2024. Május 06. - 21:08:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498754 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. Szeptember 26. - 13:48:57
Válasz #1620
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Arról nem is beszélve, hogy ebben a témában sajnos nem lehet elég okos az ember...így nem adhat elég jó tanácsot. Mindenki más, valakire így, valakire úgy hatnak dolgok...már ha egyáltalán tudod, hogy mit használsz, mert ez is kb. 95%, hogy azt sem tudod mit nyomsz.
Egyszerű benyögni pár hülye kérdést...és várni a választ. De komolyan...te az egészségedet rábíznád itt akárkire? Meg aki ontja a tanácsokat, az vállalja a felelősséget egy idegen egészségéért?

2010. Szeptember 26. - 13:49:37
Válasz #1621
Nem elérhető

dino


Ez nem egy "szteroid" fórum. Már minden le van írva, csak basznak,basztok utánanézni.

Mi a fasznak vesz koxot aki nem tudja használni? meg amúgy is átbasznak mindenkit, főleg az ilyen kis hülyegyerekeket  ;)


erről van szó! dred ha nem tetszik ennek a fórumnak a segítőkészsége, akkor írogass "más" fórumokra. itt senki nem fog kúrákat írogatni másoknak, főleg nem oyanoknak, akik a mai napig megveszik a holland deca-t (és ez még a jobbik eset)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 26. - 13:51:46
Válasz #1622
Nem elérhető

dino


Arról nem is beszélve, hogy ebben a témában sajnos nem lehet elég okos az ember...így nem adhat elég jó tanácsot. Mindenki más, valakire így, valakire úgy hatnak dolgok...már ha egyáltalán tudod, hogy mit használsz, mert ez is kb. 95%, hogy azt sem tudod mit nyomsz.
Egyszerű benyögni pár hülye kérdést...és várni a választ. De komolyan...te az egészségedet rábíznád itt akárkire? Meg aki ontja a tanácsokat, az vállalja a felelősséget egy idegen egészségéért?

ez meg a másik.. lassan nincs 2 külsőre tök egyforma ampulla, amiben ugyan az a hatóanyag,vagy a dózisban. mindenki magán "kísérletezik", kérdezgetik itt h az ilyen anabol, meg az olyan stanozol jó-e?  KI  TUDJA EZT MEGMONDANI? senki.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 26. - 14:16:23
Válasz #1623
Nem elérhető

Boresz


Hát, de tényleg. Sokan ide fordulnak hozzátok segítségért, hogy ne a sok "tapasztalt" edzőtermi gyógyszerész doktortól kapott jó tanácsok alapján basszák szét az egészségüket, ti meg mindenkit lepattintotok. Más fórumokban is híre ment már ennek a Ti fórumos segítőkészségeteknek.
Pedig ez egy "Szteroidok" topik.
Nem inkább a segítőkészségről, és a jó tanácsokról kéne szólnia ennek?
Áááá, na mindegy...
Nem tudom mit hisztizel,hiszen ha megnézed a topik "érdeklődő júzereinek" a mondatszerkezetét,akkor már a kérdést sem tudja rendesen megfogalmazni. Amihez meg hozzá akar fogni,oda illik minimum egy átlagos íq szintet hozni,amit nem látni rajtuk. Én ezt látom, mint külső szemlélődő.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Szeptember 26. - 16:46:43
Válasz #1624
Nem elérhető

Milo


Azzal van itt a probléma ,hogy akik még nem koxoltak, tudatlanok e téren azt hiszik ,hogy beböknek pár injekciót azt megnőnek, sajnos ez egyáltalán nem ilyen egyszerű. Ismerek emberkéket ,akik évek óta koxolnak és 50kg val nyomnak fekve, és nincs 40es karuk. Aki meg nem tud vmit annak akkor kéne kérdezni ha már mindent elolvasott és még így se világos.szerintem
Riceman

2010. Szeptember 27. - 08:24:30
Válasz #1625
Nem elérhető

Gysmo


 :-)!  Nagyon rendesek vagytok.

2010. Szeptember 27. - 08:24:30
Válasz #1626
Nem elérhető

andris06


Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nálunk divat lett a Danabol. mod. A gyerekek azért veszik, mert egy havi fehérje vagy tömegnövelő minimum 10ezer ez meg annyiból sincs meg.Sajna így működik, szerintem nem csak itt.Arról nem is beszélve, hogy se levezetés se türelmi idő.Lenyomják a 100 szemet várnak egy hónapot majd megint 100szem.Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük 1 év múlva.

2010. Szeptember 27. - 11:28:23
Válasz #1627
Nem elérhető

Riper


Idézet
Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük 1 év múlva.
Jó páran közülük megizmosodnak, és röhögnek az őket féltő embereken, mások meg semmit nem érnek el, és komoly károsodást szenvednek, járhatnak évekig dokihoz, hogy rendbe hozzák.
Leave no doubt

2010. Szeptember 27. - 11:49:46
Válasz #1628
Nem elérhető

dino


kicsit drága felétek az a szemét... :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 27. - 12:27:02
Válasz #1629
Nem elérhető

George


Idézet
Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük 1 év múlva.
Jó páran közülük megizmosodnak, és röhögnek az őket féltő embereken, mások meg semmit nem érnek el, és komoly károsodást szenvednek, járhatnak évekig dokihoz, hogy rendbe hozzák.
Abból a párból meg akik megizmosodtak, nem lesz semmi pár év múlva...láttam elég ilyet ;) Aki ezzel kezdi az edzést, az nem tud nélküle edzeni, mert nem lesz annyira eredményes, így inkább abba is hagyják.

2010. Szeptember 27. - 14:04:17
Válasz #1630
Nem elérhető

sulcer21


Idézet
Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük 1 év múlva.
Jó páran közülük megizmosodnak, és röhögnek az őket féltő embereken, mások meg semmit nem érnek el, és komoly károsodást szenvednek, járhatnak évekig dokihoz, hogy rendbe hozzák.
Abból a párból meg akik megizmosodtak, nem lesz semmi pár év múlva...láttam elég ilyet ;) Aki ezzel kezdi az edzést, az nem tud nélküle edzeni, mert nem lesz annyira eredményes, így inkább abba is hagyják.
Hol fent hol lent...Ilyen dolog ez ***))))

2010. Szeptember 28. - 08:00:33
Válasz #1631
Nem elérhető

Gysmo


 O0   Hello

Ki használt közületek már Halodrol Liqui Gel?
Mennyire vált be?
 0o0o0

2010. Szeptember 30. - 13:22:40
Válasz #1632
Nem elérhető

csülökcsabi


Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni egy kúrával kapcsolatban.
Természetesen tisztában vagyok azzal hogy itt senki nem használ semmi "tiltott" anabolikát ;D
De ha mégis, akkor segíthetnétek. Ha a "nagy öregek" is beleszólnak annak külön örülök. (Efitmaster, God Vazzeg, Maszat, etc.)
Összeállítottam jelenlegi tudásommal egy kúrát, aminek fő célja a testzsír százalék csökkentése a lehető legkevesebb izomvesztéssel, sőt... Alapja az Anabolics 2009-es könyvből van.
Az átláthatóság kedvéért egy excel táblában írtam meg. A dokumentum jelszóvédett. A link amin el tudjátok érni:
MOD.
Jelszó: csulok

Kérdéseim:
1. Trenbolone acetate. Ezt írja a könyv, de ha jól tudom akkor Magyarországon igen nehéz hozzájutni eredetihez. Ha esetleg tudtok olyat monadni ami nagy százalékkal megmondható hogy az van benne ami, akkor azt külön köszönöm. Illetve ha szerintetek nem kéne a trenbolonnal szöszölnöm, akkor ebbe a kúrába behelyetesíthető dolgot tudtok-e mondani? És még egy a Trenbolone-hoz. Nem tudom mi a küldönbség pontosan a acetate között és a enthatat között. És még egy. ;D A trenbolone injekciózása rendben van-e úgy ahogy beírtam a táblázatba?
2. Elolvastam a leveztésről szóló mindkét fórumot és remélem megértettem hogy hogy is kellenne ezt csinálni. A Nolvadex és a HCG szedését szedését remélem jól lőttem be. ?
3. A táblában szerepelnek kiszerelések gyártók és árak a termék mellé. Nagy valőszínűséggel ki lesz moderálva, de ha mégsem akkor véleményetek szeretném kérni, hogy mennyire megbízhatóak ezek a szerek\árak. (Ha moderálva lesz, akkor lehetne, hogy a táblázatnak csak ezt a részét vegyétek ki? Köszönöm, ha igen)

Bármilyen észrevételt, véleményt várok!
Köszönöm :-){

Kimoderáltam az egész táblázatot, mert nincs időm azzal foglalkozni, hogy törölgessem az árakat...

2010. Szeptember 30. - 13:52:16
Válasz #1633
Nem elérhető

csülökcsabi


Igazad van.
Kiszedtem belőle, ami nem publikus.

http://www.4shared.com/document/myAOX0Hg/cslk.html
jelszó:csulok

2010. Október 03. - 07:27:31
Válasz #1634
Nem elérhető

Maszat


Idézetet írta: Maszat - 2010. Augusztus 31. - 19:17:40
boldenon
boldenon
boldenon dianabol
boldenon dianabol propi
boldenon dianabol propi
boldenon dianabol propi
boldenon propi
boldenon propi
boldenon propi wini
boldenon propi wini
propi wini
wini

itt még az undecylenat mindig túlnyúlik a propin bőven...



Pistol 0   :-}

33.nap, és tökéletes! Sőőőőt!  :-)(-: ;D  Annyi változtatással,h a dianabol helyett anapolon m1, és a 4. héten kezdtem mellé.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26