2024. Május 07. - 02:43:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2008. Március 12. - 21:37:32
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv mindenkinek!
Nagyon jó lett a termékteszted God Vazzeg,gratulálok és várom az adást amiben fellelhető leszel.remélem olvasgatsz itt is.Igazából  atopicodba írtam volna csak láttam h már lezárt téma úgyhogy akkor itt kérdezném meg,persze nem csak tőled hanem mindenkitől aki tud a témában valamit.Nézegettem az Anabolic Xtreme Superdrol ng-t és én is nagyon kipróbálnám.Az Extremefit oldalán találtam egy olyan mondtatot a szöveg végén h lehetséges androgén mellékhatások: pattanások hajhullás nem érdekes de herezsugorodás és ösztrogénszint növekedés felkeltette a figyelmem.Komolyan érdekelne a véleményetek h ezek lehetséges mellékhatások???Mert az anabolicxtreme honlapján azt írta  h HPTA támogató mátrix is van benne amivel elvileg nem lehetne lehetséges a herezsugorodás illetve erős osztrogén gátló mátrix ami melett elvileg nem lehetne ösztrogén növekedés.
Szóval tnyleg hálás lennék ha erről leírnátok a véleményeteket,mert eddig igazából azt hittem h ennél a terméknél nem kell ilyen mellékhatásokkal számolni.Ti így is sokat segítetetek és sokszor könnyű bedőlni a reklámoknak szóval a Ti véleményeitekre nagyon adok ezért is fordulok hozzátok.

Ezek nagyon szélsőséges esetben jöhetnek ki szerintem, ha eszetlen adagban/ideig szeded. Mellékhatása minden "szernek" van, kérdés milyenek és mennyire erősek. Véleményem szerint a SDNG nem gyenge cucc, de mellékhatások terén messze elmarad más "szerektől". Ösztro szint a qra végén lehet emelkedett, ezért kell a levezetés a végére, anélkül szvsz nem szabad abbahagyni, mint egyik olyan cuccot se, ami hasonlóan nyúl hozzá a hormonrendszerhez.

Tehát: rendes adagokban és rendes ideig szedve szerintem nem fogsz tapasztalni mellékhatásokat, főleg nem a fentieket. Levezetés mindenképp kell, nagyon fontos! Amúgy meg: hajrá  ;-oo-;

2008. Március 12. - 22:00:19
Válasz #91
Nem elérhető

Riper


Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Minél több felől informálódik az ember, annál jobban rálát a dolgokra :)
Arra gondoltam, hogy lehet nyáron állok át a sötét oldalra. Néhány feltétel teljesülése előtte azért szükséges (a tavaly nyári testsúlyt és erőszintet visszaszerezni(túlhaladni), azaz 90kg(172cm) testsúly; Gugg: 190-200kg; Fekve: 170-175kg; Felh: 230-235kg bandázs, ruha nélkül, csak övvel, és persze sérülések nélkül, egészségesen).
Szerintetek nekem ez túl korai lenne még? Ti mit gondoltok, mi lenne a jó kezdésnek? Tömegnövelés lesz akkor, meg erősember versenyek.

Rajna Krisztián
Leave no doubt

2008. Március 12. - 22:05:36
Válasz #92
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Minél több felől informálódik az ember, annál jobban rálát a dolgokra :)
Arra gondoltam, hogy lehet nyáron állok át a sötét oldalra. Néhány feltétel teljesülése előtte azért szükséges (a tavaly nyári testsúlyt és erőszintet visszaszerezni(túlhaladni), azaz 90kg(172cm) testsúly; Gugg: 190-200kg; Fekve: 170-175kg; Felh: 230-235kg bandázs, ruha nélkül, csak övvel, és persze sérülések nélkül, egészségesen).
Szerintetek nekem ez túl korai lenne még? Ti mit gondoltok, mi lenne a jó kezdésnek? Tömegnövelés lesz akkor, meg erősember versenyek.

Rajna Krisztián
Hány éves leszel nyáron?  ????...

Egyébként meg, hogy itt az ideje-e elkezdeni az főleg attól függ, hogy milyen és mekkora célok vezérelnek...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 12. - 22:44:27
Válasz #93
Nem elérhető

Riper


22.
Szerncsére nem kell írnom semmit magamról, csak linket adni :)
(.....mod)
A célok: hát itt megfogtál, mert ha igazat akarok mondani, akkor Kathi Bélát kell idézzem, aki azt mondta nekem, hogy bennem nincs meg az-az őrült fanatizmus, mint például benne(meg benned is), és szerinte ezért örökre naturál maradok.
Szóval nincs bennem a "minden áron" hozzáállás, inkább a türelemesebb típus vagyok, és reálisabban szemlélem  a lehetőségeimet (vagyis pesszimistábban, mint egy igazi bajnok)
De mindenképp ki akarok lógni a sorból, és a nagyon jók közé kerülni testépítésben (még ha nem is versenyzésben, csak kinézetre) és erősember sportban.

Egyszer írtam véleményt a dologról:
(.............mod)
Csak külső, más szemszögből is szeretném tudni mit gondolnak erről.
Leave no doubt

2008. Március 12. - 23:41:54
Válasz #94
Nem elérhető

dave18


nem kötekedésből de egy igazi bajnok azt a szót nem is ismeri h pesszimista :-/-(-:

2008. Március 12. - 23:49:27
Válasz #95
Nem elérhető

Riper


Fú, most esett le, hogy nagyon provokatív a konkurrens oldalt linkelni, nem reklám célból akartam, kivehetitek a linkeket.

Volt fizika tanáromat idézem "Mi az optimizmus? Információ hiány." Viccet félretéve, annyit jelent, hogy nem vagyok elkötelezett a bizonytalan felé. Rövid távú céokat tűzök ki magam elé, és úgy próbálok előre jutni. Ha megakadok valahol, újra neki futok, de nem úgy, hogy fejjel a falnak.
Leave no doubt

2008. Március 13. - 07:11:21
Válasz #96
Nem elérhető

blade


Csá riper!
Úgy láttam a képek a Mezőkövesdi versenyen készültek a helyszínből itélve.Vagy nem?
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 13. - 07:28:00
Válasz #97
Nem elérhető

moszad


Szerintem már kilógsz a sorból... ;-oo-;
-maradj a jó oldalon  =/+'
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 13. - 07:51:44
Válasz #98
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megegyezhetünk hogy ez már nem vág szorosan  topic címhez? (chat)

2008. Március 13. - 09:33:57
Válasz #99
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv God Vazzeg és mindenki!
Köszi hogy írtál és hadd kérdezzem meg hogy neked helyrejött az a libido probléma,amit olvastam a topicodban a Superdrol ng után?Illetve még annyit elfelejtettem mondani hogy most leszek 19 éves és a topicodban fiygelems lettem egy olyan mondtra hogy: ,,KORHATÁRT tessék SZIGORÚAN betartani, nem cukorka!''.Szerinted belefér ez a 2 év?
Természetesen úgy szedném ahogy az írva van.Tehát 3-4 szem/nap és így 3-4 hétig szedném utánna pedig midnenképp Anabolicxtreme Advanced PCT-t szednék 1 hónapig.
Szóval neked mi a véleményed,még várjak vele vagy mehet?

2008. Március 13. - 09:39:13
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv God Vazzeg és mindenki!
Köszi hogy írtál és hadd kérdezzem meg hogy neked helyrejött az a libido probléma,amit olvastam a topicodban a Superdrol ng után?Illetve még annyit elfelejtettem mondani hogy most leszek 19 éves és a topicodban fiygelems lettem egy olyan mondtra hogy: ,,KORHATÁRT tessék SZIGORÚAN betartani, nem cukorka!''.Szerinted belefér ez a 2 év?
Természetesen úgy szedném ahogy az írva van.Tehát 3-4 szem/nap és így 3-4 hétig szedném utánna pedig midnenképp Anabolicxtreme Advanced PCT-t szednék 1 hónapig.
Szóval neked mi a véleményed,még várjak vele vagy mehet?

Libidó rendben, a 21-es korhatár az amerikai törvények miatt vannak, szerintem még felesleges, mert nagyon pörög a teszto ilyenkor, bár szerintem bajod nem lesz tőle, max nem lesz akkora hatása. De kérd ki Efit tanácsát is, ez csak az én véleményem  8-)

2008. Március 17. - 08:55:18
Válasz #101
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Az lenne a kérdésem,hogy vki használt már spirot diétához? Ha igen,milyen volt?

 :-):-)::
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Március 17. - 09:38:50
Válasz #102
Nem elérhető

The Rock


Halihó!

Az lenne a kérdésem,hogy vki használt már spirot diétához? Ha igen,milyen volt?

 :-):-)::

Szerintem, nem kevesen  ;) ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 17. - 09:49:41
Válasz #103
Nem elérhető

sasa


Halihó!

Az lenne a kérdésem,hogy vki használt már spirot diétához? Ha igen,milyen volt?

 :-):-)::
Én jelenleg is szedem, és nem előszőr. Ebből már kitünik ha nem lenne jó, akkor nem tértem volna vissza rá.
Megfelelő étkezés mellett csodákat művel. Nem beszélve, hogy kis korom óta léguti betegségekben szenvedek, és ebben is sokat segít.

2008. Március 17. - 12:15:30
Válasz #104
Nem elérhető

Rob


És ki milyen mellékhatást tapasztalt? Igaz az,hogy eleinte újjremegés,fejfájás van? @-o
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D