 100szor hátha a fejedbe vésődik!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 26. - 09:34:01
Válasz #1614
Nem elérhető

mangela87


Akarod mondani:
TUDATLANOKKAL kapcsolatban !!!  ;)

2010. Szeptember 26. - 10:27:03
Válasz #1615
Nem elérhető

dino


nem nem...  "Én mostanság gondolkodom azon hogy , belekezdjek. Ez lenne az első kúrám ,és nem akarok felelőtlenül belekezdeni . Kérlek szépen segítsetek."  - erre Te a tudatlan jelzőt használnád??  azt se tudja mi fán terem a gyógyszerhasználat, de ő nyomni akarja
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 26. - 10:31:32
Válasz #1616
Nem elérhető

mangela87


 /:-)   :-)->   :-}   ;-oo-;

2010. Szeptember 26. - 10:35:22
Válasz #1617
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ezt a sok tudatlak koxszost, be is zárom a picsába ezt a topikot  ;D

2010. Szeptember 26. - 13:32:55
Válasz #1618
Nem elérhető

dred


Hát, de tényleg. Sokan ide fordulnak hozzátok segítségért, hogy ne a sok "tapasztalt" edzőtermi gyógyszerész doktortól kapott jó tanácsok alapján basszák szét az egészségüket, ti meg mindenkit lepattintotok. Más fórumokban is híre ment már ennek a Ti fórumos segítőkészségeteknek.
Pedig ez egy "Szteroidok" topik.
Nem inkább a segítőkészségről, és a jó tanácsokról kéne szólnia ennek?
Áááá, na mindegy...

2010. Szeptember 26. - 13:41:43
Válasz #1619
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez nem egy "szteroid" fórum. Már minden le van írva, csak basznak,basztok utánanézni.

Mi a fasznak vesz koxot aki nem tudja használni? meg amúgy is átbasznak mindenkit, főleg az ilyen kis hülyegyerekeket  ;)