2024. Május 06. - 21:00:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498750 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Október 29. - 19:45:16
Válasz #1860
Nem elérhető

Jordan


Én egy Enát egy hétre beosztok.  ;D

Oszt húztam má tőle 180 -at.
Ilyen ez a fránya természet.  :)
annyit húzok üresen is :)

62 kilósan?  :)
egy 10essel többként huzok bele 4-5öt

Elnézésedet kérem akkor.
Nem szóltam semmit.
Hihetetlen, hogy üresen milyen erős vagy.
;D



Most irigyek vagytok, vagy mi?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 29. - 19:45:52
Válasz #1861
Nem elérhető

dino


nem baszogatásból írtam, csak azért, h ehhez a teljesítményhez meg a 62 kilóhoz az én meglátásom szerint felesleges az ena. de aztán itt be is fejeztem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 29. - 19:48:23
Válasz #1862
Nem elérhető

George


nem baszogatásból írtam, csak azért, h ehhez a teljesítményhez meg a 62 kilóhoz az én meglátásom szerint felesleges az ena. de aztán itt be is fejeztem
Nem találkoztál Atommal élőben ;)

2010. Október 29. - 19:48:50
Válasz #1863
Nem elérhető

AtomAnti


nem baszogatásból írtam, csak azért, h ehhez a teljesítményhez meg a 62 kilóhoz az én meglátásom szerint felesleges az ena. de aztán itt be is fejeztem

Én sem baszogatásból írom de szerintem a Forma kategóriához feleslegesek a roidok.
Ez az én meglátásom.
De fejezzük be.  ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 29. - 19:49:20
Válasz #1864
Nem elérhető

dino


George ez igaz!  ***)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 29. - 19:50:00
Válasz #1865
Nem elérhető

zotja



2010. Október 29. - 19:50:20
Válasz #1866
Nem elérhető

dino


nem baszogatásból írtam, csak azért, h ehhez a teljesítményhez meg a 62 kilóhoz az én meglátásom szerint felesleges az ena. de aztán itt be is fejeztem

Én sem baszogatásból írom de szerintem a Forma kategóriához feleslegesek a roidok.
Ez az én meglátásom.
De fejezzük be.  ;)
 :-)-  ;D ;D  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 29. - 19:59:48
Válasz #1867
Nem elérhető

AtomAnti


nem baszogatásból írtam, csak azért, h ehhez a teljesítményhez meg a 62 kilóhoz az én meglátásom szerint felesleges az ena. de aztán itt be is fejeztem

Én sem baszogatásból írom de szerintem a Forma kategóriához feleslegesek a roidok.
Ez az én meglátásom.
De fejezzük be.  ;)
 :-)-  ;D ;D  ;-oo-;

Ne kínálgasd mert megiszod a levét.  :)

Sok sikert holnapra.
Ne stresszeld magad a hülyeségeimen mert még bevizesedsz.

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 29. - 20:07:48
Válasz #1868
Nem elérhető

Jordan


Milyen kedves Atomtol, ez a sporttarsias hozzaallas  :-)!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 29. - 22:18:44
Válasz #1869
Nem elérhető

haiku23


Akkor megírom részletesebben....tehát heti 2 szuri susta(500mg hatóanyag márha van 250mg-os cucc)...ami egy olajos alapon 4 komponenses tesztoszteront tartalmaz+az első egy hónapban napi 4 szem anabol ami szintén testo és heti 3 szuri wini (150 mg hatóanyag) + proviron 50mg/nap tehát egy héten 5 szuri a seggembe ami olyan lesz mint a nagyi tűpárnája ****:))))))
Ennek hála rengeteg szabad testosteron kerül a véráramba és mivel 3 cucc van kombinálva nem kevés testot viszek be...a sustából azért 500 mg csak mert hála olajos természetének akár 2-3 hétig is aktív marad...és ha többet nyom valaki akkor a mellékhatások erősebben jelentkeznek...ezt 8 hétig nyomom a 4.hét után a danabolt elhagyom...a kúra vége után 2-3 hétten HCG-t tolok be 3*5000 UI(vagyis nemzetközi egységet) és két naponta vagyis a 3 szuri bepörög 1 héten a testembe
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. Október 30. - 00:10:55
Válasz #1870
Nem elérhető

Gabe


Akkor megírom részletesebben....tehát heti 2 szuri susta(500mg hatóanyag márha van 250mg-os cucc)...ami egy olajos alapon 4 komponenses tesztoszteront tartalmaz+az első egy hónapban napi 4 szem anabol ami szintén testo és heti 3 szuri wini (150 mg hatóanyag) + proviron 50mg/nap tehát egy héten 5 szuri a seggembe ami olyan lesz mint a nagyi tűpárnája ****:))))))
Ennek hála rengeteg szabad testosteron kerül a véráramba és mivel 3 cucc van kombinálva nem kevés testot viszek be...a sustából azért 500 mg csak mert hála olajos természetének akár 2-3 hétig is aktív marad...és ha többet nyom valaki akkor a mellékhatások erősebben jelentkeznek...ezt 8 hétig nyomom a 4.hét után a danabolt elhagyom...a kúra vége után 2-3 hétten HCG-t tolok be 3*5000 UI(vagyis nemzetközi egységet) és két naponta vagyis a 3 szuri bepörög 1 héten a testembe

IU, vagyis International Unit, ha már ilyen szépen elmagyaráztad magyarul ennek a sok böszmének. ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 30. - 02:22:00
Válasz #1871
Nem elérhető

dino


Akkor megírom részletesebben....tehát heti 2 szuri susta(500mg hatóanyag márha van 250mg-os cucc)...ami egy olajos alapon 4 komponenses tesztoszteront tartalmaz+az első egy hónapban napi 4 szem anabol ami szintén testo és heti 3 szuri wini (150 mg hatóanyag) + proviron 50mg/nap tehát egy héten 5 szuri a seggembe ami olyan lesz mint a nagyi tűpárnája ****:))))))
Ennek hála rengeteg szabad testosteron kerül a véráramba és mivel 3 cucc van kombinálva nem kevés testot viszek be...a sustából azért 500 mg csak mert hála olajos természetének akár 2-3 hétig is aktív marad...és ha többet nyom valaki akkor a mellékhatások erősebben jelentkeznek...ezt 8 hétig nyomom a 4.hét után a danabolt elhagyom...a kúra vége után 2-3 hétten HCG-t tolok be 3*5000 UI(vagyis nemzetközi egységet) és két naponta vagyis a 3 szuri bepörög 1 héten a testembe

susi minden 3. nap menjen az egyenletes teszto szint miatt wini minden másnap v akár minden nap! csináld rendesen v neki se állj. amilyen gagyi szar anabolok vannak én kivenném, de a 4 mindenképpen kevés lesz... hcg az első kura után 10 nappal a második erre 5 nappal, a harmadik a másodikra 7 nappal
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 30. - 09:18:17
Válasz #1872
Nem elérhető

Riper


Akkor megírom részletesebben....tehát heti 2 szuri susta(500mg hatóanyag márha van 250mg-os cucc)...ami egy olajos alapon 4 komponenses tesztoszteront tartalmaz+az első egy hónapban napi 4 szem anabol ami szintén testo és heti 3 szuri wini (150 mg hatóanyag) + proviron 50mg/nap tehát egy héten 5 szuri a seggembe ami olyan lesz mint a nagyi tűpárnája ****:))))))
Ennek hála rengeteg szabad testosteron kerül a véráramba és mivel 3 cucc van kombinálva nem kevés testot viszek be...a sustából azért 500 mg csak mert hála olajos természetének akár 2-3 hétig is aktív marad...és ha többet nyom valaki akkor a mellékhatások erősebben jelentkeznek...ezt 8 hétig nyomom a 4.hét után a danabolt elhagyom...a kúra vége után 2-3 hétten HCG-t tolok be 3*5000 UI(vagyis nemzetközi egységet) és két naponta vagyis a 3 szuri bepörög 1 héten a testembe


nekem tetszik, az "ismerősöm" heti 2 tesztóval és 3 szem danával meg volt bőven elégedve... proviront ha kicsit is érzékeny vagy, már korábban kezdeném, bár nem sokat segített... szuris winyi is jó így szerintem, nem kell több

HCG-t viszont jobban fel kéne darabolni, most az ismerős a kétnaponta 1000hcg-t teszteli, így megy be 10x 1000 bő két hét alatt, és a tapasztalat szerint hatékony. A nagy adagokkal a here érzéketlenebbé válik, ezt mondta a szakértő.
Leave no doubt

2010. Október 30. - 09:31:04
Válasz #1873
Nem elérhető

haiku23


Hmm köszönöm a segítséget akkor tényleg lehet elhagyom a danabolt a faszba.
Akkor sustát nyomom majd 3 naponta...atyám winit meg nyomjak naponta...az baromi sok...pfff....heti 4 winire tudom szerintem emelni max a dózist.
A HCG-ről azt halottam,h nem szabad sokáig elhúzni a szurik között a beadást mert ez megnöveli a hererák kialakulásának esélyét sokkal...mivan ha 2 doboz HCG-t nyomok be a kúra vége után 2 héttel 2-3 naponta egy zurit vagyis kb. két hét alatt 6*5000UI pörög be.
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. Október 30. - 10:21:39
Válasz #1874
Nem elérhető

kisember


Sziasztok
Szeretném segítségeteket kérni.Mi a véleményetek omna+primobolan kimbiról?
 ?:-/  Vagy mivel lenne jó kombinálni az omnát?de orálisat nem akarok mellé semmi féleképen.
üdv