2024. Május 06. - 12:56:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498619 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2010. November 03. - 22:38:43
Válasz #1890
Nem elérhető

Milito


Haiku ez egy ilyen játék sajnos :-X :)

"ilyen a popszakma" ;)

2010. November 04. - 09:48:50
Válasz #1891
Nem elérhető

haiku23


Jolvan srácok kibírom...ahogy a mondás is tartja valamit valamiért  8-)
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 04. - 21:21:11
Válasz #1892
Nem elérhető

trobert2


szerintem combba a legegyszerűbb!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 05. - 07:51:54
Válasz #1893
Nem elérhető

haiku23


szerintem combba a legegyszerűbb!

Lehet de nekem ez lesz majd az első (még szűz a combom :P) eddig mindig a seggembe toltuk :)) de gondolom ugyan az az elv  :-/]
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 05. - 17:54:31
Válasz #1894
Nem elérhető

haiku23


Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 05. - 18:04:38
Válasz #1895
Nem elérhető

trobert2


ha nem edzel össze esel!ez egy ilyen sport,ha szereted csinálni akármilyen fáradt vagy le fogsz menni,mert egész nap azt várod mikor foghatod a vasat,ha meg nem akkor jobb ha most abba hagyod!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 05. - 18:22:22
Válasz #1896
Nem elérhető

balic


Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0
és ezt miért érezted úgy, hogy a Kezdő kúra topicban a helye?  :-}

2010. November 05. - 18:54:12
Válasz #1897
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0
és ezt miért érezted úgy, hogy a Kezdő kúra topicban a helye?  :-}

Még nem sikerült kikeverednie innen.

2010. November 05. - 19:35:39
Válasz #1898
Nem elérhető

haiku23


Tetszik a topik...de mivel szóba hoztam a spiropentet mint dopping szert így szerintem ide írhatom ****:)))
Lehet,h csak nehéz időszakom van...de napi 4 óra utazással,8 óra munkával..stb...stb kikészülök [:-o]
De kemény vagyok és odabaszok /:-)
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 05. - 19:51:01
Válasz #1899
Nem elérhető

George


Ha ilyen problémás most minden, meg nem is edzel normálisan, akkor minek akarsz koxolni? Várd meg amíg nyugisabb időszak van az életedben szerintem.

2010. November 05. - 20:00:16
Válasz #1900
Nem elérhető

haiku23


George igazad lehet...ezért is tervezem,h nem most hanem majd január,február környékén nyomom be a kúrát :))
De valahogy "varázslatosnak" tartom a doppingokat és a különböző anyagokat...az emberi test egy csoda amely szerek és teljesítmény fokozók hatására hihetetlen dolgokra képes... :-OO Lehet picit megkattantam :violinplay3:
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 05. - 21:15:14
Válasz #1901
Nem elérhető

Jordan


Huuuuhhhhh!  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 05. - 21:22:24
Válasz #1902
Nem elérhető

George


Huuuuhhhhh!  !+"%
Erre én sem számítottam, de jóóóóó ;D

2010. November 05. - 21:32:43
Válasz #1903
Nem elérhető

trobert2


Majd ha a farkat 6 órát mutat akkor Tudod Meg igazán mire is képes,vagyis mire nem!a dipping nem erre való,hog szórakozz vele!ha egyszer eltervezed hog belevágsz akkor vagy erre szenteled minden időd,vagy ne kezd bele,Merton örökre bánni fogod!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 05. - 22:22:19
Válasz #1904
Nem elérhető

Suncity


Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0

SUPER PUMP 250 Gáspártól, a shop-ban megtalálod :-oD