2024. Május 06. - 21:52:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2010. Október 11. - 19:59:13
Válasz #1695
Nem elérhető

pobimobi123


Valaki azért csak használt már jó boldit?

2010. Október 11. - 20:01:52
Válasz #1696
Nem elérhető

George


a kínai boldit infóim szeint győrben gyártják, enanthateot tartalmaz, a genesis hasonló színvonalas termék  :)

az Én kínai boldim kínábol jött. Rajta volt a kínai postai pecsét meg kínaiul is volt rajta szöveg az angol mellett. Angolul annyi volt ráírva kb ,h b-200   ;D

Igaz csak hatóanyagot küldtek, és azt kellett felhigítani injekcios olajjal, amit nem Én csináltam, hanem 1 vegyész.
Persze az sem eredeti és biztos azt is baracskából küldték, mert ugyan semmi nem eredeti. Se a winstrol, se a boldi se a deca, minden hamis. Majd nézzétek meg fitten meg sb-n,h ennek ellenére mennyi izmos versenyző lesz a színpadon.

Ők biztos a gyógyszertárból vették, és andrológus írta fel nekik...hányok már ettöl a látatlanba megmondom,h hamis a cuccod dumátol!
;D

2010. Október 11. - 20:05:50
Válasz #1697
Nem elérhető

dino


a kínai boldit infóim szeint győrben gyártják, enanthateot tartalmaz, a genesis hasonló színvonalas termék  :)

az Én kínai boldim kínábol jött. Rajta volt a kínai postai pecsét meg kínaiul is volt rajta szöveg az angol mellett. Angolul annyi volt ráírva kb ,h b-200   ;D

Igaz csak hatóanyagot küldtek, és azt kellett felhigítani injekcios olajjal, amit nem Én csináltam, hanem 1 vegyész.
Persze az sem eredeti és biztos azt is baracskából küldték, mert ugyan semmi nem eredeti. Se a winstrol, se a boldi se a deca, minden hamis. Majd nézzétek meg fitten meg sb-n,h ennek ellenére mennyi izmos versenyző lesz a színpadon.

Ők biztos a gyógyszertárból vették, és andrológus írta fel nekik...hányok már ettöl a látatlanba megmondom,h hamis a cuccod dumátol!
lehet mondták már, de te egy igazi címeres f*szkalap vagy.  mellesleg én a képen látható kínai boldira gondoltam.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 20:07:43
Válasz #1698
Nem elérhető

Maszat


nem mondták még piroska. És te minden boldira azt mondod,h hamis. Sőt minden winstrolra. A decát meg sem említem...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:13:12
Válasz #1699
Nem elérhető

dino


nem mondták még piroska. És te minden boldira azt mondod,h hamis. Sőt minden winstrolra. A decát meg sem említem...
szerinted véletlen... ??? (vinyóból !!kis szerencsével talán!! bele lehet nyúlni jóba, korábbról bevásárolt desma-ból, mert volt belőle jó széria) de inkább örülj az oxydnak az legalább eredeti :)) a boldidat azért megnézném baszki (nem baszogatásból, tényleg érdekelne) ment magába pár hétig? tapasztalatok?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 20:19:42
Válasz #1700
Nem elérhető

Maszat


nem mondták még piroska. És te minden boldira azt mondod,h hamis. Sőt minden winstrolra. A decát meg sem említem...
szerinted véletlen... ??? (vinyóból !!kis szerencsével talán!! bele lehet nyúlni jóba, korábbról bevásárolt desma-ból, mert volt belőle jó széria) de inkább örülj az oxydnak az legalább eredeti :)) a boldidat azért megnézném baszki (nem baszogatásból, tényleg érdekelne) ment magába pár hétig? tapasztalatok?

3 hétig ment majdnem magában, aztán azt hiszem a 20. napon benyomtam mellé biztonságbol 1 testo depot,h ne nyomja le a libidót. kb a 15-16. napon már szépen zsírosodtt a bőröm, napont 2x kellett arcot mosnom, elötte nem volt ilyen gond. Kicsit fokozódott a hajhullásom is, de nem voltam érzékeny idegileg, márpedig nekem a tesztoszteron kihozza. Fokozott libidó sem volt. Más volt mintha tesztót nyomtam volna. Az első héten előtöltöttem dupla adaggal( tudom,h ezt sokan hülyeségnek tartják, de régebben azt hiszem Player linkelt be 1 angol oldalt, ahol vérvizsgálattal igazolták,h az első héten dupla adag hamarabb biztosítja a későbbi állandó szintet a vérben).

Lehet nincs meg a 200mg/ml, de vmi van benne és nem tesztoszteron. Persze ez is csak találgatás, de ezekből nekem így jön le.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:22:31
Válasz #1701
Nem elérhető

Maszat


jah igen, fokozódott az étvágyam is. Simán tudtam enni 2-3 óránként, akármennyit ettem előtte. Nem volt teher enni, ez azóta kicsit csökkent mondjuk.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:36:02
Válasz #1702
Nem elérhető

dino


nem hangzik rosszul, súly, erő változás?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 20:39:54
Válasz #1703
Nem elérhető

Maszat


nem hangzik rosszul, súly, erő változás?

Igazábol mire rendesen elkezdett beindulni a boldi, addigra elindítottam a propit meg ovatosan az oxyt mellé, így a hirtelen erőszint megugrás az azoknak is köszönhető. Aminek viszont nagyon örülök,h a térdfájdalom teljesen megszünt, így míg múlthét elötti héten 80kg nál is nyilalt mint a kurvaélet, ma 140nél sem éreztem semmit. Persze azért még ovatos vagyok, nem gyilkolom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:41:42
Válasz #1704
Nem elérhető

pobimobi123


Vajon mennyibe kerülhet egy bevizsgálás?

2010. Október 11. - 20:43:35
Válasz #1705
Nem elérhető

Maszat


Vajon mennyibe kerülhet egy bevizsgálás?

nekem 100 euró körüli árat mondtak. De igazábol ehhez kapcsolatok is kellenek szerintem. Már többször akartam, csak valahogy mindig tudtam másra is költeni azt a 30rongyot...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:49:45
Válasz #1706
Nem elérhető

dino


nem hangzik rosszul, súly, erő változás?

Igazábol mire rendesen elkezdett beindulni a boldi, addigra elindítottam a propit meg ovatosan az oxyt mellé, így a hirtelen erőszint megugrás az azoknak is köszönhető. Aminek viszont nagyon örülök,h a térdfájdalom teljesen megszünt, így míg múlthét elötti héten 80kg nál is nyilalt mint a kurvaélet, ma 140nél sem éreztem semmit. Persze azért még ovatos vagyok, nem gyilkolom.
woow. lett egy kis kenésed:)) propiból milyen megy?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 20:49:58
Válasz #1707
Nem elérhető

pobimobi123


30 ezer? Akkor marad az oroszrulett.

2010. Október 11. - 20:53:05
Válasz #1708
Nem elérhető

Maszat


testolic. Hogy az milyen illatos  <3!   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:56:28
Válasz #1709
Nem elérhető

dino


testolic. Hogy az milyen illatos  <3!   ;D
nekem mondod?? : )))))) jó kis cucc
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!