2024. Május 06. - 13:25:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498624 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2010. November 27. - 12:28:54
Válasz #2085
Nem elérhető

kemi


Annyit még hozzá tennék, hogy a dobozolás természetesen minden országban más, illetve természetesen adott országban is változhat. Ezzel együtt, nem hiszem, hogy az organonos Sustanon a legjobb vétel mostanában, van olyan underground gyártó, amiről az a hír járja, hogy jobb fajtákat termel mostanában...

A Sustanon egyébként tipikusan az a szer, amiről, főleg, ha mással kombinálva kezded el szedni, az életben nem mondod meg, hogy az volt-e benne amit szeretnél.
Szerintem, ha úgyis dianabollal kezdi el szedni haverod, nyugodtan vehet enantátot is, az sokkal nagyobb valószínűséggel lesz eredeti.

igen Thaiger Pharma-t ajánlottak, de nem lehet beszerezni januárig

enantátot több mint fél éve használtam és nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele
volt ez a variálás a 10 féle szinű ampullákkal, kéket és barnát vagy lilát kaptam, fele-fele arányban, amíg csak a kéket használtam az elején éreztem valamit, ahogy váltogatva semmit!

"Nem teljesen így néz ki, amit ő mutatott, a dobozán vannak kissebb eltérések."

És ennek ismeretében szerinted jó ötlet megvenni?

Methandienone-ra nem jó a proscar, mert a kötődése az 5-alfa reduktáz enzimhez elhanyagolható, vagyis a finaszterid olyan folymatot akadályozna meg, ami lényegében nem is történik.

nem tartom jelentősnek, pár plussz infóval több van az új dobozon, 5 év van a 2 gyártása között

Hali skacok!

Spanom kérésére be kellene szereznem Sustanon 250-et, Methandienone-t és Tamoxifent.
Az egyik dealer ismerősöm ajánlata:
Sustanon 250

Nem teljesen így néz ki, amit ő mutatott, a dobozán vannak kissebb eltérések.
Betegtájékoztató angolul van benne.
A dobozra 1x1 ampulla van írva, de gondolom helytakarékosság miatt kiszedték belőle a műanyag ampullatartót és így 3 van 1 dobozban.
Az ampullán felsorolva az összetétel, pont mint a képen.
Gyártása: 2010 május
Szaviidő: 2015 május
Batch Number: 0149
Reg Numb: 002446
Ezek az adatok a dobozon és az ampullán is ugyanazok.


Tamoxifen:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/TAMOXIFEN-TEVA_20_mg_filmtabletta/5398

magyar, gyógyszertári, 6x drágább mint a patikában :D (magyar dekát is forgalmaz, horror ára van, növi mellette olcsó :D)
1szóval ez stem igazi

Meta:

Nem volt fóliázva, de a műanag kupakrögzítés sértetlen volt.

Gyártási idő: 2010 május
Lejárati idő: 2013 május
Reg No: 1C 450/00
Lot No: M2/A11

Pici, kék 10mg-os tabletták, csak 1 felező jel van rajtuk.

Véleményeket várok, megyvegyem neki? Nem akarom, hogy szemetet kapjon!

ez a meta hozni fog, csak készülj provironnal, meg lehet proscar se árt  :laugh: Errefelé több embernek fejfájás, orrvérzés, erős hajhullás jelentkezett tőle...

az igen^^
hát majd szólok neki, hogy ha fura dolgokat tapasztal, akk dobja ki :S

2010. November 27. - 16:16:06
Válasz #2086
Nem elérhető

lucy01


methandienone hatóanyagú tabik közül pl napozin az többnyire aki csak szedte nálunk annak hatot és szerintrem a hatóanyag a sem más!!!!! 2éve azt használtam énis mondjuk kombinálva sustával és megvoltam elégedve vele!!jelenleg is van ismerősöm aki szedi és hat!!! ;) ;)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. November 27. - 16:23:41
Válasz #2087
Nem elérhető

lucy01


Annyit még hozzá tennék, hogy a dobozolás természetesen minden országban más, illetve természetesen adott országban is változhat. Ezzel együtt, nem hiszem, hogy az organonos Sustanon a legjobb vétel mostanában, van olyan underground gyártó, amiről az a hír járja, hogy jobb fajtákat termel mostanában...

A Sustanon egyébként tipikusan az a szer, amiről, főleg, ha mással kombinálva kezded el szedni, az életben nem mondod meg, hogy az volt-e benne amit szeretnél.
Szerintem, ha úgyis dianabollal kezdi el szedni haverod, nyugodtan vehet enantátot is, az sokkal nagyobb valószínűséggel lesz eredeti.
ezzel teljesen egyet értek!!szerintem még jobb vétel is és nem is olyan kellemetlen beadás után!!!mert a susta nekem pl nagyon gyuladt vagy ha nem is akkor is elég kellemetlen volt,az enantátal pedig semmi gondom nem volt!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. November 27. - 18:35:28
Válasz #2088
Nem elérhető

Taki


megnyugtató!!!! :azn: :azn: :azn: =/+'

2010. November 29. - 03:07:05
Válasz #2089
Nem elérhető

RsLeo


Maszti: tele vagy, orvosold a problémát!

2010. November 29. - 12:24:13
Válasz #2090
Nem elérhető

basii


sziasztok..
Előre is elnézést mivel lehet h nem jó helyre irok.. kezdő kurám megvolt szemes stanát nyomtam 5mg osat sblab.. hát nemsok mindent ért most vennék valami szurisat amit ajánlottak nekem hirtelen az ez a 3 volt de az omna n kivül nemsoksemmit tudok a másik 2 ről.. esetleg nektek van valami infótok róluk?

-testolic propionate 100mg
-testosteroun prolongatum jelfa
-omnadren

186 cm vok 97 kiló 20 éves 3 és fél éve edzek .. kajám persze nem tökéletes és biztos lehetne még naturban is tovább fejlődni de ezt az utat választom szóval aki inkább csak fikázódna azt kérem h inkább ne is reagáljon..

2010. November 29. - 14:52:14
Válasz #2091
Nem elérhető

Maszat


ha belekezdesz mindenképp tedd rendbe a kajádat, ÉS NE BULIZZÁL  ;D  Sokkal jobb eredményt fogsz elérni!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 16:32:23
Válasz #2092
Nem elérhető

VG


sziasztok..
Előre is elnézést mivel lehet h nem jó helyre irok.. kezdő kurám megvolt szemes stanát nyomtam 5mg osat sblab.. hát nemsok mindent ért most vennék valami szurisat amit ajánlottak nekem hirtelen az ez a 3 volt de az omna n kivül nemsoksemmit tudok a másik 2 ről.. esetleg nektek van valami infótok róluk?

-testolic propionate 100mg
-testosteroun prolongatum jelfa
-omnadren

186 cm vok 97 kiló 20 éves 3 és fél éve edzek .. kajám persze nem tökéletes és biztos lehetne még naturban is tovább fejlődni de ezt az utat választom szóval aki inkább csak fikázódna azt kérem h inkább ne is reagáljon..
Szia (steroid.bz) ezen a weboldalon tájékozódhatsz dolgokról.
Én még naturál vagyok egy darabig, de úgy tudom h fokozatosan szokták felvezetni a szteroidokat, és amivel alapjáraton kezdeni kezdeni szoktak (AHOGY TUDOM) az a "testosterone enanthate" ez olcsó dolog, és elégszép eredményt lehet vele elérni (mint írtam én még nem próbáltam csak láttam az eredményeit. bodysport oldalon is tájékozóthatsz ott is szó van a testosterone enanthateról)
[ha valami hülyeséget írtam, javítsatok]

2010. November 29. - 17:48:13
Válasz #2093
Nem elérhető

dino


sziasztok..
Előre is elnézést mivel lehet h nem jó helyre irok.. kezdő kurám megvolt szemes stanát nyomtam 5mg osat sblab.. hát nemsok mindent ért most vennék valami szurisat amit ajánlottak nekem hirtelen az ez a 3 volt de az omna n kivül nemsoksemmit tudok a másik 2 ről.. esetleg nektek van valami infótok róluk?

-testolic propionate 100mg
-testosteroun prolongatum jelfa
-omnadren

186 cm vok 97 kiló 20 éves 3 és fél éve edzek .. kajám persze nem tökéletes és biztos lehetne még naturban is tovább fejlődni de ezt az utat választom szóval aki inkább csak fikázódna azt kérem h inkább ne is reagáljon..
Szia (steroid.bz) ezen a weboldalon tájékozódhatsz dolgokról.
Én még naturál vagyok egy darabig, de úgy tudom h fokozatosan szokták felvezetni a szteroidokat, és amivel alapjáraton kezdeni kezdeni szoktak (AHOGY TUDOM) az a "testosterone enanthate" ez olcsó dolog, és elégszép eredményt lehet vele elérni (mint írtam én még nem próbáltam csak láttam az eredményeit. bodysport oldalon is tájékozóthatsz ott is szó van a testosterone enanthateról)
[ha valami hülyeséget írtam, javítsatok]
olyan, h kezdő cucc nincs. az enanthate meg aztán végképp nem számít annak..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 01. - 10:09:18
Válasz #2094
Nem elérhető

pobimobi123


Sziasztok!

Ena mellé (galenikás elméletileg jó) szeretnék valamit tolni. Cél inkább a sovány tömeg növelése. Treni, wini, boldi hármas közül gondoltam. Szerintetek melyikkel volna érdemesebb? Egyáltalán valaki használt már ezek közül működőképeset?

2010. December 01. - 10:39:07
Válasz #2095
Nem elérhető

Norbert002


pobimobi123 sztem deca vagy dana....ez a kettő a legelterjedtebb mellé sztem.  Persze decából nehéz jót szerezni, de lehet!!! Persze az ára is megvan, de a jót meg kell fizetni. Vkik boldit vagy trenit szoktak teszto mellé. Vagy ha aközül a 3 közül szeretnél amit írtál, akkor boldi sztem.

2010. December 01. - 10:46:24
Válasz #2096
Nem elérhető

pobimobi123


Köszi! Danát nem akarok! Én is inkább a boldi felé hajlok. Decában nem gondolkodtam, mert sok rosszat olvastam róla, főleg, hogy eléggé hamisítják. De jó az lehet érdekelne, PM-ben ha tudsz segíteni. ::)

2010. December 01. - 11:39:09
Válasz #2097
Nem elérhető

AtomAnti


If a business rollin'   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. December 01. - 12:19:51
Válasz #2098
Nem elérhető

Milo


Norbert002!
Melyik decára gondolsz ami jó szerinted?
Riceman

2010. December 01. - 12:52:07
Válasz #2099
Nem elérhető

Yanou


Norbert002!
Melyik decára gondolsz ami jó szerinted?

Ez pusztán kíváncsiságból engem is érdekelne, mert a Retabolil-on kívül nem hallottam semmi biztosat...