2024. Május 07. - 02:45:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2010. Október 09. - 10:30:18
Válasz #1665
Nem elérhető

toto0



2010. Október 09. - 11:45:52
Válasz #1666
Nem elérhető

Szabi


Ezeket a mocskokat ne szedd be szerintem!

Vannak nagyon fasza tápkiegek amik simán ugyanazt nyújtják ha nem többet!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 09. - 11:54:26
Válasz #1667
Nem elérhető

dino


Ezeket a mocskokat ne szedd be szerintem!

Vannak nagyon fasza tápkiegek amik simán ugyanazt nyújtják ha nem többet!!!
:) valamilyen szinten igazad van, anabolt használni magában értelmetlen  (Szabi, ugy néz ki lesznek rólam ma friss képek töltök majd fel a megfelelő topicba)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 12:16:24
Válasz #1668
Nem elérhető

Milito


Én is kíváncsi lennék a képeidre.

2010. Október 09. - 13:58:18
Válasz #1669
Nem elérhető

Clembuterol


Sziasztok!

Már régóta tervezem valamelyik "ilyen" jellegű fórumba való regisztrációmat és ez tűnt a legaktívabbnak..!
Mivel jó magam is "valamelyest" szakmabeli vagyok...és találkoztam már sok mindennel..de mindig tanulhatunk újat..ezért remélem majd sok hasznos információt oszthatunk meg egymással..! ;D

Kérdésem a következő lenne.:-valaki látott már vagy találkozott Kínai vagy Thai 10 mg-os piros dobozos, leveles Stanazolol KAPSZULÁVAL..??! @-o
Láttam már 1-2 dolgot de ez meglepett!

Kérem akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban az jelezze, mert kíváncsi lennék..?! ????...

2010. Október 09. - 14:33:24
Válasz #1670
Nem elérhető

warren


Sziasztok!

Már régóta tervezem valamelyik "ilyen" jellegű fórumba való regisztrációmat és ez tűnt a legaktívabbnak..!
Mivel jó magam is "valamelyest" szakmabeli vagyok...és találkoztam már sok mindennel..de mindig tanulhatunk újat..ezért remélem majd sok hasznos információt oszthatunk meg egymással..! ;D

Kérdésem a következő lenne.:-valaki látott már vagy találkozott Kínai vagy Thai 10 mg-os piros dobozos, leveles Stanazolol KAPSZULÁVAL..??! @-o
Láttam már 1-2 dolgot de ez meglepett!

Kérem akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban az jelezze, mert kíváncsi lennék..?! ????...

Szerintem erről találsz infot a Winstrol topic-ban.

De készülj fel rá hogy amit kaptál a dobozban az nem az  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Október 10. - 09:44:16
Válasz #1671
Nem elérhető

Breaker


"Már régóta tervezem valamelyik "ilyen" jellegű fórumba való regisztrációmat és ez tűnt a legaktívabbnak..!
Mivel jó magam is "valamelyest" szakmabeli vagyok...és találkoztam már sok mindennel..de mindig tanulhatunk újat..ezért remélem majd sok hasznos információt oszthatunk meg egymással..! "


B+ ha már annyira szakmabeli vagy írd helyesen a szer nevét amit a nicknevednek választottál..........
Üdvözlettel:   Wimstrol

2010. Október 10. - 10:05:55
Válasz #1672
Nem elérhető

syntha


"Már régóta tervezem valamelyik "ilyen" jellegű fórumba való regisztrációmat és ez tűnt a legaktívabbnak..!
Mivel jó magam is "valamelyest" szakmabeli vagyok...és találkoztam már sok mindennel..de mindig tanulhatunk újat..ezért remélem majd sok hasznos információt oszthatunk meg egymással..! "


B+ ha már annyira szakmabeli vagy írd helyesen a szer nevét amit a nicknevednek választottál..........
Üdvözlettel:   Wimstrol

 Łł=

2010. Október 10. - 11:13:44
Válasz #1673
Nem elérhető

Milito


"Már régóta tervezem valamelyik "ilyen" jellegű fórumba való regisztrációmat és ez tűnt a legaktívabbnak..!
Mivel jó magam is "valamelyest" szakmabeli vagyok...és találkoztam már sok mindennel..de mindig tanulhatunk újat..ezért remélem majd sok hasznos információt oszthatunk meg egymással..! "


B+ ha már annyira szakmabeli vagy írd helyesen a szer nevét amit a nicknevednek választottál..........
Üdvözlettel:   Wimstrol

 Łł=

Ez feltűnt nekem is... ****:)))

2010. Október 10. - 11:18:01
Válasz #1674
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 10. - 11:59:42
Válasz #1675
Nem elérhető

Norbert002


Ez nem ide tartozik, de nem tudom hol veszed észre ;D Mangela betelt a postafiókod nem tudok privit küldeni...

2010. Október 10. - 12:12:28
Válasz #1676
Nem elérhető

dino


beszéltem már vele, majd jelentkezik
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 10. - 14:53:54
Válasz #1677
Nem elérhető

Maszat


nem találtam megfelelő topicot. A kérdésem,h a szteroidok milyen hatással vannak a gyulladásos állapotokra? Van 1 fogoam ami a múltkori kúránál is begyulladt, most pedig elég katasztrófális állapotok uralkodnak, 1 fél öklömnyi csomo van a fejemen, és semmire nem tudok összepontosítani a fájdalomtol.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 10. - 15:01:32
Válasz #1678
Nem elérhető

mangela87


Maszti !!!
Ezeket intramuszkulárisan kell adni,nem homlok lebenybe !!!
 !+"%   ))=/    ;-oo-;

2010. Október 10. - 15:03:45
Válasz #1679
Nem elérhető

Maszat


úgy értem pl a megnövel vörösvérsejt szám növelheti-e a gyulladás mértékét. Vagy ilyesmik?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26