2024. Május 06. - 22:24:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498770 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. November 05. - 22:24:52
Válasz #1905
Nem elérhető

George


Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0

SUPER PUMP 250 Gáspártól, a shop-ban megtalálod :-oD
Legjobb @:-)

2010. November 05. - 23:05:25
Válasz #1906
Nem elérhető

Suncity


Srácok szeretnék segítséget kérni.
Úgy néz ki,h 2 hete olyan vagyok mint a mosott szar...járok angolra,melózni,suliba és edzeni jó esetben 3 napot...de ezen a héten speciel 1 napot voltam csak...a bajom az,h reggel 5-kor kelek és átlagban este 8-ra érek haza...ezek után sokszor nincs erőm edzeni...de nem akarok sem összeesni sem kisebb lenni és azt akarom,h pörögjenek az edzések...
Van valakinek ötlete...gondoltam,h veszek egy kis spiropentet,h ne essek össze...vagy felesleges?
Edzés napon mit kéne betolnom,h pörögjek és mennyen az edzés?  Érdekelne kinek mi vált be. Előre is köszi  O0

SUPER PUMP 250 Gáspártól, a shop-ban megtalálod :-oD
Legjobb @:-)

ezt írásba adom én is, Gaspari termékekben a fogyasztó nem csalódik /:-)

2010. November 05. - 23:18:16
Válasz #1907
Nem elérhető

Milito


Ha ilyen problémás most minden, meg nem is edzel normálisan, akkor minek akarsz koxolni? Várd meg amíg nyugisabb időszak van az életedben szerintem.
Én is valami ilyesmit akartam írni. Szerintem se erőltesd addig amíg edzeni sem tudsz **:))))*

2010. November 06. - 17:11:03
Válasz #1908
Nem elérhető

haiku23


Majd ha a farkat 6 órát mutat akkor Tudod Meg igazán mire is képes,vagyis mire nem!a dipping nem erre való,hog szórakozz vele!ha egyszer eltervezed hog belevágsz akkor vagy erre szenteled minden időd,vagy ne kezd bele,Merton örökre bánni fogod!

Köszike de azért mert viccesen illetve lazán írok róla nem jelenti azt,h nem veszem komolyan.Maximálisan komolyan veszem és nem játszom vele de attól még kúrva jó szerintem. :-O
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 06. - 17:43:06
Válasz #1909
Nem elérhető

dino


George igazad lehet...ezért is tervezem,h nem most hanem majd január,február környékén nyomom be a kúrát :))
De valahogy "varázslatosnak" tartom a doppingokat és a különböző anyagokat...az emberi test egy csoda amely szerek és teljesítmény fokozók hatására hihetetlen dolgokra képes... :-OO Lehet picit megkattantam :violinplay3:
hallod.. te egy igazi címeres faszkalap vagy.  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 06. - 19:35:13
Válasz #1910
Nem elérhető

tomasz


Az se volt gyenge amikor a kollégám a cégnél rejtelmesen oda jött hozzám és így szólt:(borgőzös hang)-Tomikám szerezzél már nekem valami jó cuccot,me' most fogytam le 4 kilót (most kb 67 kiló).Mondom,szokj le a cigiről meg naponta legalább 3szor egyél az 1 helyett aztán már hízol is.-De nekem valami tabi kell,mert azt egyszerűbb beszedni.Oké,mondtam szerzek én neked ,semmi gáz.Viszek neki 300 db thaiföldit,aztán örüljön.
Mondanom sem kell nem edz semmit a hülyéje.Nem tudom mit tesz majd vele,főleg ha iszik rá egy kis borocskát és/vagy pálinkát.Szerintem kurva szarul lesz ,de ő tudja.Ha ez kell neki akkor szedje a tabit.
3-4 napnál tovább úgy sem szedi szerintem,mert mikor kezd telítődni benne az anyag abba hagyja a francba.
De lehet viszek neki leszarom tablettát,legalább a placebo hatás meglegyen.Attól maximum a vércukra megy fel ;D
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. November 06. - 20:00:05
Válasz #1911
Nem elérhető

dino


Az se volt gyenge amikor a kollégám a cégnél rejtelmesen oda jött hozzám és így szólt:(borgőzös hang)-Tomikám szerezzél már nekem valami jó cuccot,me' most fogytam le 4 kilót (most kb 67 kiló).Mondom,szokj le a cigiről meg naponta legalább 3szor egyél az 1 helyett aztán már hízol is.-De nekem valami tabi kell,mert azt egyszerűbb beszedni.Oké,mondtam szerzek én neked ,semmi gáz.Viszek neki 300 db thaiföldit,aztán örüljön.
Mondanom sem kell nem edz semmit a hülyéje.Nem tudom mit tesz majd vele,főleg ha iszik rá egy kis borocskát és/vagy pálinkát.Szerintem kurva szarul lesz ,de ő tudja.Ha ez kell neki akkor szedje a tabit.
3-4 napnál tovább úgy sem szedi szerintem,mert mikor kezd telítődni benne az anyag abba hagyja a francba.
De lehet viszek neki leszarom tablettát,legalább a placebo hatás meglegyen.Attól maximum a vércukra megy fel ;D
te felfogtad azt h ezek nem cukorkák baszki????? más emberek egészségét baszod tönkre..  ˝=/  !+"%  :-/-
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 06. - 20:03:09
Válasz #1912
Nem elérhető

dino


lassan ideje lenne bezárni az összes szteroid topicot, kezd átalakulni ez az egész egy morbid vicckönyvvé...
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 06. - 20:10:29
Válasz #1913
Nem elérhető

mangela87


George igazad lehet...ezért is tervezem,h nem most hanem majd január,február környékén nyomom be a kúrát :))
De valahogy "varázslatosnak" tartom a doppingokat és a különböző anyagokat...az emberi test egy csoda amely szerek és teljesítmény fokozók hatására hihetetlen dolgokra képes... :-OO Lehet picit megkattantam :violinplay3:

Az ÉN  fiaaammm,az én Fiammmmmm !!!!
:-))))))))))))

2010. November 06. - 20:49:15
Válasz #1914
Nem elérhető

Szabi


lassan ideje lenne bezárni az összes szteroid topicot, kezd átalakulni ez az egész egy morbid vicckönyvvé...

Majd ha valaki feldobja a bakancsát itt közülünk akkor lehet nem lesz vicces annyira...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. November 06. - 20:56:48
Válasz #1915
Nem elérhető

doncicco


lassan ideje lenne bezárni az összes szteroid topicot, kezd átalakulni ez az egész egy morbid vicckönyvvé...

Majd ha valaki feldobja a bakancsát itt közülünk akkor lehet nem lesz vicces annyira...

Az itt olvashatóak alapján van rá esély..

2010. November 06. - 22:10:59
Válasz #1916
Nem elérhető

tomasz


Az se volt gyenge amikor a kollégám a cégnél rejtelmesen oda jött hozzám és így szólt:(borgőzös hang)-Tomikám szerezzél már nekem valami jó cuccot,me' most fogytam le 4 kilót (most kb 67 kiló).Mondom,szokj le a cigiről meg naponta legalább 3szor egyél az 1 helyett aztán már hízol is.-De nekem valami tabi kell,mert azt egyszerűbb beszedni.Oké,mondtam szerzek én neked ,semmi gáz.Viszek neki 300 db thaiföldit,aztán örüljön.
Mondanom sem kell nem edz semmit a hülyéje.Nem tudom mit tesz majd vele,főleg ha iszik rá egy kis borocskát és/vagy pálinkát.Szerintem kurva szarul lesz ,de ő tudja.Ha ez kell neki akkor szedje a tabit.
3-4 napnál tovább úgy sem szedi szerintem,mert mikor kezd telítődni benne az anyag abba hagyja a francba.
De lehet viszek neki leszarom tablettát,legalább a placebo hatás meglegyen.Attól maximum a vércukra megy fel ;D
te felfogtad azt h ezek nem cukorkák baszki????? más emberek egészségét baszod tönkre..  ˝=/  !+"%  :-/-
Ne fulladjál ember!Nem akar senki adni neki semmit.Rosszul fogalmaztam,ennyi az egész.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. November 06. - 22:15:24
Válasz #1917
Nem elérhető

tomasz


Az se volt gyenge amikor a kollégám a cégnél rejtelmesen oda jött hozzám és így szólt:(borgőzös hang)-Tomikám szerezzél már nekem valami jó cuccot,me' most fogytam le 4 kilót (most kb 67 kiló).Mondom,szokj le a cigiről meg naponta legalább 3szor egyél az 1 helyett aztán már hízol is.-De nekem valami tabi kell,mert azt egyszerűbb beszedni.Oké,mondtam szerzek én neked ,semmi gáz.Viszek neki 300 db thaiföldit,aztán örüljön.
Mondanom sem kell nem edz semmit a hülyéje.Nem tudom mit tesz majd vele,főleg ha iszik rá egy kis borocskát és/vagy pálinkát.Szerintem kurva szarul lesz ,de ő tudja.Ha ez kell neki akkor szedje a tabit.
3-4 napnál tovább úgy sem szedi szerintem,mert mikor kezd telítődni benne az anyag abba hagyja a francba.
De lehet viszek neki leszarom tablettát,legalább a placebo hatás meglegyen.Attól maximum a vércukra megy fel ;D
te felfogtad azt h ezek nem cukorkák baszki????? más emberek egészségét baszod tönkre..  ˝=/  !+"%  :-/-
Ne fulladjál ember!Nem akar senki adni neki semmit.Rosszul fogalmaztam,ennyi az egész.Feltételes módba kellett volna írnom.Nem akarok én szegény csókával kiszúrni.Isten ments.Csak illusztrálni szerettem volna,hogy milyen felfogás uralkodik a cuccot illetően.

Béke!
Egyébként aki napi 1,5 doboz cigit  meg a fasz tudja mennyi szeszt benyom az se segít magán.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. November 06. - 23:16:39
Válasz #1918
Nem elérhető

dino


Az se volt gyenge amikor a kollégám a cégnél rejtelmesen oda jött hozzám és így szólt:(borgőzös hang)-Tomikám szerezzél már nekem valami jó cuccot,me' most fogytam le 4 kilót (most kb 67 kiló).Mondom,szokj le a cigiről meg naponta legalább 3szor egyél az 1 helyett aztán már hízol is.-De nekem valami tabi kell,mert azt egyszerűbb beszedni.Oké,mondtam szerzek én neked ,semmi gáz.Viszek neki 300 db thaiföldit,aztán örüljön.
Mondanom sem kell nem edz semmit a hülyéje.Nem tudom mit tesz majd vele,főleg ha iszik rá egy kis borocskát és/vagy pálinkát.Szerintem kurva szarul lesz ,de ő tudja.Ha ez kell neki akkor szedje a tabit.
3-4 napnál tovább úgy sem szedi szerintem,mert mikor kezd telítődni benne az anyag abba hagyja a francba.
De lehet viszek neki leszarom tablettát,legalább a placebo hatás meglegyen.Attól maximum a vércukra megy fel ;D
te felfogtad azt h ezek nem cukorkák baszki????? más emberek egészségét baszod tönkre..  ˝=/  !+"%  :-/-
Ne fulladjál ember!Nem akar senki adni neki semmit.Rosszul fogalmaztam,ennyi az egész.Feltételes módba kellett volna írnom.Nem akarok én szegény csókával kiszúrni.Isten ments.Csak illusztrálni szerettem volna,hogy milyen felfogás uralkodik a cuccot illetően.

Béke!
Egyébként aki napi 1,5 doboz cigit  meg a fasz tudja mennyi szeszt benyom az se segít magán.
jah hát az a feltételes mód kicsit másképp hangzott volna  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 06. - 23:18:50
Válasz #1919
Nem elérhető

dino


lassan ideje lenne bezárni az összes szteroid topicot, kezd átalakulni ez az egész egy morbid vicckönyvvé...

Majd ha valaki feldobja a bakancsát itt közülünk akkor lehet nem lesz vicces annyira...

Az itt olvashatóak alapján van rá esély..
  :-/-(-:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!