2024. Május 06. - 12:47:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498617 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Október 12. - 01:41:08
Válasz #1710
Nem elérhető

Fekete Ádám


csá maszat, törölj privit ***)))

2010. Október 12. - 01:45:50
Válasz #1711
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 12. - 09:01:09
Válasz #1712
Nem elérhető

Clembuterol


Barátkozz össze egy állatorvossal..ő biztos tud frankó Boldit adni..! ****:))))))

Sajnos hogy melyik jó az sok mindentől függ...egyén függő...azért van ennyi "hamis" cucc is mert sokan egy szuritól azt hitték hogy kaja nélkül is reggelre ők lesznek Jay Cutler...és nem..erre jött a "köpködés" hogy hamis!-szerintem..! -bár tényleg sok a hamis..! :'(

Nem dopping törvényt kellett volna kitalálni...ha nem frankó cuccokat gyártani és Hungarikum ként levédeni..még az ország gazdaságán is lendítene..nem kicsit!!! ;D

2010. Október 12. - 09:01:10
Válasz #1713
Nem elérhető

colos



2010. Október 12. - 09:01:10
Válasz #1714
Nem elérhető

Shiroku


Sziasztok!

Első kúrámat tervezem és a tanácsotokra lenne szükségem. Két lehetőségre gondoltam először. Egyik Deca+Enantát, a másik Danabol+Enantát. Azért döntöttem inkább a másik mellett, mert úgy tudom a Danabolból inkább lehet eredetit szerezni. Tamoxifent mikortól érdemes bekapcsolni a kúrába? Proviron szükséges? Levezetésnél kúra után 2 héttel menne az első 5000ui HCG(ezután még 7 nap múlva 1 és még egy ugyanígy), ezzel indulna a 40mg tamoxifen+50mg clostyl 3 napig ebben az adagban, utána napi 20+25mg még 3 hétig.

Ha van kritika és ötlet szivesen várom, köszönöm szépen előre is :)

HÉT
1. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
2. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
3. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
4. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
5.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
6.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
7.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
8.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
9.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
10.                         Tesztoszteron Enantát 250mg
heti 250 mg többet árt mint használ.. decat felejtsd el, van jó deca csak ha jól tudom 50mg-os elég jóóó áron, nem hinném, h finanszírozni tudnád, ha 10 hetes a kúrád, dana mehet 6 hétig, második héttől én 30 mg-al talán. proviron kúra harmadik hetétől, levezetésnek 2 héttel a ciklus abbahagyása után 5naponta 1 hcg mellé zitazonium

Először is köszönöm szépen a korrekt választ!
Akkor 250 helyett 500 lesz. Egyébként Proviron 3. héttől 25mg v. 50mg naponta? Prosztata megnagyobbodás ekkora adagnál is előfordulhat? Tudom, benne van, de ha nagyon sanszos akkor felkészülök ne érjen tul nagy meglepetés :) Bocs a sok kérdésért, de akiket ismerek és nyomják ők amolyan "semmi bajom sincs tőle kúra végén kicsit összemész vezesd le 6 szem danával" fajták. Pct-ről még nem is hallottak ezért gondoltam megkérdem itt, hogy mik a legfontosabb dolgok.

2010. Október 12. - 09:43:49
Válasz #1715
Nem elérhető

brutusz


Barátkozz össze egy állatorvossal..ő biztos tud frankó Boldit adni..! ****:))))))
Bármennyire barátkozom állatorvossal nem sikerül szerezni...  ;D Mármint állatgyógyászatit.

2010. Október 12. - 09:52:43
Válasz #1716
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Első kúrámat tervezem és a tanácsotokra lenne szükségem. Két lehetőségre gondoltam először. Egyik Deca+Enantát, a másik Danabol+Enantát. Azért döntöttem inkább a másik mellett, mert úgy tudom a Danabolból inkább lehet eredetit szerezni. Tamoxifent mikortól érdemes bekapcsolni a kúrába? Proviron szükséges? Levezetésnél kúra után 2 héttel menne az első 5000ui HCG(ezután még 7 nap múlva 1 és még egy ugyanígy), ezzel indulna a 40mg tamoxifen+50mg clostyl 3 napig ebben az adagban, utána napi 20+25mg még 3 hétig.

Ha van kritika és ötlet szivesen várom, köszönöm szépen előre is :)

HÉT
1. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
2. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
3. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
4. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
5.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
6.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
7.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
8.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
9.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
10.                         Tesztoszteron Enantát 250mg
heti 250 mg többet árt mint használ.. decat felejtsd el, van jó deca csak ha jól tudom 50mg-os elég jóóó áron, nem hinném, h finanszírozni tudnád, ha 10 hetes a kúrád, dana mehet 6 hétig, második héttől én 30 mg-al talán. proviron kúra harmadik hetétől, levezetésnek 2 héttel a ciklus abbahagyása után 5naponta 1 hcg mellé zitazonium

Először is köszönöm szépen a korrekt választ!
Akkor 250 helyett 500 lesz. Egyébként Proviron 3. héttől 25mg v. 50mg naponta? Prosztata megnagyobbodás ekkora adagnál is előfordulhat? Tudom, benne van, de ha nagyon sanszos akkor felkészülök ne érjen tul nagy meglepetés :) Bocs a sok kérdésért, de akiket ismerek és nyomják ők amolyan "semmi bajom sincs tőle kúra végén kicsit összemész vezesd le 6 szem danával" fajták. Pct-ről még nem is hallottak ezért gondoltam megkérdem itt, hogy mik a legfontosabb dolgok.
hááát szerintem elég a 25 mg, prosztata megnagyobbodásos tünetekkel én még nem találkoztam senkinél. de ettől függetlenül benne lehet a pakliban
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 12. - 12:00:00
Válasz #1717
Nem elérhető

Maszat


Barátkozz össze egy állatorvossal..ő biztos tud frankó Boldit adni..! ****:))))))
Bármennyire barátkozom állatorvossal nem sikerül szerezni...  ;D Mármint állatgyógyászatit.

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 12. - 12:04:57
Válasz #1718
Nem elérhető

lucy01


Valaki azért csak használt már jó boldit?
nagyon úgy látszik hogy nem sokan!!sajnálattal halom hogy egyáltalán nincs,pedig szívesen kipróbálnám.
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 12. - 12:16:18
Válasz #1719
Nem elérhető

atleeta


en ezt probaltam,es nekem bevallt
http://www.optimumpharma.com/equibolon400-detay.php?m=boldenoneMenu
Elég gagyinak tűnik , de errefelé is jó eredménnyel használják az optimumos winit, boldit...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 12. - 14:35:51
Válasz #1720
Nem elérhető

csülökcsabi


Sziasztok!

Vélemény "menüről"? @-o

http://www.4shared.com/document/_H_XRx80/cslk.html
jelszó:csulok

2010. Október 12. - 15:06:46
Válasz #1721
Nem elérhető

Milito


Valaki azért csak használt már jó boldit?
nagyon úgy látszik hogy nem sokan!!sajnálattal halom hogy egyáltalán nincs,pedig szívesen kipróbálnám.

Az ismerősöm is szívesen kipróbálná, de ezek után már fogalma sincs milyet kéne venni, lehet semmilyet... :-\

2010. Október 12. - 15:18:10
Válasz #1722
Nem elérhető

warren


Sziasztok!

Vélemény "menüről"? @-o

http://www.4shared.com/document/_H_XRx80/cslk.html
jelszó:csulok


Miért nem printscreeneled be az exel képernyőjét?
Azt legalább megnézné valaki.
De így.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Október 12. - 16:16:49
Válasz #1723
Nem elérhető

csülökcsabi



2010. Október 12. - 20:25:57
Válasz #1724
Nem elérhető

Breaker


Sziasztok! Egy kérdés: Régebben többen is ajánlották kúra közben a Gaspari Novedex XT-t( kb arra, hogy a saját tesztó termelés ne álljon le teljesen) . Most viszont nem látok ilyent sehol mexűnt a gyártása talán van vmi ami jó helyette ???