2024. Május 06. - 16:26:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498672 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2010. Október 22. - 14:35:03
Válasz #1815
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a Pinter Feri mondta mindig...

"Pistikem ugy eddzel, hogy este meg meg is tudd kurni a csajodat. Kulonben szart sem er az egesz."

Ehhez tartom magam.  ;D

Kedden szétkaptam a karokat, aztán este meg begörcsölt támaszkodás (  :-)(-: ) közben   ;D Szar vagyok?  @-o  ;D ;D ;D

2010. Október 22. - 14:59:34
Válasz #1816
Nem elérhető

Breaker


az  :)

szeggyé magnéziumot ha görcsűsz......
amúgy meg mozogjanak csak a csajok elvagyok én alul...

különben most megyek le edzeni megpróbálom utólérni a military-vállazós rekordodat :))

2010. Október 22. - 15:19:55
Válasz #1817
Nem elérhető

Gababoy


Nekem a Pinter Feri mondta mindig...

"Pistikem ugy eddzel, hogy este meg meg is tudd kurni a csajodat. Kulonben szart sem er az egesz."

Ehhez tartom magam.  ;D

Kedden szétkaptam a karokat, aztán este meg begörcsölt támaszkodás (  :-)(-: ) közben   ;D Szar vagyok?  @-o  ;D ;D ;D

God! Sztem ott a tricepszekkel van a gond.. ***)))

 ;D ;D ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Október 22. - 15:37:23
Válasz #1818
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a Pinter Feri mondta mindig...

"Pistikem ugy eddzel, hogy este meg meg is tudd kurni a csajodat. Kulonben szart sem er az egesz."

Ehhez tartom magam.  ;D

Kedden szétkaptam a karokat, aztán este meg begörcsölt támaszkodás (  :-)(-: ) közben   ;D Szar vagyok?  @-o  ;D ;D ;D

God! Sztem ott a tricepszekkel van a gond.. ***)))

 ;D ;D ;D

Mindig azokkal  :angry: Pedig már együtt edzem a fülcimpáimmal  :-/-(-:  ***))))  ;D

2010. Október 23. - 10:32:05
Válasz #1819

atomanti111

Vendég
Mondasz valamit!én is erre gondoltam.Dehát csakneeem!
Találkoztam már olyannal, aki elmondta, hogy őt már semmi más nem érdekli, csak az, hogy minél nagyobb legyen...csajok meg főleg nem, mert nem tud vele mit kezdeni már ;)
Egy hires (na jo leszukitem a kort...magyar) testepito meselte ezt:

"Kurni akartunk a csajjal de nem ment. Mindegy mar ugyis ennem kellett volna, ugyhogy kimentem enni a konyhaba."

Szo szerint eszem-faszom megall! Ruhellem az ilyen hozzaallast. Izmok...ki a faszt erdekelnek? Ha van OK, ha nincs annyi leszarom...pedig nekem aztan eleg nagy terveim vannak testepitokent...de beteges nem vagyok...




ez kemény, ez már tényleg beteges...

2010. Október 28. - 00:34:38
Válasz #1820
Nem elérhető

Maszat


Ne vegyetek olyan fecskendőt aminek a belső nyomó része gumis...ugyanis visszaszívás után a fecsi belső olajos felén megakad a gumi, és nem cuppan vissza. Ha most nyitva lenen a patika, felvilágosítanám a kedves eladót is aki adta. De kurva szerencséja van,h zárva...pedig megmártanám benne is csak úgy poénbol 4x a tűt. Csak,h átélje milyen.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 00:50:08
Válasz #1821
Nem elérhető

dino


Ne vegyetek olyan fecskendőt aminek a belső nyomó része gumis...ugyanis visszaszívás után a fecsi belső olajos felén megakad a gumi, és nem cuppan vissza. Ha most nyitva lenen a patika, felvilágosítanám a kedves eladót is aki adta. De kurva szerencséja van,h zárva...pedig megmártanám benne is csak úgy poénbol 4x a tűt. Csak,h átélje milyen.


énis rábasztam vele :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 01:20:25
Válasz #1822
Nem elérhető

Maszat


Ne vegyetek olyan fecskendőt aminek a belső nyomó része gumis...ugyanis visszaszívás után a fecsi belső olajos felén megakad a gumi, és nem cuppan vissza. Ha most nyitva lenen a patika, felvilágosítanám a kedves eladót is aki adta. De kurva szerencséja van,h zárva...pedig megmártanám benne is csak úgy poénbol 4x a tűt. Csak,h átélje milyen.


énis rábasztam vele :D

nekem ehhez teljesen alkalmatlan az idegrendszerem,h ezzel szórakozzak.  ˝=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 14:56:00
Válasz #1823
Nem elérhető

trobert2


Ezt én is beszoptam,pedig azt hittem olasz leszek ha gumis fecskendőt veszek ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 28. - 15:04:09
Válasz #1824
Nem elérhető

Maszat


3x szúrtam be, aztán mondom szarok rá, fél milit kinyomok a mosogatóba, és beküldöm 2ml-es fecsivel. Erre a 4. és 5. szúrásra visszaszívásnál vér jött...Aztán meg már úgy befeszült a seggem az idegességtöl,h nem ment be, meg visszapattant  ;D

Én meg máshova be nem küldöm.  ;D  Most van vagy 9 lyuk a seggemen  :-p
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 15:22:40
Válasz #1825
Nem elérhető

Tóth Attila


Uhh az kemény!
Akkor most olyan mint egy húsdaráló? !+"%   ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Október 28. - 15:34:58
Válasz #1826
Nem elérhető

dino


3x szúrtam be, aztán mondom szarok rá, fél milit kinyomok a mosogatóba, és beküldöm 2ml-es fecsivel. Erre a 4. és 5. szúrásra visszaszívásnál vér jött...Aztán meg már úgy befeszült a seggem az idegességtöl,h nem ment be, meg visszapattant  ;D

Én meg máshova be nem küldöm.  ;D  Most van vagy 9 lyuk a seggemen  :-p
tricepszbe ugyan olyan fájdalommentese bemegy... csak látod is h mit csinálsz!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 16:04:21
Válasz #1827
Nem elérhető

God Vazzeg


Uhh az kemény!
Akkor most olyan mint egy húsdaráló? !+"%   ;D

Csak nehogy hasmenése legyen, úgy fog kinézni a segge mintha zuhanyrózsa lenne  ;D ;D ;D

2010. Október 28. - 16:09:27
Válasz #1828
Nem elérhető

AtomAnti


Maszti mér nem vállba küldöd?  :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 28. - 16:31:17
Válasz #1829
Nem elérhető

Jordan


Maszti mér nem vállba küldöd?  :)

Mar en is mondtam neki, remenytelen  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)