2024. Május 06. - 17:20:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498694 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2010. Október 14. - 15:58:38
Válasz #1755
Nem elérhető

Maszat


Gyerekek! Csinálni kell egy tömegverekedést vasárnap a Fitparádén, aztán nyugi van ;D Mindenki megkeresi magának azt akivel baja van, és jól lerendezik az adagokat ;D

Én csak SB-re megyek.  ;D már ugyis fenyegettek meg privátba, ott be lehet váltani!  ;D

Nyugi Maszti,majd a suncik biztosan bevédenek...
:-)))))

nem fosok ilyentöl Mangi, soha nem bújtam senki mögé. Soha.  ;D még akkor is odatettem magam, amikor tudtam,h ebböl minimum 1 orrtörés lesz  ;D  de legalább a becsületem megmaradt.

Na de a lényeg,h NEM AKAROM SENKI KEDVÉT ELVENNI, meg baszogatni itt a nagy diétában. Sőt szurkolok mindenkinek aki fórumtagként versenyre készül. Nekem van 1 álláspontom és kész.  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 14. - 16:10:26
Válasz #1756
Nem elérhető

mangela87


Én is szívből szurkolok mindenkinek !!! Még a Novák Lacinak is,aki lehurrogott !!!
:-)))))
Maszat te meg nyálazd meg a keresztszálkás zacsimat...

2010. Október 14. - 16:11:15
Válasz #1757
Nem elérhető

Maszat


Én is szívből szurkolok mindenkinek !!! Még a Novák Lacinak is,aki lehurrogott !!!
:-)))))
Maszat te meg nyálazd meg a keresztszálkás zacsimat...

menj ki az utcára és keress 1 kóborkutyát. Hátha szerencséd lesz és megnyálazza  ;)  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 14. - 16:21:04
Válasz #1758
Nem elérhető

dred


van egy ilyen mondás is: "kétszer annyit tehetség, fele annyi anyag"
Ez igaz fordítva is...
Hiába vagy tehetséges, ha izomzatod nevetséges ;D

Nagyok a karok, csak az izmok szarok  ;D

 ;D ;D ;D ;D O0

2010. Október 15. - 06:35:37
Válasz #1759
Nem elérhető

ante


Tabis stanozolol-t akarok szedni, és a kérdésem az lenne hogy  ajánlottak nekem: genesis 10mg(100tabi) dobozolt fóliázottat és  sb lab 5mg(200 tabi) szintén foliázottat, melyik lenne a jobb választás? mármint melyik lenne a megbizhatobb, hogy ténleg stanozolol van benne?
Szerintem eléggé meggyőző a hogy foliázott a cumó, szerintetetek ez elég?

2010. Október 15. - 08:04:43
Válasz #1760
Nem elérhető

Norbert002


Az, h fóliázott nem sok mindent jelent...A hamitásnak pont ez a lényege h úgy nézzen ki, mint az eredeti ;D

2010. Október 15. - 09:32:11
Válasz #1761
Nem elérhető

mangela87


Amúgyis mindkét termék egy remek választás...    :D    ;D

2010. Október 15. - 12:34:18
Válasz #1762
Nem elérhető

pmiller06


:D BESZAROK!!! Egy hajszárító és egy darab fólia kell egy termék fóliázásához. Egy értelmesebb 5 éves képes egy ilyen bonyolult műveletet megcsinálni

2010. Október 15. - 14:58:36
Válasz #1763
Nem elérhető

dred


Amúgyis mindkét termék egy remek választás...    :D    ;D

Hmm... Akkor szerinted melyik a jó választás? A Body Researchös? A legjobb talán a Winstrol tabletta. Ha eredeti, és nem hamis...  ***)))

2010. Október 15. - 20:49:22
Válasz #1764
Nem elérhető

mangela87


Igen,ha lehetne választani,akkor már inkább,mint a genesis! Szerintem! Bár azért van jó széria az Sb labosból is...
De a legjobb valóban a wini tabletta,de mivel az 2mg és még jóval drágább,mint bármelyik 5-10mg-os így nem túl pénztárcakímélő !!!

2010. Október 19. - 02:01:59
Válasz #1765
Nem elérhető

Maszat


sokan szidjátok a genesis cuccokat. Haverom pár hete kezdett genesis trenit használni, heti 2ml-t, (azt szem az 400mg) heti 750 pakisztáni sustanonnal. A súlya gyarapodott, úgy,h a hasán sokkal jobban látszódnak a kockák. szemmel láthatóan definiáltabb. Mindezt úgy,h a 105-110kilójával benyom napi 2-3 100g fehérjét turmixba, a többi szemét kaja. alkatilag endo-mezomorf lehet. Hajlamos a hízásra, kiskorában dagi volt.  Multkor mentem hozzá az 1ik szekrény meg 1 szobai ventilátor szarrá volt törve. Kérdezem ez mi? erre mondja,h nem tudja mivan, de mostanában állandóan szétb*ssza az ideg, ennyire még soha nem volt ingerlékeny kúra közbe.

az Én véleményem az,h valóban trenbolont tartalmaz. Szóval a genesisre se lehet azt mondani álltalánosítva,h szar. Lehet néha van kedvük hatóanyagot tenni a cuccaikba.  JAH ÉS A POÉN!!!! teljesen VICC áron vette. Pontos árat nem írok., de nem érte el a 2ezer forintot ml-e. De még az 1501ft-ot sem.  ;D  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 19. - 09:42:42
Válasz #1766
Nem elérhető

Riper


Multkor mentem hozzá az 1ik szekrény meg 1 szobai ventilátor szarrá volt törve. Kérdezem ez mi? erre mondja,h nem tudja mivan, de mostanában állandóan szétb*ssza az ideg, ennyire még soha nem volt ingerlékeny kúra közbe.

az ilyen sztorikon mindig jókat nevetek...
Koxolok, húú akkor nagyon agresszív vagyok!
Leave no doubt

2010. Október 19. - 10:16:31
Válasz #1767
Nem elérhető

dino


próbáld ki a trenit, majd rájössz :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 19. - 10:58:21
Válasz #1768
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd amikor pár hét múlva látjuk Masztit a kék fényben...kiderül jó-e az ő trenbolone-ja.  ;D

2010. Október 19. - 11:56:05
Válasz #1769
Nem elérhető

God Vazzeg


próbáld ki a trenit, majd rájössz :)

Deca is alattomos  >:D