2024. Május 06. - 13:22:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498624 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2010. Október 21. - 21:18:18
Válasz #1800
Nem elérhető

kemi


nem nem, vicc, nem is elírás!
kérdeztem tőle, "te hülye, szünetet se tartasz? vagy váltasz valamire? nem is fog már hatni"
erre ő, "ja persze dexxára" amibe szerintem ugyanúgy tesztó van^^ (vagy semmi és akkor még talán jobban is jár)
levezetni úgyse fogja
3 hete megy a kúrája, állítása szerint nem vizesedik, annyira kíváncsivá tett, h össze kell fussak vele!

2010. Október 21. - 21:22:03
Válasz #1801
Nem elérhető

Lgy


nem nem, vicc, nem is elírás!
kérdeztem tőle, "te hülye, szünetet se tartasz? vagy váltasz valamire? nem is fog már hatni"
erre ő, "ja persze dexxára" amibe szerintem ugyanúgy tesztó van^^ (vagy semmi és akkor még talán jobban is jár)
levezetni úgyse fogja
3 hete megy a kúrája, állítása szerint nem vizesedik, annyira kíváncsivá tett, h össze kell fussak vele!

A dexxába nem biztos,hogy tesztó van... ::)

2010. Október 22. - 02:10:47
Válasz #1802
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hihetetlen egyesek miket irnak itt. Remelem fele kamu...  ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2010. Október 22. - 08:13:09
Válasz #1803
Nem elérhető

kemi


nem nem, vicc, nem is elírás!
kérdeztem tőle, "te hülye, szünetet se tartasz? vagy váltasz valamire? nem is fog már hatni"
erre ő, "ja persze dexxára" amibe szerintem ugyanúgy tesztó van^^ (vagy semmi és akkor még talán jobban is jár)
levezetni úgyse fogja
3 hete megy a kúrája, állítása szerint nem vizesedik, annyira kíváncsivá tett, h össze kell fussak vele!

A dexxába nem biztos,hogy tesztó van... ::)

csak nem az, aminek benne kellene lennie? :O esetleg még a ráírt mennyiség is?

2010. Október 22. - 08:51:08
Válasz #1804
Nem elérhető

George


Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)

2010. Október 22. - 09:38:51
Válasz #1805
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez nálunk is eljátszották régen!Napi 4 sustanon plusz egy deka,4-6szem napos.Hétvégén 5-6 ex meg 2gramm spurr Sárándon.Asrác am pár éve megtért és Baptista lett!Fénykorában 53-as kar meg 122kiló!Most úgy néz ki mint a 7up figura!
Ilyen van profi bodysok között is. Gondolom az impotenciának semmi köze a dologhoz ;)

:o


Felfigyeltél?  >:D

2010. Október 22. - 09:40:27
Válasz #1806
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)

Szerintem főbe is lőném magam  ;D  >:D
A világ legjobb dolga a  :-)(-: meg a  :-)-  ;D

2010. Október 22. - 10:57:02
Válasz #1807
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)
Egy hires (na jo leszukitem a kort...magyar) testepito meselte ezt:

"Kurni akartunk a csajjal de nem ment. Mindegy mar ugyis ennem kellett volna, ugyhogy kimentem enni a konyhaba."

Szo szerint eszem-faszom megall! Ruhellem az ilyen hozzaallast. Izmok...ki a faszt erdekelnek? Ha van OK, ha nincs annyi leszarom...pedig nekem aztan eleg nagy terveim vannak testepitokent...de beteges nem vagyok...

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2010. Október 22. - 11:45:40
Válasz #1808
Nem elérhető

lucy01


Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)
Egy hires (na jo leszukitem a kort...magyar) testepito meselte ezt:

"Kurni akartunk a csajjal de nem ment. Mindegy mar ugyis ennem kellett volna, ugyhogy kimentem enni a konyhaba."

Szo szerint eszem-faszom megall! Ruhellem az ilyen hozzaallast. Izmok...ki a faszt erdekelnek? Ha van OK, ha nincs annyi leszarom...pedig nekem aztan eleg nagy terveim vannak testepitokent...de beteges nem vagyok...


ez az igazi hozzá állás!! @-o @-o @-o
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 22. - 11:58:33
Válasz #1809
Nem elérhető

pmiller06


Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)
Egy hires (na jo leszukitem a kort...magyar) testepito meselte ezt:

"Kurni akartunk a csajjal de nem ment. Mindegy mar ugyis ennem kellett volna, ugyhogy kimentem enni a konyhaba."

Szo szerint eszem-faszom megall! Ruhellem az ilyen hozzaallast. Izmok...ki a faszt erdekelnek? Ha van OK, ha nincs annyi leszarom...pedig nekem aztan eleg nagy terveim vannak testepitokent...de beteges nem vagyok...


ez az igazi hozzá állás!! @-o @-o @-o

Így van! Jár az ANIMAL póló!  ;D

2010. Október 22. - 12:04:48
Válasz #1810
Nem elérhető

Maszat


A kedvenc mondatomat 1 beszélgetésből csíptem el:  " Mind1, csak nagy koporsó keljen!"  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 22. - 12:08:43
Válasz #1811
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A kedvenc mondatomat 1 beszélgetésből csíptem el:  " Mind1, csak nagy koporsó keljen!"  ;D ;D ;D
Sajnos a legtobb anabolikus szteroid hasznalonal a legeroteljesebb hatas mentalis es lelki vonatkozasokban mutatkozik meg...  :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2010. Október 22. - 12:17:22
Válasz #1812
Nem elérhető

AtomAnti


Ahogy Dopeman mondta: " Még ha meg is meredek , kamázom a szereket!"   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 22. - 12:20:42
Válasz #1813
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem a Pinter Feri mondta mindig...

"Pistikem ugy eddzel, hogy este meg meg is tudd kurni a csajodat. Kulonben szart sem er az egesz."

Ehhez tartom magam.  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2010. Október 22. - 12:27:57
Válasz #1814
Nem elérhető

Gababoy


Nekem a Pinter Feri mondta mindig...

"Pistikem ugy eddzel, hogy este meg meg is tudd kurni a csajodat. Kulonben szart sem er az egesz."

Ehhez tartom magam.  ;D

 ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!