2024. Május 06. - 16:09:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. November 09. - 10:50:54
Válasz #1935
Nem elérhető

Riper


Felmerült bennem egy kérdés...majd elmondjátok mi a véleményetek,baromság-e vagy nem...
A dopping eggyik mellékhatása a Gynecomastia vagyis zsírszövet lerakódás a mellbimbó körül...na már most ezt elvileg csak műtéti úton lehet eltávolítani...kicsit olvastam a NÖVI-ről és eggyik hatása a beszúrt területen történő zsír elbontása.
Mivan ha veszünk egy alanyt aki Gynecomastikában szenved és a melle környékét rendszeresen apró dózisban NÖVIvel kezeljük. Mivel szupkután kell beadni és leginkább a hasba szúrják...miért ne lehetne a mellbimbó köré kialakult zsírszüvetbe adni?
Ennek hatására a zsírszövet eltünne? Elkerülhető a műtét?
Csak úgy eszembe jutott :))



Az a gyno, ami csak műtéti úton távolítható el, az mirigyes szövet, azaz kemény csomó. Az nem tűnik el, ha egyszer kialakult. Ha csak zsírfelhalmozódás van, arra elég orvosság egy diéta is.
Leave no doubt

2010. November 09. - 15:47:23
Válasz #1936
Nem elérhető

doncicco


Felmerült bennem egy kérdés...majd elmondjátok mi a véleményetek,baromság-e vagy nem...
A dopping eggyik mellékhatása a Gynecomastia vagyis zsírszövet lerakódás a mellbimbó körül...na már most ezt elvileg csak műtéti úton lehet eltávolítani...kicsit olvastam a NÖVI-ről és eggyik hatása a beszúrt területen történő zsír elbontása.
Mivan ha veszünk egy alanyt aki Gynecomastikában szenved és a melle környékét rendszeresen apró dózisban NÖVIvel kezeljük. Mivel szupkután kell beadni és leginkább a hasba szúrják...miért ne lehetne a mellbimbó köré kialakult zsírszüvetbe adni?
Ennek hatására a zsírszövet eltünne? Elkerülhető a műtét?
Csak úgy eszembe jutott :))



Az a gyno, ami csak műtéti úton távolítható el, az mirigyes szövet, azaz kemény csomó. Az nem tűnik el, ha egyszer kialakult. Ha csak zsírfelhalmozódás van, arra elég orvosság egy diéta is.

Ez a lényeg, ezért érdemes kivetetni, mert később beláthatatéan következményekkel járhat..

2010. November 09. - 16:04:09
Válasz #1937
Nem elérhető

haiku23


Felmerült bennem egy kérdés...majd elmondjátok mi a véleményetek,baromság-e vagy nem...
A dopping eggyik mellékhatása a Gynecomastia vagyis zsírszövet lerakódás a mellbimbó körül...na már most ezt elvileg csak műtéti úton lehet eltávolítani...kicsit olvastam a NÖVI-ről és eggyik hatása a beszúrt területen történő zsír elbontása.
Mivan ha veszünk egy alanyt aki Gynecomastikában szenved és a melle környékét rendszeresen apró dózisban NÖVIvel kezeljük. Mivel szupkután kell beadni és leginkább a hasba szúrják...miért ne lehetne a mellbimbó köré kialakult zsírszüvetbe adni?
Ennek hatására a zsírszövet eltünne? Elkerülhető a műtét?
Csak úgy eszembe jutott :))



Az a gyno, ami csak műtéti úton távolítható el, az mirigyes szövet, azaz kemény csomó. Az nem tűnik el, ha egyszer kialakult. Ha csak zsírfelhalmozódás van, arra elég orvosság egy diéta is.

Ez a lényeg, ezért érdemes kivetetni, mert később beláthatatéan következményekkel járhat..

Miért késöbb még több szövödmény léphet fel?
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 09. - 16:28:59
Válasz #1938
Nem elérhető

doncicco


Ez egy mirigyes állomány szaporulat.Nem véletlenül javasolják eltávolítani és utána évente tapintásos 3 évente ultrahangos vizsgálattal ellenőrizni.. ::)

2010. November 09. - 16:40:45
Válasz #1939
Nem elérhető

Maszat


ne keltsd már itt a feszültséget!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 09. - 16:43:16
Válasz #1940
Nem elérhető

doncicco


Neked különösen érdemes lenne kivetetni :D

2010. November 09. - 17:05:17
Válasz #1941
Nem elérhető

Milo


Levezettem a kurámat, 3hét telt el az utorsó hcg beadásától. Tudtok mondani vmi nagyon ütős táp.kieg kombinációt, amivel fejlődni tudnék off időszakba? Fehérje,vitamin,amino ezek mindig mennek, tehát nem ilyen dolgokra gondoltam,hanem pl:plasma jet,t bomb stb....
Riceman

2010. November 09. - 17:54:50
Válasz #1942
Nem elérhető

dino


Levezettem a kurámat, 3hét telt el az utorsó hcg beadásától. Tudtok mondani vmi nagyon ütős táp.kieg kombinációt, amivel fejlődni tudnék off időszakba? Fehérje,vitamin,amino ezek mindig mennek, tehát nem ilyen dolgokra gondoltam,hanem pl:plasma jet,t bomb stb....
örülj ha szinten tartasz :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 09. - 20:06:07
Válasz #1943
Nem elérhető

Milo


Hát igen, sajnos így szokott lenni,örülök ha csak minimálisan esek össze,gyengülök. Tiszta depressziós vagyok ilyenkor, azér megyek le edzeni ,hogy minnél kevésbé essek össze.
Riceman

2010. November 09. - 20:14:25
Válasz #1944
Nem elérhető

George


 ;D ;D ;D
Nekem kreatin, glutamin meg superpump kombináció nagyon bejött, olyan bedurranásaim vannak mint cuccal. Az erőm is lassan ugyanott van mint volt, szóval nincs lehetetlen ;)

2010. November 09. - 20:25:52
Válasz #1945
Nem elérhető

Milo


Jólvan ,de én nemrég fejeztem be a kúrát. Te meg ha jól olvastam az edzésnaplódat nyár elején befejezted a kúrát és szeptemberbe kezdted komolyan naturálon ,annyi idő alatt csak jobban helyre álla szervezeted. 12hét szünet után csinálom a következő 10hetes kúrámat.  Sajnos ezt a 12hetet át kell szenvedni, ennél rosszabb nincs ,hogy nem azér megyek edzeni hogy nőjek ,hanem ,hogy minnél kevésbé essek össze.
Riceman

2010. November 09. - 22:51:24
Válasz #1946
Nem elérhető

Gabe


Akkor ne koxolj és nem lesz ilyen problémád.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 09. - 23:38:37
Válasz #1947
Nem elérhető

Maszat


Én a legutóbbi kúrám után elég sokáig tartottam az erőszintemet, pedig igencsak beleszaladtam a nyárba. Bulik, balatonok, strandok. Ahogy George írja 1 fasza kreatin kúrával meg pár kieggel, normális edzés mellett tuidtam volna tartani jobban. Mondju kÉ na kreatinra elég jól reagálok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 09. - 23:46:46
Válasz #1948
Nem elérhető

trobert2


Én a legutóbbi kúrám után elég sokáig tartottam az erőszintemet, pedig igencsak beleszaladtam a nyárba. Bulik, balatonok, strandok. Ahogy George írja 1 fasza kreatin kúrával meg pár kieggel, normális edzés mellett tuidtam volna tartani jobban. Mondju kÉ na kreatinra elég jól reagálok.


Genetikai csoda vagy ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 09. - 23:51:40
Válasz #1949
Nem elérhető

Maszat


Én a legutóbbi kúrám után elég sokáig tartottam az erőszintemet, pedig igencsak beleszaladtam a nyárba. Bulik, balatonok, strandok. Ahogy George írja 1 fasza kreatin kúrával meg pár kieggel, normális edzés mellett tuidtam volna tartani jobban. Mondju kÉ na kreatinra elég jól reagálok.


Genetikai csoda vagy ;D ;D

Te meg 1 BAROM!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26