2024. Május 06. - 21:40:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498763 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2010. Október 28. - 16:50:31
Válasz #1830
Nem elérhető

mangela87


Maszti mér nem vállba küldöd?  :)

Értsétek meg,Maszti farba szereti !!!     :-p    :laugh:

2010. Október 28. - 17:36:07
Válasz #1831
Nem elérhető

Maszat


Örülök Atom,h márTe is masztinak hívsz bazmeg!  ;D

Magamnak csak seggbe adom, mert ott tolerálom a legjobban. Hosszúak a kezeim, meg nem vagyok nagydarab, nekem nem okoz problémát. Nem is menne 1 kézzel visszaszívni.  A tegnapi után azt hiszem 1 darabig megint nem adom magamnak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 17:37:14
Válasz #1832
Nem elérhető

Milo


combba az igazi, oda kell beadni
Riceman

2010. Október 28. - 17:41:08
Válasz #1833
Nem elérhető

Maszat


combba az igazi, oda kell beadni

Egyszer adtam oda winit, beküldtem, és valamiért jött 1 5let,h arréb teszem a lábam, és szépen megemetem.  ;D Azóta oda se adom. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 20:23:58
Válasz #1834
Nem elérhető

Milo


Én mostmár szinte comba adok mindent. 21es tűvel simán beadom a sűrű olajos dolgokat is. A hátsómba nem merem már adni mert nem látom jól a tűt azt ha arréb mozdul visszaszívás után az nagyon nem jó.
Riceman

2010. Október 28. - 23:47:37
Válasz #1835
Nem elérhető

Maszat


Ma unokatesóm adta, meglátta a seggemet, fél órán keresztül röhögött, lefényképezte a telójával. 13 lyukat számolt kb 2 cm2-en.  ;D   

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 28. - 23:50:49
Válasz #1836
Nem elérhető

dino


Ma unokatesóm adta, meglátta a seggemet, fél órán keresztül röhögött, lefényképezte a telójával. 13 lyukat számolt kb 2 cm2-en.  ;D   


akkor kitartó voltál !  ****)  ;D ;D baromm dehát aki kurvának áll az bírja a baszást tartja a mondás
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 29. - 12:56:40
Válasz #1837
Nem elérhető

God Vazzeg


Én mostmár szinte comba adok mindent. 21es tűvel simán beadom a sűrű olajos dolgokat is. A hátsómba nem merem már adni mert nem látom jól a tűt azt ha arréb mozdul visszaszívás után az nagyon nem jó.

Adj be combba csak 1ml omnát, és érezd  (:-)

2010. Október 29. - 13:26:15
Válasz #1838
Nem elérhető

lucy01


Én mostmár szinte comba adok mindent. 21es tűvel simán beadom a sűrű olajos dolgokat is. A hátsómba nem merem már adni mert nem látom jól a tűt azt ha arréb mozdul visszaszívás után az nagyon nem jó.

Adj be combba csak 1ml omnát, és érezd  (:-)

az az igazi!!! rettenetes,nembírtam legugolni!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 29. - 15:11:11
Válasz #1839
Nem elérhető

kisember


Szép napot mindenkinek.
A segítségeteket szeretném kérni.Következő kúrámba Omnát akarok nyomni és nem nagyon tudom még h mit nyomjak mellé?Gondoltam a trenbolonra vagy inkább a winstrol-ra.
Megmondom őszintén h winyo lehet h jobb lenne a vállba,mert annak sem ártana kissé jobban kerekednie.
Szerintetek mit nyomjak mellé VAGY utána?
üdvözlet mindenkinek.

2010. Október 29. - 15:11:34
Válasz #1840
Nem elérhető

haiku23


Sziasztok...újjoncként köszönök mindenkinek...becsatlakozva a beszélgetésbe...az első szurit magamnak adtam be annó és ahogy hátrafordúltam megfeszült a farizmom és lassan toltam be,persze ömlött is belőle a vér rendesen :-Đ
Aztán megkértem muteromat,h adja be és segített beadni ****:))))))
Az első kúrámnak fél éve lett vége testo enantát,boldenon és wini volt...nagyobb és formásabb lettem tőle de már vagy jó fél év eltelt és hiányom van @-o
Várok még és januárban akarok egy 8 hetes kúrát...érdekelne a véleményetek....wini és susta 8 hétig heti 3 wini és heti 2db susta...az első 4 hétben nyomok még napot is 100 db-ot vagy danabolt. Ha érzem,h bizsereg a csöcs akkor nyomok proviront és a végén majd HCG-t küldök be...kb ennyi :-!
Ötlet? Vélemény?
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. Október 29. - 15:12:36
Válasz #1841
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok...újjoncként köszönök mindenkinek...becsatlakozva a beszélgetésbe...az első szurit magamnak adtam be annó és ahogy hátrafordúltam megfeszült a farizmom és lassan toltam be,persze ömlött is belőle a vér rendesen :-Đ
Aztán megkértem muteromat,h adja be és segített beadni ****:))))))
Az első kúrámnak fél éve lett vége testo enantát,boldenon és wini volt...nagyobb és formásabb lettem tőle de már vagy jó fél év eltelt és hiányom van @-o
Várok még és januárban akarok egy 8 hetes kúrát...érdekelne a véleményetek....wini és susta 8 hétig heti 3 wini és heti 2db susta...az első 4 hétben nyomok még napot is 100 db-ot vagy danabolt. Ha érzem,h bizsereg a csöcs akkor nyomok proviront és a végén majd HCG-t küldök be...kb ennyi :-!
Ötlet? Vélemény?

Elég egyszer beírnod, moderált vagy, valamelyik moderátor engedi be egy darabig a hozzászólásaidat.

2010. Október 29. - 15:59:37
Válasz #1842
Nem elérhető

kisember


Szép napot mindenkinek.
A segítségeteket szeretném kérni.Következő kúrámba Omnát akarok nyomni és nem nagyon tudom még h mit nyomjak mellé?Gondoltam a trenbolonra vagy inkább a winstrol-ra.
Megmondom őszintén h winyo lehet h jobb lenne a vállba,mert annak sem ártana kissé jobban kerekednie.
Szerintetek mit nyomjak mellé VAGY utána?
üdvözlet mindenkinek.



Vagy esetleg inkább primobolan-nal egészíteném ki,de csak depot változattal!!!!
Mit gondoltok róla?

2010. Október 29. - 17:17:38
Válasz #1843
Nem elérhető

dino


Sziasztok...újjoncként köszönök mindenkinek...becsatlakozva a beszélgetésbe...az első szurit magamnak adtam be annó és ahogy hátrafordúltam megfeszült a farizmom és lassan toltam be,persze ömlött is belőle a vér rendesen :-Đ
Aztán megkértem muteromat,h adja be és segített beadni ****:))))))
Az első kúrámnak fél éve lett vége testo enantát,boldenon és wini volt...nagyobb és formásabb lettem tőle de már vagy jó fél év eltelt és hiányom van @-o
Várok még és januárban akarok egy 8 hetes kúrát...érdekelne a véleményetek....wini és susta 8 hétig heti 3 wini és heti 2db susta...az első 4 hétben nyomok még napot is 100 db-ot vagy danabolt. Ha érzem,h bizsereg a csöcs akkor nyomok proviront és a végén majd HCG-t küldök be...kb ennyi :-!
Ötlet? Vélemény?
szar.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 29. - 17:52:14
Válasz #1844
Nem elérhető

haiku23


Neked is szia. Konkrét véleményt kérek az,h szar nekem nem segítség ha segíteni akarsz akkor azt írd le min kéne véleményed szerint változtatni. Ha nem akarsz segíteni akkor meg a csodás bő beszédedet tartsd meg...
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)